פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

טיול נעים

אתר מפה www.mapa.co.il ערך מיפוי של אתרי ההנצחה לחללי פיגועי טרור ופעולות איבה

זאת לקראת יום הזכרון ויום העצמאות. אתרי ההנצחה המופיעים באתר מפה נחלקים לאנדרטאות, לוחות זיכרון, פסלי הנצחה וגינות ציבוריות ■ האתרים מופיעים על גבי מפות דינאמיות וניתן לקבל הנחיות נסיעה מדויקות אליהם מכל נקודה בארץ.
אתר מפה www.mapa.co.il ערך מיפוי של אתרי ההנצחה לחללי פיגועי טרור ופעולות איבה
אתר מפה www.mapa.co.il ערך מיפוי של אתרי ההנצחה לחללי פיגועי טרור ופעולות איבה

אתר מפה www.mapa.co.il ערך מיפוי של כ-234 אנדרטאות ואתרי הנצחה לחללי פיגועי טרור ופעולות איבה. הפרויקט נערך בשיתוף פעולה עם אתר “ארץ זוכרת יושביה”. ברשימת האתרים כלולות אנדרטאות ולוחות זיכרון שהוקמו לזכרם של נרצחים במאורעות טרם קום המדינה ועד לפיגועים באינתיפאדה השניה. כמו כן, מופיעים ברשימה אנדרטאות שהוקמו בארץ לזכרם של ההרוגים באולימפיאדה במינכן ובשגרירות ישראל בבואנוס איירס.

אתר “ארץ זוכרת יושביה”, השותף בפרויקט, הוקם על ידי יוסי צור, אביו של אסף (בלונדי) צור, שנרצח לפני כארבע שנים בפיגוע באוטובוס קו 37 בעיר חיפה בטרם הגיעו לגיל 17. האתר מביא את סיפורם של ההרוגים בפיגועי הטרור ומציין את מקום נפילתם ואת הדרך בה הונצחו.

אתרי ההנצחה המופיעים באתר מפה נחלקים לאנדרטאות, לוחות זיכרון, פסלי הנצחה וגינות ציבוריות. כל אחד מהאתרים מצוין בתמונה וסקירה קצרה על הארוע או האנשים שמונצחים בו.

כל אתרי ההנצחה מופיעים על גבי מערכת המפות הדינאמיות באתר מפה ואפשר לקבל הנחיות דרך מדויקות כיצד להגיע אליהן.

הקישור הישיר לרשימת אתרי ההנצחה, בכתובת: www.mapa.co.il/andarta
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן