מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תרבות הדיור | ועד בית

עשרת הדיברות לדייר בבית משותף

זכותך לפנות למפקח על רישום המקרקעין בכל תביעה הנוגעת לרכוש המשותף כנגד שכנך, אך בטרם תעשה זאת, פנה אל שכנך בעל פה או בכתב ונסה להסדיר את העניין ברוח טובה.
להלן עשרת הדיברות לדייר בבית משותף;

1. שלם מיסך בזמן! מילוי חובות מבטיח זכויות.

2. אל תעשה שימוש בלתי סביר ברכוש המשותף.

3. אל תכנסו אסיפת דיירים כללית ואל תקבלו החלטות מבלי להודיע על מועד קיומה של האסיפה לכל בעלי הדירות לפחות 4 ימים לפני מועד כינוסה.

4. דאג להשתתף בעלות ההוצאות הדרושות לניהולו ולאחזקתו התקינה של הרכוש המשותף.

5. אל תפלוש ואל תשתלט על שטח המוגדר כרכוש משותף לרבות פלישה לגג, לגינה, למקלט ולחדר המדרגות, כי הנך עשוי להסתכן בתביעה של נציגות הבית כנגדך.

6. דרוש מנציגות הבית, כי תבצע כל תיקון הנדרש בבית או ברכוש המשותף, שאי ביצועו עלול לפגוע בדירתך או ברכושך לדוגמא: זיפות הגג. (אל תבצע תיקונים ללא אישור של נציגות ובהסכמתה).

7. שמור על הגינה, הסביבה והרכוש המשותף.

8. המנע מביצוע רעש בשעות האסורות על פי חוק למניעת מפגעים ורעש, המכונה חוק כנוביץ, לרבות השמעת מוסיקה, גרירת מיטלטלין ועריכת מסיבות בשעות בלתי מקובלות. (השעות הבלתי סבירות הן: בין שתיים לארבע אחה”צ ובין אחת עשרה לשבע בבוקר למחרת).

9. בכל מקרה, זכותך לפנות למפקח על רישום המקרקעין בכל תביעה הנוגעת לרכוש המשותף כנגד שכנך, אך בטרם תעשה זאת, פנה אל שכנך בעל פה או בכתב ונסה להסדיר את העניין ברוח טובה.

10. מה ששנוא עליך אל תעשה לשכניך.

___________

לעוד מידע ועצות בתחום תרבות הדיור תוכלו למצוא באתר תרבות הדיור
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן