מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית מינויים במגזר הציבורי פרדס חנה-כרכור

תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית 25 שנה הגב' ברששת; היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות בשירותי הרווחה. "הרשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה, והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה", אמרה תמי ברששת.
0
0
תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל | רקע: אנשים שמים ידיים יחד כסמל של אחדות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תמי ברששת

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית הגב’ תמי ברששת, נבחרה באחרונה לתפקיד יושב ראש הארצי של ‘ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות’ באסיפה הכללית של כל מנהלי הרווחה בארץ, זאת במסגרת הכנס השנתי של ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ברששת, מחליפה בתפקיד את מנהלת מינהל השירותים החברתיים ב-עיריית כרמיאל, דר’ שולה מנחם, שכיהנה כיושב ראש הארגון ב-10 השנים האחרונות ומונתה באחרונה למנכל עיריית כרמיאל.

ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות מאגד כ-260 מנהלי רווחה בעיריות, ברשויות המקומיות ובמועצות האזוריות מכל הארץ והוא מוביל ומייצג את מנהלי השירותים החברתיים, עובדי הרווחה ומקבלי שירותי רווחה, מול משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, מרכז השלטון המקומי, יחידות הסמך, עמותות וגופי רווחה שונים ועוד.

תמי ברששת “היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה”.

לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ נמסר, כי עובדת סוציאלית הגב’ תמי ברששת, משמשת כמנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצת פרדס חנה-כרכור מזה 25 שנה, במהלכן הובילה את האגף אל הצלחות רבות בתחומי הרווחה והקהילה.

ברששת, עצמה אמרה, כי עם בחירתה, כי היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה.

“הרשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה” – אמרה סיכמה הגב’ ברששת.

0
0דילוג לתוכן