101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חקלאות ישראל מושבים צרכנות קיבוץ

חקלאי גרנות: לירון ברזילי, מוּנתה לתפקיד מנהלת שרשרת האספקה

הגב' ברזילי, מ קיבוץ ברקאי (מקיבוצי גרנות), נשואה + 3 ילדים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת צוות אספקות וכמנהלת ביקושים וייבוּא וייצוּא של חברת 'קימברלי-קלארק ישראל' בתפקידה החדש תהיה אחראית על מערך הלוגיסטיקה וההפצה בשוק המקומי ובייצוא, לרבות ניהול שרשרת האספקה מול בתי אריזה חיצוניים ◄ תמיר בושניצקי, מנכל "חקלאי גרנות", המספקת פירות, ירקות ואבוקדו לרשתות המזון: "אנו מעמיקים את שיתופי הפעולה שלנו במטרה לשפר את השירות ללקוח.
0
0
לירון ברזילי, מנהלת שרשרת האספקה של חברת חקלאי גרנות ברקע: פרי אבוקדו | צילום: אילן לופו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
לירון ברזילי

בימים אלה בונה חברת ‘חקלאי גרנות’ מחדש את מחלקת הלוגיסטיקה ומבצעת שינוי של המבנה הארגוני, תוך כדי שילוב של שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים ובניית תהליכים חוצה ארגון, שיאפשרו שקיפות במערכות לכל הגורמים, לצורך כך, מוּנתה באחרונה הגב’ לירון ברזילי (40) לתפקיד מנהלת שרשרת האספקה של חברת ‘חקלאי גרנות’ המתמחה בשיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ ברזילי, בתפקידה תהיה אחראית על מתן שירותי לוגיסטיקה ותכנון עבור “חקלאי גרנות“, במטרה לאפשר עבודה בצורה היעילה ביותר והמקצועית ביותר, לרכז את הידע בגוף אחד ולבצע שיתופי פעולה על מנת להוזיל בעלויות הלוגיסטיקה בצורה משמעותית ובכך לשפר את השירות ללקוח.

הגב’ ברזילי, חברת היא קיבוץ ברקאי (מקיבוצי גרנות), נשואה + 3 ילדים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת צוות אספקות.

כמו כן, שימשה כמנהלת ביקושים וייבוּא וייצוּא של חברת ‘קימברלי-קלארק ישראל’ (“חוגלה”, לשעבר) החברה המובילה בישראל למוצרים מתכלים שאינם מזון וביתם של מותגים מובילים, ביניהם; האגיס, טיטולים, לילי, מולט, קלינקס, שמורת טבע, ניקול, דיפנד וקוטקס.

חקלאי גרנות, לשיווק ישיר מהחקלאי לקמעונאי, שבסיסה בהתארגנות 43 קיבוצים ומושבים שיתופיים, הפרושים מאזור השרון ועד מורדות הכרמל ומתמחים בגידולי אבוקדו ו-הדרים.

יצוין, כי גרנות” נחשבת כשחקן המוביל בענף האבוקדו הישראלי ובבעלותה בית אריזה מן החדשניים בעולם למיון ואריזת תוצרת חקלאית, דרכו עוברים בהצלחה כ- 35,000 טון של אבוקדו בשנה.

תמיר בושניצקי, מנהל חברת השיווק חקלאי גרנות, ברקע: אבוקדו צילום: אריאל ואן סטרטן | עיבוד ממחושב: שולי סונגו ©
תמיר בושניצקי

מנכל ‘חקלאי גרנות שוק מקומי‘ מר תמיר בושניצקי, מאשר, כי בימים אלה בונה החברה מחדש את מחלקת הלוגיסטיקה ומבצעת שינוי של המבנה הארגוני, תוך ביצוע שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים ובניית תהליכים חוצה ארגון שיאפשרו שקיפות במערכות לכל הגורמים.

לדברי מר בושניצקי; “שרשרת האספקה, תאפשר לחברות הקבוצה להתמקצע כל אחד בתחומו; מכירות, גידולי שדה ותפעול תוך מענה לכל הצרכים הנדרשים מסביב.

אנו מברכים על הצטרפותה של הגב’ לירון ברזילי אלינו ובטוחים שניסיונה הרב בתחום הלוגיסטיקה, ישרתו אותנו היטב”.

מטעם מנהלת יחסי ציבור של חברת “חקלאי גרנות” הגב’ מירב בורמד יחסי ציבור – אסטרטגיה שיווקית – ייעוץ תקשורתי – דוברות, נמסר לפורטל כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ כי חקלאי גרנות” הנה חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאיים, הנמצאת בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים ב-תאגיד גרנות.

החברה, מחזיקה בכ-32,000 דונם של מטעי אבוקדו ומספקת כ-40% מהאבוקדו שהישראלים אוכלים, לצד ייצוּא אל רשתות המזון המובילות בעולם.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן