ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות כאן אור יהודה

מכבי חונכת סדנת טעימות לאימהות לתינוקות באור-יהודה

בטיפות החלב “מכבי שירותי בריאות” של מחוז המרכז, מתקיימות סדנאות לשלב זה, המועברות על ידי הדיאטנית הקלינית ורכזת תחום תזונת ילדים במחוז דינה לוי, שפיתחה סדנת טעימות להורים לתינוקות. בסדנה, יקבלו ההורים מידע מוסמך ומפורט בנושא. השתתפות בסדנה אינה כרוכה בתשלום וכוללת שני מפגשים: במפגש הראשון יוצגו עקרונות גדילת ותזונת תינוקות, ותודגם הכנת טעימות ביחד עם המשתתפים.
דינה לוי, דיאטנית הקלינית
דינה לוי, דיאטנית הקלינית

המעבר למזון מוצק בתינוק כרוך בהרבה שינויים, הן לאם והן לתינוק. ‘סדנת טעימות ראשונות’ היא סדנה חווייתית לשלב זה, בה יתנסו ההורים בהכנת הטעימות הראשונות וילמדו את כל הנדרש על מנת לסיים את שלב המעבר למוצקים בהדרגה, בבריאות ובאופן המתאים ביותר לתינוק. הסדנה כוללת שני מפגשים, שאורכם שעה ואינה כרוכה בתשלום.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתי כדאי להתחיל להציע לתינוק לטעום מזונות מוצקים שונים ומה מומלץ לתת לו, איך מבצעים את המעבר בין טעימות לארוחות מלאות, כיצד מתמודדים עם סירוב מצד התינוק לאכול? – על כל אלה ושאלות רבות נוספות, העולות עם המעבר לאכילת מוצקים.

בטיפות החלב של מכבי שירותי בריאות של מחוז המרכז, מתקיימות סדנאות לשלב זה, המועברות על ידי דיאטניות קלינית.

הסדנה הקרובה, תיפתח ב-טיפת החלב בעיר אור יהודה, המיועדת להורים לתינוקות בגיל ינקות.

הסדנה מציעה הדרכה חווייתית לאחד התהליכים החשובים והרגישים בשנת החיים הראשונה – מעבר לאוכל מוצק.

הורים רבים חשים בלבול לאור המידע הרב אליו הם נחשפים באתרי אינטרנט שונים, באשר לדרכים המומלצות להעביר את התינוק למזונות מוצקים. חלק מהמידע, אליו נחשפים ההורים מגיע ממקורות לא מהימנים ומגורמים לא מקצועיים.

 השתתפות בסדנת טעימות להורים לתינוקות, אינה כרוכה בתשלום וכוללת שני מפגשים

דינה לוי, הדיאטנית הקלינית של מחוז המרכז ב“מכבי שירותי בריאות” ורכזת תחום תזונת ילדים במחוז, פיתחה סדנת טעימות להורים לתינוקות.

בסדנה, יקבלו ההורים מידע מוסמך ומפורט בנושא.

השתתפות בסדנה אינה כרוכה בתשלום וכוללת שני מפגשים; במפגש הראשון, יוצגו עקרונות גדילת ותזונת תינוקות, ותודגם הכנת טעימות ביחד עם המשתתפים.

המפגש, יכלול הדגמה של צורות הכנה נכונות של מזון, בחירת מזונות מיטביים עבור התינוק, שיטות הכנה מועדפות, כמויות, מרקמים מומלצים ועוד.

במפגש השני, יעברו המשתתפים הדרכה על תזונה נכונה לכל המשפחה, ילמדו על שלב המעבר לאכילה עצמאית ויעברו הפעלה חווייתית בהאכלה.

המפגשים, יתקיימו בתאריכים; 1.5 ו-8.5 בין השעות; 13:00 ל-15:00.

לפרטים נוספים ולרישום לסדנה, יש לפנות אל טלפון; 03-5387222, שלוחה 3, או בלינק כאן; http://i-list.co.il/maccabiland/33860/index.html?source=test
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן