"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מבזקים כאן ישראל תאונת דרכים

שניים נפצעו כשרכב התנגש בחמור שטייל במחלף ניצני עוז

דובר מגן דוד אדום, מר זכי הלר, הלילה יום ראשון (א' בכסלו התשע"ח) סמוך לשעה בשעה 01:37; "חובשים ופראמדיקים של מדא העניקו טיפול רפואי ופינו 2 פצועים, בהם: צעיר כבן 26 פצוע במצב בינוני, עם חבלת גב ופצוע נוסף במצב קל, אל מרכז רפואי מאיר הוא בית חולים בעיר כפר סבא, השייך לשירותי בריאות כללית".
שניים נפצעו כשמכונית התנגשה בחמור שטייל במחלף ניצני עוז לכיוון מחלף אייל | צילום חמור, ויקיפדיה
שניים נפצעו כשמכונית התנגשה בחמור שטייל במחלף ניצני עוז לכיוון מחלף אייל | צילום הדמייה חמור, ויקיפדיה

למרות שחמור הבית הוא תת-מין של חמור שבוית כבר לפני כ-7,000 שנה מן הערוד, הוא עדיין לא למד לחצות את הכביש. אך בעליו, שלא למד עדיין, כי אין לאפשר לבעלי החיים שברשותו לשוטט ולהסתובב בחופשיות בכבישי ישראל, ייאלץ (כשייתפס) לשלם מחיר כבד על הנזק שגרם בנפש וברכוש כשחמורו, חצה את מחלף ניצני עוז* לכיוון מחלף אייל** מחלף המחבר בין כביש 6 לכביש 5504 והביא לפגיעת רכב ב… חמור ב'מחלף ניצני עוז' ל'מחלף אייל' התוצאה הלילה לאחר חצות 2 פצועים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

דובר מגן דוד אדום, מר זכי הלר, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר האינטרנט של כל המדינה' כי הלילה, לאחר חצות יום ראשון (א' בכסלו התשע"ח) סמוך לשעה בשעה 01:37, התקבל דיווח ב'מוקד 101 של מגן דוד אדום' במרחב ירקון על רכב שפגע ב… חמור ששוטט באין מפריע במחלף ניצני עוז לכיוון מחלף אייל.

חובשים ופראמדיקים של מדא העניקו טיפול רפואי ופינו 2 פצועים, בהם: צעיר כבן 26 פצוע במצב בינוני, עם חבלת גב ופצוע נוסף במצב קל, אל מרכז רפואי מאיר הוא בית חולים בעיר כפר סבא, השייך לשירותי בריאות כללית.

*מחלף ניצני עוז הוא מחלף המחבר בין כביש 6 ל'כביש 57'. המחלף, נפתח לתנועה עם פתיחתו המלאה של הקטע המרכזי ב'כביש 6' בשנת 2004. הוא נקרא על שם מושב ניצני עוז הנמצא מערבית למחלף.

**מחלף אייל הוא מחלף המחבר בין 'כביש 6' ל'כביש 5504' ובעתיד ל'כביש 551'. המחלף נפתח לתנועה עם פתיחתו המלאה של הקטע המרכזי בכביש 6, בשנת 2004. הוא נקרא על שם קיבוץ אייל הנמצא מזרחית למחלף.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן