איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מבזקים כאן ישראל

נתניה: טרגדיה תינוק מת לאחר שנפל לדלי מים מהולים באקונומיקה

כל הניסיונות פעולות החייאה טיפול נמרץ של מד”א-שרון, עלו בתוהו ע”י צוות צוות רופאי של בית החולים “לניאדו” נאלץ לקבוע את מותו עם הגיעו לחדר המיון.
נתניה: טרגדיה תינוק מת לאחר שנפל לדלי מים מהולים באקונומיקה
נתניה: טרגדיה תינוק מת לאחר שנפל לדלי מים מהולים באקונומיקה

טרגדיה בעיר נתניה: מבצעי הניקיון בבתים רבים בישראל לקראת חג הפסח ולמרות כל האזהרות בתקשורת גבו הערב קורבן פעוט בן 8 חודשים שנפל לדלי מים מהולים באקונומיקה, מת כעבור זמן קצר, בביתו.

שכנים סיפרו, כי הפעוט נפל לתוך הדלי כשפניו כפלי מטה. אך רק כעבור זמן רב האב הבחין בראשו של בנו בדלי. הוא הוציא אותו חסר הכרה והזעיק עזרה. שכנים נסעו עם התינוק לבית חולים לניאדו הנמא בסמוך לשכונה בה הם גרים.

צוות טיפול נמרץ של מד”א-שרון, הוזעק לשכונה החרדית קריית צאנז ועם הגיעו למקום החבירה עם הרכב שהוביל הפעוט ביצע בפעוט מספר פעולות החייאה וכעבור זמן קצר פינה אותו לבית החולים לניאדו בעיר נתניה.

זכי הלר, מנהל המוקד הארצי של מד”א, אמר, כי צוות טיפול נמרץ ביצע חבירה עם הרכב בו שהו בני המשפחה ביחד עם הפעוט. כאשר הצוות הרפואי קיבל את הפעוט לידיו כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק, ללא נשימה ועם סימני כוויה.

צוות רופאי בית החולים לניאדו בעיר קבע את מותו עם הגיעו לחדר המיון.

במד”א שבים ומזהירים, כי עם חג הפסח עלולות להתרחש תאונות בבית וכי יש להרחיק ילדים מחומרי ניקוי וחומרים מסוכנים אחרים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן