המכביה ה-22 חדשות כאן ישראל חדשות ספורט מינויים במגזר הציבורי ספורט אחר ספורט ישראל

לילך בר דוד סמנכל שיווק ותקשורת מכבי תנועה עולמית והמכביה ה-22

בתפקידה כסמנכ"לית שיווק ותקשורת של מכבי תנועה עולמית, תרכז לילך בר דוד את פעילות השיווק של העמותה, מוזיאון הספורט היהודי ותקים ותנהל את אגף השיווק שיכלול כל הפעילות השיווק והתקשורת השיווקית, לקידום המכביה ה-22 בישראל ובעולם ◄ מנכל המכביה: "לילך מביאה למכביה ניסיון רב בתחום השיווק ולפניה אתגר גדול להשתתף ביצירת אירוע לאומי – היסטורי ומשמעותי ביותר בארץ ובעולם במיוחד אחרי אירועי ה-7 באוקטובר".
0
0
לילך בר דוד, סמנכלית שיווק ותקשורת שיווקית של ‘מכבי תנועה עולמית ברקע סמל המכביה ה-22 | צילום יחצ | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
לילך בר דוד

לילך בר דוד, מונתה לסמנכלית שיווק ותקשורת שיווקית של ‘מכבי תנועה עולמית’. בתפקידה, היא תוביל ותנהל את הפעילות השיווקית לקראת המכביה ה-22, אירוע הספורט היהודי הגדול בעולם, מבית מכבי תנועה עולמית שיתקיים ביולי 2025.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

לילך בוגרת MBA במנהל עסקים במכללה האקדמית קריית אונו ו-BA במנהל עסקים במכללה למנהל – מומחית לשיווק ומיתוג עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתפקידים בכירים בחברות ארגונים ומותגים בינלאומיים.

ביניהם התפקידים הבכירים; חוגלה קימברלי, טמפו, היינקן, בקרדי בריזר, פרסום גיתם/BBDO, ועמותות “בסיס לאמנות ותרבות“.

בשנתיים האחרונות הייתה בעלת חברת LBD המתמחה בניהול פרויקטים שיווקיים וייעוץ שיווקי לארגונים ועמותות שבין לקוחותיה GONG IL, תדיראן, סטודיו C החדש ושותפה מייסדת ב”קבוצת אדלר בעבודה” המתמחה באימוני מנהלים.

במסגרת תפקידה כסמנכ”לית שיווק ותקשורת של מכבי תנועה עולמית, תרכז לילך בר דוד את פעילות השיווק של העמותה, מוזיאון הספורט היהודי ותקים ותנהל את אגף השיווק שיכלול את כל הפעילות השיווק והתקשורת השיווקית, לקידום המכביה ה-22 בישראל ובעולם.

רואי הסינג מנכל המכביה; “לילך, מביאה למכביה, ניסיון רב בתחום השיווק ולפניה אתגר גדול להשתתף ביצירת אירוע לאומי – היסטורי ומשמעותי ביותר בארץ ובעולם במיוחד, אחרי אירועי ה-7 באוקטובר 2023“.

מטעם משרד וילדר יחסי ציבור, מסר המנכל צבי וילדר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; המכביה או “המכביה העולמית” תחרות ספורט רב-ענפית, המתקיימת מדי 4 שנים בישראל בהשתתפות ספורטאים יהודים מכל רחבי העולם.

הבסיס הטמון ברעיון המכביה הוא קיום ‘אולימפיאדה של יהודים‘ על אדמת ארץ ישראל, בה ישתתפו ספורטאים כ-נציגי התפוצות השונות של העם היהודי.

0
0Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן