מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תוכנה | חומרה

בתחרות פתרונות שותפים של מיקרוסופט, Generica היא הזוכה במקום הראשון

מדובר בפתרון ייחודי המאפשר Compliance & Auditing בהתבסס על סביבת העבודה המוכרת והשכיחה, כדוגמת מסמכי Word ודוא”ל. יכולות אלו מאפשרים הצלחה ביישום והבאת ערך מוסף בצורה יעילה ואינטואיטיבית ומבלי להפריע למשתמש
בתחרות פתרונות שותפים של מיקרוסופט, Generica היא הזוכה במקום הראשון
בתחרות פתרונות שותפים של מיקרוסופט, Generica היא הזוכה במקום הראשון

מערכת Generica™ Compliance and Auditing System היא הזוכה במקום הראשון במסגרת Session תחרות פתרונות שותפים במסלול Office System שערכה מיקרוסופט, ב-TechEd 2008. מערכת Generica הינה פתרון ארגוני, לניהול כלל המחויבויות והסיכונים של הארגון, שמקורם בסביבה לא מובנית (Unstructured). המערכת שפותחה ע”י חברת KCS, מיוצגת בישראל על ידי קבוצת מלם-תים.

המוצר מאפשר לנהל מעקב אחר בקרות, חשיפות, המלצות וסיכונים, כחלק מהתהליכים שהארגון מקיים, במסגרת מעגל הביקורת וניהול הסיכונים.

“מדובר בפתרון ייחודי המאפשר Compliance & Auditing בהתבסס על סביבת העבודה המוכרת והשכיחה, כדוגמת מסמכי Word ו-דוא”ל. יכולות אלו, מאפשרים הצלחה ביישום והבאת ערך מוסף בצורה יעילה ואינטואיטיבית ומבלי להפריע למשתמש” – כך מסרה לימור הניג, מובילת פתרונות עסקיים ומנהלת Office System Platform בחברת מיקרוסופט.

המוצר הוצג ע”י מיקרוסופט במסלול המנמ”רים ב- TechEd כפתרון מוביל “”End to End Compliance & Auditing system, מבוסס תשתיות Office ו- MOSS, המאפשר ניהול של המחויבות והבקרה הארגונית שמקורם במסמכים.

לימור הניג, הוסיפה, כי; “Generica בשילוב פלטפורמת Office System 2007 מהווה מענה איכותי לפעילות המחייבת של הארגון, לרבות מעגל הביקורת ומעגל ניהול הסיכונים, כל זאת תוך שימוש בכל יכולות הפלטפורמה המלאות, הכוללות יכולות Enterprise Content Management, Search, Workflow ועוד”.

יצחק זפט, מנכ”ל KCS, מסר, כי; “עיקר ייחודה ועוצמתה של Generica היא היכולת שנקראת “אובייקטים חכמים מתוך מסמכים”. יכולת זו מאפשרת לסמן טקסט במסמך ולהופכו לאובייקט מנוהל, זמין וחי.

המוצר מבטיח לארגון עמידה ברגולציה, מניעת חריגות חוזרות ומעקב אחר יישום המלצות, ללא צורך בשינויים דרסטיים ומבלי להידרש להגר את המשתמש והתהליך אל מחוץ ליישומי ה- Office”.

מימין: יצחק זפט מנכ”ל KCS (מקום ראשון בתחרות פתרונות שותפים), אלי בירמן, חברת ארטנט, יובל שטרן, חב’ מתן, לימור הניג חב’ מיקרוסופט, אדיר רון חב’ אדוונטק ותומר צוקר ממיקרוסופט
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן