פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל המועצה האזורית הוכרזה בעלת תואר רשות איתנה 2008

המועצה חוף הכרמל היא היחידה שעברה תהליך של איחוד רשויות עם רשות מקומית (עתלית) והגיעה לאיזון תקציבי מלא ● דני אדלר, גזבר המועצה: “זה הוא חלק ממטרות המועצה לשמור על האיזון התקציבי ולהשתפר תמידית במתן השירותים המוניציפאלים”.
חוף הכרמל המועצה האזורית הוכרזה בעלת תואר רשות איתנה 2008
חוף הכרמל המועצה האזורית הוכרזה בעלת תואר רשות איתנה 2008

שר הפנים מר מאיר שטרית, העניק את התואר רשות איתנה לשנת 2008 למועצה האזורית חוף הכרמל על ניהול אחראי של המערכת הכספית והתקציבית של הרשות. התואר רשות איתנה לשנת 2008 ניתן לרשיות אשר עומדות בכל הפרמטרים של ניהול כספי תקין בין היתר, ללא שיעור גרעון, שיעור הוצאות שכר מוניציפאלי אינו עולה על 30%, ניהול ארגוני תקין, מערך השירותים שהמועצה מעניקה ועוד.

מתן התואר מעניק למועצה האזורית חוף הכרמל הקלות בחובת הדיווח במסגרת פעילות הרשות כגון; תקציב המועצה, שכר, עובדים והיקף כ”א, ערבויות, מדיניות ארנונה, חוקי עזר ועוד.

כרמל סלע

מועצת חוף הכרמל הינה המועצה היחידה מבין כל הרשיות שהוסמכו לתואר ושעברה תהליך של איחוד רשויות. איחוד הרשויות עם היישוב עתלית העניק משמעויות רבות למציאות החדשה שנוצרה.

לדברי כרמל סלע ראש המועצה; “השנה ישמנו במועצה האזורית קיצוצים משמעותיים בהוצאות ובכך יעלנו את המערכת. שמחתי לקבל את פרס שר הפנים, הדבר מעיד על מועצה עצמאית וחזקה המסוגלת לספק שרות הטוב לתושביה תוך כדי שמירה על איזון תקציבי”.

לדברי דני אדלר, גזבר המועצה; “זה הוא חלק ממטרות המועצה לשמור על האיזון התקציבי ולהשתפר תמידית במתן השירותים המוניציפאלים”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן