"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות. חנוכה שמייח.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

אור עקיבא | Or Akiva בחירות לרשויות המקומיות 18' חדשות בארץ

אדרי גבר על יוסיפוב ב-3 קולות והוא מועמד הליכוד אור עקיבא

יעקב אדרי ראש העיר אור עקיבא הנוכחי גבר הלילה בפריימריז של סניף הליכוד באור עקיבא באופן דרמטי ביותר על יריבו מר שמחה יוסיפוב לשעבר ראש העיר והוא יהיה מועמד הליכוד באור עקיבא בבחירות לראשות העיר ◄ עתה נשאלת השאלה האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני או שמא, יחליט להתמודד ברשימה עצמאית והאפשרות השלישית, כי יפרוש מן הפוליטיקה. ימים יגידו.
 יעקב אדרי גבר על שמחה יוסיפוב
יעקב אדרי גבר על שמחה יוסיפוב

יעקב אדרי ראש עיריית אור עקיבא, הוא מועמד הליכוד בעיר אור עקיבא. אדרי, גבר אתמול (ג') בלילה דרמטי ביותר על יריבו שמחה יוסיפוב ראש העיר לשעבר ב-3 קולות בלבד. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מתוצאות הבחירות המקדימותפריימריס) בסניף הליכודאור עקיבא, עולה, כי מר יעקב אדרי, זכה ב-233 קולות, מול יריבו העיקרי מר שמחה יוסיפוב ב-230 קולות ואילו המועמד מר איציק פתיתו רק ב-19 קולות.

מהתוצאות שעלו נקבע, כי מר אדרי, יהיה מועמד סניף הליכוד לראשות העיר אור עקיבא ואי לכך 'תנועת הליכוד' היא זו שתממן את קמפיין הבחירות שלו.

לאור הדרמה הלילה בסניף הליכוד באור עקיבא שגם זקני הישוב, לא זוכרים כמותו מופנים המבטים אל מר יוסיפוב המועמד שהפסיד בפער של 3 קולות בלבד, מה הוא מתכנן כבר בימים הקרובים.

האמת כי הרקע שקדם להתמודדות בפריימריז בסניף הליכוד באור עקיבא היה כבר אז גועש וסוער ומלווה במתח רב בין מחנות האוהדים ואיים לקרוע את סניף הליכוד המקומי.

█ האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני

לדברי ראש העיר לשעבר, מר שמחה יוסיפוב ומי שהיה המועמד הכמעט ודאי בבחירות הקרובות לראשות העיר, עד לפני חודש, ויתר אדרי, ראש העיר הנוכחי על המירוץ והחליט לפרוש לביתו.

לטענת יוסיפוב; "במשך חודשים ארוכים הצהיר, יעקב אדרי, כי אין בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת.

אלא שאז לפתע בשלהי יולי 2018, הודיע אדרי, כי לאחר התייעצויות, כי חזר בו והוא מתכוון להמשיך את כהונתו כראש העיר גם בקדנציה הבאה והוא ירוץ מטעם מפלגת הליכוד. 

מר יוסיפוב, נרעש מהפצצה שנחתה עליו לאחר הכנות נמרצות כמועמד הליכוד לראשות העיר, תקף את יעקב אדרי, חברו למפלגה והודיע, כי הוא שוקל אפילו לרוץ ברשימה עצמאית מול האיום שלא צפה לו.

עתה כחודשיים לפני הבחירות לראשות העיר אור עקיבא ולמועצת אור עקיבא, האם יתחבר ראש העיר לשעבר מר שמחה יוסיפוב שנתן אמש קרב הרואי אל יעקב אדרי ויזכה בנתח שלטוני כזה או אחר או שמא, יחליט להתמודד ברשימה עצמאית והאפשרות השלישית, כי יפרוש מן הפוליטיקה המקומית.

ימים יגידו.
  • אודות הכותב

    משה נעים

    עורך האתר בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשתי נכדות אוריאן ול-מילה שרה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

    דילוג לתוכן