"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית מינויים במגזר הציבורי פרדס חנה-כרכור

תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית 25 שנה הגב' ברששת; היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות בשירותי הרווחה. "הרשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה, והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה", אמרה תמי ברששת.
תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל | רקע: אנשים שמים ידיים יחד כסמל של אחדות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תמי ברששת

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית הגב' תמי ברששת, נבחרה באחרונה לתפקיד יושב ראש הארצי של 'ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות' באסיפה הכללית של כל מנהלי הרווחה בארץ, זאת במסגרת הכנס השנתי של ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ברששת, מחליפה בתפקיד את מנהלת מינהל השירותים החברתיים ב-עיריית כרמיאל, דר' שולה מנחם, שכיהנה כיושב ראש הארגון ב-10 השנים האחרונות ומונתה באחרונה למנכל עיריית כרמיאל.

ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות מאגד כ-260 מנהלי רווחה בעיריות, ברשויות המקומיות ובמועצות האזוריות מכל הארץ והוא מוביל ומייצג את מנהלי השירותים החברתיים, עובדי הרווחה ומקבלי שירותי רווחה, מול משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, מרכז השלטון המקומי, יחידות הסמך, עמותות וגופי רווחה שונים ועוד.

תמי ברששת "היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה".

לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' נמסר, כי עובדת סוציאלית הגב' תמי ברששת, משמשת כמנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצת פרדס חנה-כרכור מזה 25 שנה, במהלכן הובילה את האגף אל הצלחות רבות בתחומי הרווחה והקהילה.

ברששת, עצמה אמרה, כי עם בחירתה, כי היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה.

רשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה" – אמרה סיכמה הגב' ברששת.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן