בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית מינויים במגזר הציבורי פרדס חנה-כרכור

תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית 25 שנה הגב' ברששת; היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות בשירותי הרווחה. "הרשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה, והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה", אמרה תמי ברששת.
תמי ברששת יושב ראש ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות בישראל | רקע: אנשים שמים ידיים יחד כסמל של אחדות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תמי ברששת

מנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, עובדת סוציאלית הגב' תמי ברששת, נבחרה באחרונה לתפקיד יושב ראש הארצי של 'ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות' באסיפה הכללית של כל מנהלי הרווחה בארץ, זאת במסגרת הכנס השנתי של ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ברששת, מחליפה בתפקיד את מנהלת מינהל השירותים החברתיים ב-עיריית כרמיאל, דר' שולה מנחם, שכיהנה כיושב ראש הארגון ב-10 השנים האחרונות ומונתה באחרונה למנכל עיריית כרמיאל.

ארגון מנהלי הרווחה ברשויות המקומיות מאגד כ-260 מנהלי רווחה בעיריות, ברשויות המקומיות ובמועצות האזוריות מכל הארץ והוא מוביל ומייצג את מנהלי השירותים החברתיים, עובדי הרווחה ומקבלי שירותי רווחה, מול משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, מרכז השלטון המקומי, יחידות הסמך, עמותות וגופי רווחה שונים ועוד.

תמי ברששת "היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה".

לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' נמסר, כי עובדת סוציאלית הגב' תמי ברששת, משמשת כמנהלת אגף הרווחה והקהילה במועצת פרדס חנה-כרכור מזה 25 שנה, במהלכן הובילה את האגף אל הצלחות רבות בתחומי הרווחה והקהילה.

ברששת, עצמה אמרה, כי עם בחירתה, כי היעד הראשון בתפקידה הוא לפתור את בעיית איוש התקנים והקושי לאייש משרות ב-שירותי הרווחה.

רשויות המקומיות מתקשות לאייש תקנים של עובדי רווחה, נוכח השכר הנמוך והמעסה הגדולה והתוצאה היא שכל תפקיד שמתפנה לוקח חצי שנה בממוצע לאיישו, כשברשויות המקומיות שבפריפריה תהליך האיוש ארוך פי כמה" – אמרה סיכמה הגב' ברששת.
דילוג לתוכן