קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אור עקיבא | Or Akiva בחירות לרשויות המקומיות 18' חדשות בארץ

אדרי גבר על יוסיפוב ב-3 קולות והוא מועמד הליכוד אור עקיבא

יעקב אדרי ראש העיר אור עקיבא הנוכחי גבר הלילה בפריימריז של סניף הליכוד באור עקיבא באופן דרמטי ביותר על יריבו מר שמחה יוסיפוב לשעבר ראש העיר והוא יהיה מועמד הליכוד באור עקיבא בבחירות לראשות העיר ◄ עתה נשאלת השאלה האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני או שמא, יחליט להתמודד ברשימה עצמאית והאפשרות השלישית, כי יפרוש מן הפוליטיקה. ימים יגידו.
 יעקב אדרי גבר על שמחה יוסיפוב
יעקב אדרי גבר על שמחה יוסיפוב

יעקב אדרי ראש עיריית אור עקיבא, הוא מועמד הליכוד בעיר אור עקיבא. אדרי, גבר אתמול (ג') בלילה דרמטי ביותר על יריבו שמחה יוסיפוב ראש העיר לשעבר ב-3 קולות בלבד. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתוצאות הבחירות המקדימותפריימריס) בסניף הליכודאור עקיבא, עולה, כי מר יעקב אדרי, זכה ב-233 קולות, מול יריבו העיקרי מר שמחה יוסיפוב ב-230 קולות ואילו המועמד מר איציק פתיתו רק ב-19 קולות.

מהתוצאות שעלו נקבע, כי מר אדרי, יהיה מועמד סניף הליכוד לראשות העיר אור עקיבא ואי לכך 'תנועת הליכוד' היא זו שתממן את קמפיין הבחירות שלו.

לאור הדרמה הלילה בסניף הליכוד באור עקיבא שגם זקני הישוב, לא זוכרים כמותו מופנים המבטים אל מר יוסיפוב המועמד שהפסיד בפער של 3 קולות בלבד, מה הוא מתכנן כבר בימים הקרובים.

האמת כי הרקע שקדם להתמודדות בפריימריז בסניף הליכוד באור עקיבא היה כבר אז גועש וסוער ומלווה במתח רב בין מחנות האוהדים ואיים לקרוע את סניף הליכוד המקומי.

█ האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני

לדברי ראש העיר לשעבר, מר שמחה יוסיפוב ומי שהיה המועמד הכמעט ודאי בבחירות הקרובות לראשות העיר, עד לפני חודש, ויתר אדרי, ראש העיר הנוכחי על המירוץ והחליט לפרוש לביתו.

לטענת יוסיפוב; "במשך חודשים ארוכים הצהיר, יעקב אדרי, כי אין בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת.

אלא שאז לפתע בשלהי יולי 2018, הודיע אדרי, כי לאחר התייעצויות, כי חזר בו והוא מתכוון להמשיך את כהונתו כראש העיר גם בקדנציה הבאה והוא ירוץ מטעם מפלגת הליכוד. 

מר יוסיפוב, נרעש מהפצצה שנחתה עליו לאחר הכנות נמרצות כמועמד הליכוד לראשות העיר, תקף את יעקב אדרי, חברו למפלגה והודיע, כי הוא שוקל אפילו לרוץ ברשימה עצמאית מול האיום שלא צפה לו.

עתה כחודשיים לפני הבחירות לראשות העיר אור עקיבא ולמועצת אור עקיבא, האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני כזה או אחר או שמא, יחליט להתמודד ברשימה עצמאית והאפשרות השלישית, כי יפרוש מן הפוליטיקה המקומית.

ימים יגידו.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן