איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

מבצע “נכסי חוף הכרמל” לתיעוד זיכרונות וותיקי הישובים

שוש אלזרע מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, במועצה האזורית חוף הכרמל; “התיעוד הוא אחד הפרויקטים המיוחדים העוסקים בהעצמת הקשיש, בכתיבת סיפור חייו הייחודי דבר הנותן מקום וכוח מחודש לקשישים”.
מבצע
מבצע “נכסי חוף הכרמל” לתיעוד זיכרונות וותיקי הישובים

לקראת יום העצמאות למדינת ישראל, המועצה האזורית חוף הכרמל, המחלקה לשירותים חברתיים וקהילתיים יוצאת במבצע “נכס חוף הכרמל”. המבצע הייחודי בשיתוף חברת מט”ב מציע לותיקי חוף הכרמל לתעד את סיפור חייהם ע”י מתנדבים מהקהילה”.

ביישובי חוף הכרמל קשישים רבים, חלקם ניצולי שואה הסובלים מבדידות אישית וחברתית. לכולם סיפור חיים המספר את סיפור העלייה, ההתיישבות ואופיו של האזור.

במטרה להפיג את בדידותם, לסייע להם להסתגל לזקנה ולחזק את המורשת הקהילתית והמשפחתית, החליטה המועצה האזורית חוף הכרמל לתעד את סיפור חייהם.

כרמל סלע

התיעוד מתבצע ע”י מתנדבים מהקהילה שמגיעים לבית הקשיש פעם בשבוע לראיון שנמשך כשעה וחצי. המתנדבים אשר עברו סדנת הכשרה, רושמים או מקליטים את דברי הקשיש ומעלים את הדברים בהדפסה במחשב. בסיום ההליך יערך טקס חגיגי בהשתתפות הותיקים ובני משפחותיהם לקבלת הספרונים.

כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “לתיעוד סיפורי החיים חשיבות הן מהבחינה האישית – כמזכרת לדורות הבאים והן מבחינה היסטורית יישובית ולאומית.”

שוש אלזרע מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים; “התיעוד הוא אחד הפרויקטים המיוחדים העוסקים בהעצמת הקשיש, בכתיבת סיפור חייו הייחודי דבר הנותן מקום וכוח מחודש לקשישים”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן