"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

סלבס עולמי

מייקל ג’קסון – גילגולו של פרצוף

הזמר הנודע מייקל ג’קסון הדהים את העולם אתמול כשהתייצב בבית המשפט של מחוז סנטה ברברה, כשהוא לא מגולח, עם שיער שופע עד הכתפיים, ונאלץ להוריד מעל פניו מסכת מנתחים, איתה התהלך שנים רבות בהופעותיו בציבור
מייקל ג’קסון - גילגולו של פרצוף
430_jagkson_00.jpg

לטענתו של ג’קסון, הגיחה לאוויר הפתוח, מזיקה, והוא חייב להגן על עצמו מפני זיהום האוויר: "יש חיידקים שמסתובבים בכל מקום" כך על כל פנים, טען הזמר על פי דווח באתר האינטרנט "אננובה".

מה שנחשף לאחר שאולץ להסיר את מסיכת המנתחים, היה מדהים בכיעורו. פני האיש פשוט נראו מתפוררים, רשתות הטלוויזיה והצלמים עטו על המציאה וג’קסון עם מבט העגום הביע את תחושותיו לנוכח החדירה ל"פרטיותו"…

העילה להגעתו של ג’קסון לבית המשפט, היא להעיד, בתביעה על סך 2.2 מליון דולר, שהוגשה נגדו. התביעה הוגשה על ידי איש יחסי הציבור מרסל אברם, שטען, כי נגרמו לו הפסדים רבים, לאחר שהאמן ג’קסון, ביטל שתי הופעות מתוכננות.

"אברם, הוא הוא שביטל את הקונצרטים" – טען בא כוחו של הזמר, זיה מודבר, והוסיף שלג’קסון הובטחה מקדמה בסך 15 מליון דולר, שמעולם לא התקבלה. בתגובה לטענה זו אמר פרקליטו של אברם, עורך הדין לואיס מילר, שלמרשו, לא היה שום רצון לבטל את הקונצרטים, ושהוא התכוון לשלם לג’קסון את המקדמה המלאה, ברגע שהכרטיסים להופעות המילניום יתחילו להימכר.

על פי כתב התביעה, מייקל ג’קסון, התחייב לשלוש הופעות – הופעה אחת בערב צדקה ושתי ההופעות הנוספות בערב המילניום. ג’קסון, הופיע רק במופע הצדקה ולא הסכים להחזיר את המקדמה שקיבל, על סך של כמיליון דולר.

במהלך עדותו דיבר ג’קסון, כמעט בלחש, בקול שקט שהיקשה על השומעים ובמתן תשובות קצרות ומתחמקות. מעורכי הדין, הוא ביקש לחזור על שאלותיהם כמי שאינו מבין את תוכנן, שוב ושוב. ג’קסון, העיד אתמול במשך ארבע שעות וביקש הפסקה. עדותו תימשך היום.

לחצו כאן – לכל הפרצופים של מייקל ג’קסון עד אתמול 14.11.02

לדיווח חדשותי מצולם בוידיאו בהרחבה על משפטו של מייקל ג’קסון, לחצו כאן לצפייה.

לאתר הרשמי של הזמר האמריקני מייקל ג’קסון (Michal Jackson) הרשמי, חברת "סוני מיוזיק" מעלה מעין עיר וירטואלית ובה מוזיאון, רכבת תחתית ואולם הקרנה. כמו כן, מכיל חדשות ואפשרות לרכוש דיסקים – לחצו כאן.

עוד באתר זה על מייקל ג’קסון:

האם מייקל ג’קסון התחרפן?
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן