חקלאות ישראל מסחר | תעשייה צרכנות

פערי התיווך לצרכן של תוצרת חקלאית, קול קורא לציבור להגיש עמדתו

דר' רון מלכא המנהל הכללי של משרד הכלכלה בראש הוועדה לבדיקה והמלצות בעניין פערי התיווך לצרכן של תוצרת חקלאית בפירות וירקות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דר' רון מלכא
הוועדה לבדיקת פערי התיווך בתוצרת החקלאית בפירות וירקות האריכה את מועד ההגשות לשיתוף הציבור עד ליום ה- 23.11.2021 ◄ הוועדה מזמינה את הציבור להגיש עמדות בנוגע לפערי התיווך בנושא תוצרת חקלאית בפירות וירקות ◄בין תפקידי הצוות לבדיקה ניתוח של שרשרת האספקה של פירות וירקות, בחינת חסמים וכשלי שוק שעלולים להביא לפגיעה בצרכן, לרבות פערי תיווך בהפצת תוצרת חקלאית של פירות וירקות או רווחיות חריגה לאורך שרשרת האספקה שלהם.
0
0

הוועדה לבדיקה ולגיבוש המלצות בעניין פערי התיווך לצרכן בנושא תוצרת חקלאית בפירות וירקות, מפרסמת בימים אלה ‘קול קורא לציבור’ להגיש את עמדותיו בנוגע ל’פערי התיווך לצרכן בנושא תוצרת חקלאית’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הוועדה החלה את עבודתה ב-10 באוקטובר עם מינויה על ידי שרי הכלכלה והתעשייה, האוצר והחקלאות

במסגרת הקול הקורא הפרסום הרשמי מטעם משרדי הכלכלה והתעשייה, האוצר והחקלאות, מזמינה הוועדה את הציבור, לרבות; חקלאים, סיטונאים ו-קמעונאים להעביר את עמדותיהם בנושא עד ל-23 בנובמבר 2021 אל הכתובת; PaareiTivuch@economy.gov.il.

עורכת דין נעמה קאופמן-פס, מנכלית משרד החקלאות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עורכת דין קאופמן-פס

בראש צוות הוועדה לבדיקה ולגיבוש המלצות בעניין פערי התיווך לצרכן בנושא תוצרת חקלאית בפירות וירקות, עומד המנהל הכללי של משרד הכלכלה, דר’ רון מלכא.

בצוות חברים המנהלת הכללית של משרד החקלאות ופיתוח הכפר, עורכת דין נעמה קאופמן-פס, ממלאת מקום הממונה על התחרות, עורכת דין מיכל כהן וסגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, הגב’ עדי חכמון.

בין תפקידי הצוות; ניתוח של שרשרת האספקה של פירות וירקות, בחינת חסמים וכשלי שוק אשר עלולים להביא לפגיעה בצרכן, לרבות פערי תיווך בהפצת תוצרת חקלאית של פירות וירקות או רווחיות חריגה לאורך שרשרת האספקה שלהם.

ככל שיימצאו כשלי שוק או חסמים או רווחים חריגים בכל אחת מחוליות שרשרת האספקה, הצוות, ימליץ לשרים על פעולות נדרשות לשיפור התחרות במקטעים אלה.

כמו כן, יגיש הצוות לבדיקה ולגיבוש המלצות בעניין פערי התיווך לצרכן בנושא תוצרת חקלאית בפירות וירקות את המלצות אחרות בנושא; הורדת יוקר המחיה של פירות וירקות.

פנייה אל; ‘הוועדה לבדיקה ולגיבוש המלצות בעניין פערי התיווך לצרכן בנושא תוצרת חקלאית בפירות וירקות‘.

0
0About the author

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-5 נכדים; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן