מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

סלבס עולמי

חכ איתן מיכאל לראש משרד הניוזוויק בפריס מר כריסטופר דיקי

miki_01.jpg
חכ איתן מיכאל לראש משרד הניוזוויק בפריס מר כריסטופר דיקי
לראש משרד הניוזוויק בפריס מר כריסטופר דיקי

לפני מספר דקות שמעתי אותך בראיון לCNN מבטא עמדה שממנה עולה כי ניתן לאבחן את תופעת המחבלים המתאבדים הפלסטינים מפעולות בן לאדן ואל קעידה נגד ארצות הברית, מאחר ולדבריך ארצות הברית אינה שולטת (במישרין, התכוונת הלא כן?) באפגניסטן.

אני מציע לך להרהר פעם נוספת במשמעות המחרידה של דבריך האמנם גם מטרה צודקת מקדשת את כל האמצעים? האמנם יש אידיאולוגיה או מטרה כלשהי שלמענה מוצדק לעלות למטוס מתוך כוונה להתאבד ולרצוח עשרות נוסעים אזרחים תמימים? או להיכנס לדיסקוטק עם חגורת נפץ ולרצוח עשרות בני נוער במסיבת ריקודים?

כל בן אנוש חייב לגנות את המעשים הללו באופן מוחלט ולתמוך בהענשת המתכננים המבצעים ומשתפי הפעולה עד שהתופעה האיומה הזו תעלם מעל פני האדמה. מי שנותן “הנחות” או “הקלות” למעורבים בביצוע מעשים כאלה, מי ש”מבין” את הנסיבות ו/ או את הסיבות, פותח תיבת פנדורה שתכשיר ארגוני טרור שבטוחים לחלוטין בצדקת דרכם ובברכת הדרך שקבלו מאלוהים למעשיהם.

ובכלל מי קבע שהמטרה הפלסטינית (חיסול מדינת ישראל תחת כותרות של שחרור לאומי וזכות שיבה), מוסרית יותר או פחות ממטרת האיסלאם הקיצוני (חיסול ארה”ב, מנהיגת העולם המערבי)?

כאב לי מאד לשמוע מפיך את ההשוואה בין פעולות המחבלים המתאבדים הפלסטינים לבין פעולת האצ”ל במלון המלך דוד בשנת 1946. כפי שציינת ראש הממשלה מנחם בגין ז”ל היה מפקד האצ”ל אחד משלושת ארגוני המחתרת היהודיים שלחמו נגד השלטון הבריטי במטרה להקים מדינה יהודית עצמאית בארץ ישראל. וכפי שציינת הוא נתן את ההוראה לפגוע בבניין שלא היה מלון גרידא אלא חלק ממרכז השלטון הצבאי הבריטי בארץ ישראל.

מוזר, כנראה מתוך רצון לתת לגיטימציה כלשהי לטרור הפלסטיני , דווקא אתה נטית להעניק לגיטימציה לפיצוץ מלון המלך דוד שגרם להרג של עשרות בני אדם בעוד שהציבור היהודי ראה ורואה באירוע הזה טרגדיה.

איש לא רקד ברחובות למראה הגופות וההריסות איש לא התפאר ושום ארגון לא הבטיח פעולות דומות נוספות בעתיד להפך האירוע הזה גרם לפילוג בין המחתרות היהודיות ולפרוק מטה הפעולה המשותף שלהן, הגוף המרכזי ההגנה מיהר להסתייג והאשים את שני הארגונים האחרים באחריות ל”פעולה ברברית”.

מנחם בגין מפקד האצ”ל, הביע צער, על הרג חפים מפשע ונאבק בנחישות ובתקיפות להוכיח את האמת לפיה הורה לאחת מחברות הארגון להתקשר מבעוד מועד טלפונית ולהודיע על הכוונה לפוצץ את הבניין על מנת שניתן יהיה לפנותו (אני שנולדתי ב-1944 זכיתי לשמוע כעבור שנים רבות את הגברת מספרת לי אישית את סיפור האזהרה שהעבירה ואת הסבריו של מר בגין לפיהם הקצין הבריטי, סרב להורות על פינוי, כי היה בטוח שמדובר במתיחה שתבזה את הבריטים הנמלטים ממעוז שלטונם).

במלחמה נופלות טעויות וקורבנות חפים מפשע משלמים בחייהם (שאל על כך את הקצינים האמריקאים שפעלו באפגניסטן, לאחרונה), הפעולה במלון המלך דוד הייתה טעות כזו, שהבריטים אחראים לה, ואנו מתנצלים עליה.

דווקא הדוגמא הזו, של מלון המלך דוד, שאתה הבאת, מצביעה על ההבדל התהומי בין לוחמי חופש המשתדלים במסגרת מאבקם באויב לצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה בחפים מפשע לבין טרוריסטים נתעבים שבוחרים בכוונה ביעדים אזרחיים לפעולותיהם במגמה לשפוך כמה שיותר דם של תמימים וחפים מכל פשע.

לאור המוניטין הרב לו זכית כעיתונאי וכסופר, אני מאמין שאתה מסוגל לבדוק את עצמך ואת ההשוואה שעשית לאור העובדות שהבאתי בפניך.

בכל הכבוד הראוי,
ח”כ
מיכאל איתן

המאמר הובא מאתר ח”כ מיכאל איתן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן