פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תוכנה | חומרה

60 אלף מורים יקבלו נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק כחלק מפרויקט מחשב נייד לכל מורה

התרומה של סימנטק הינה למשך 4 שנים • מנהל הפרויקט של החברה: “יוזמה חשובה מאוד עבור ישראל, ופרויקט בו סימנטק גאה לתמוך. מורים משתמשים באינטרנט ככלי חשוב בתכנון שעורים, מחקר ותקשורת, ועם המספר הגדל של איומים מקוונים, תוכנת אבטחה טובה הנה הכרחית”.
60 אלף מורים יקבלו נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק כחלק מפרויקט מחשב נייד לכל מורה
60 אלף מורים יקבלו נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק כחלק מפרויקט מחשב נייד לכל מורה

שישים אלף מורים בישראל יקבלו את תוכנת נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק, כחלק מפרויקט מחשב נייד לכל מורה בישראל. הפרויקט שאותו יזמה עמותת “אתנה”, יספק חינם מחשבים ניידים למורים בישראל מדגם פוג’יטסו סימנס, כאשר כל מחשב יגיע מותקן מראש עם תוכנת נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק. במסגרת הפרוייקט, תתרום סימנטק 300 תוכנות נורטון אנטי וירוס 2008 ואת שאר התוכנות תספק סימנטק לעמותה במחיר מוזל.

אורי בן-ארי, יו”ר עמותת “אתנה” – מחשב נייד לכל מורה בישראל, אומר; “מטרת הפרויקט הנה לצמצם את פערי הידע הטכנולוגי בין מורים ותלמידים, ובכך להגדיל את ביטחונם העצמי של המורים ומומחיותם במיחשוב ובאינטרנט. אנו משיקים את הפרויקט באזור הדרום ונרחיב אותו לכל חלקי המדינה. היעד שלנו הוא שעד שנת 2012 לכל מורה בישראל יהיה מחשב נייד” – מציין בן-ארי.

ארז מור, מנהל מכירות למגזר הביתי, אזור הים התיכון בסימנטק, ומנהל הפרויקט של החברה, אומר; “פרויקט מחשב נייד לכל מורה בישראל הנו יוזמה חשובה מאוד עבור ישראל, ופרויקט בו סימנטק גאה לתמוך. מורים משתמשים באינטרנט ככלי חשוב בתכנון שעורים, מחקר ותקשורת, ועם המספר הגדל של איומים מקוונים, תוכנת אבטחה טובה הנה הכרחית”.

נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק הנו פתרון אבטחה מוביל המספק למשתמשים גלישה מאובטחת באינטרנט, הגנה נגד וירוסים, תולעים ותוכנות ריגול.

_________

סימנטק הנה מובילה גלובלית בפתרונות תשתיות, המאפשרת לעסקים וצרכנים להיות בעלי אמון בעולם מקושר. החברה עוזרת ללקוחות להגן על תשתיותיהם, מידע ואינטראקציות על ידי אספקת פתרונות תוכנה ושירותים המטפלים בסיכונים לאבטחה, זמינות, תאימות וביצועים. לסימנטק, שהמטה שלה ממוקם בקופרטינו, קליפורניה, יש פעילויות ביותר מ-40 ארצות. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן