מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

סקס | Sex

סיאליס או ויאגרה? מתברר שהנשים מעדיפות סיאליס

מחקר שהשווה בין שתי קבוצות מטופלים בתרופות לאין אונות בקנדה, קובע בבירור: הרוב מעדיפים סיאליס על ויאגרה. גם בנות הזוג, מסתבר, מעדיפות את הסיאליס
סיאליס או ויאגרה? מתברר שהנשים מעדיפות סיאליס
סיאליס או ויאגרה? מתברר הנשים מעדיפות סיאליס

מחקר שנערך ב-266 מרפאות בקנדה, בחן העדפות מטופלים הסובלים מהפרעות בתפקוד המיני (ED) ושל בנות זוגם בנוגע לשימוש בשתי התרופות המובילות לטיפול באין אונות סיאליס (Tadalafil) וויאגרה (Sildenafil).

2,425 מטופלים ו-295 בנות זוג השתתפו במחקר. למעלה מ-98% מהמטופלים סיימו את המחקר. כ-90% מהמטופלים בשתי הקבוצות דיווחו על שיפור בזיקפה.

הנבדקים חולקו לשתי קבוצות: 703 גברים נטלו סיאליס והחליפו לויאגרה ו-1722 נטלו ויאגרה והחליפו לסיאליס.

העדפת המטופלים הייתה ברורה; בקבוצת הויאגרה-סיאליס 70% העדיפו סיאליס ו-17% ויאגרה. בקבוצת הסיאליס-ויאגרה; 59% העדיפו סיאליס ו-28% העדיפו ויאגרה.

הסיבה העיקרית להעדפת הסיאליס היו בקטגוריות: משך הפעולה, זיקפות טובות יותר, סבילות טובה יותר, קלות השימוש וזיקפות בוקר.

ומה באשר לבנות הזוג? מסתבר שגם להן יש העדפה ברורה; 76% מבנות הזוג מקבוצת הויאגרה-סיאליס העדיפו שבני זוגם ימשיכו לקחת סיאליס לעומת 9% העדיפו ויאגרה. בקבוצת הסיאליס-ויאגרה 65% העדיפו סיאליס ו-18% ויאגרה.

לויטרה (ורדנאפיל) לא נכללה במחקר משום שהתרופה לא הייתה רשומה בקנדה כשהמחקר תוכנן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן