מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

סלבס עולמי

מייקל ג’קסון – גילגולו של פרצוף

הזמר הנודע מייקל ג’קסון הדהים את העולם אתמול כשהתייצב בבית המשפט של מחוז סנטה ברברה, כשהוא לא מגולח, עם שיער שופע עד הכתפיים, ונאלץ להוריד מעל פניו מסכת מנתחים, איתה התהלך שנים רבות בהופעותיו בציבור
מייקל ג’קסון - גילגולו של פרצוף
430_jagkson_00.jpg

לטענתו של ג’קסון, הגיחה לאוויר הפתוח, מזיקה, והוא חייב להגן על עצמו מפני זיהום האוויר: “יש חיידקים שמסתובבים בכל מקום” כך על כל פנים, טען הזמר על פי דווח באתר האינטרנט “אננובה”.

מה שנחשף לאחר שאולץ להסיר את מסיכת המנתחים, היה מדהים בכיעורו. פני האיש פשוט נראו מתפוררים, רשתות הטלוויזיה והצלמים עטו על המציאה וג’קסון עם מבט העגום הביע את תחושותיו לנוכח החדירה ל”פרטיותו”…

העילה להגעתו של ג’קסון לבית המשפט, היא להעיד, בתביעה על סך 2.2 מליון דולר, שהוגשה נגדו. התביעה הוגשה על ידי איש יחסי הציבור מרסל אברם, שטען, כי נגרמו לו הפסדים רבים, לאחר שהאמן ג’קסון, ביטל שתי הופעות מתוכננות.

“אברם, הוא הוא שביטל את הקונצרטים” – טען בא כוחו של הזמר, זיה מודבר, והוסיף שלג’קסון הובטחה מקדמה בסך 15 מליון דולר, שמעולם לא התקבלה. בתגובה לטענה זו אמר פרקליטו של אברם, עורך הדין לואיס מילר, שלמרשו, לא היה שום רצון לבטל את הקונצרטים, ושהוא התכוון לשלם לג’קסון את המקדמה המלאה, ברגע שהכרטיסים להופעות המילניום יתחילו להימכר.

על פי כתב התביעה, מייקל ג’קסון, התחייב לשלוש הופעות – הופעה אחת בערב צדקה ושתי ההופעות הנוספות בערב המילניום. ג’קסון, הופיע רק במופע הצדקה ולא הסכים להחזיר את המקדמה שקיבל, על סך של כמיליון דולר.

במהלך עדותו דיבר ג’קסון, כמעט בלחש, בקול שקט שהיקשה על השומעים ובמתן תשובות קצרות ומתחמקות. מעורכי הדין, הוא ביקש לחזור על שאלותיהם כמי שאינו מבין את תוכנן, שוב ושוב. ג’קסון, העיד אתמול במשך ארבע שעות וביקש הפסקה. עדותו תימשך היום.

לחצו כאן – לכל הפרצופים של מייקל ג’קסון עד אתמול 14.11.02

לדיווח חדשותי מצולם בוידיאו בהרחבה על משפטו של מייקל ג’קסון, לחצו כאן לצפייה.

לאתר הרשמי של הזמר האמריקני מייקל ג’קסון (Michal Jackson) הרשמי, חברת “סוני מיוזיק” מעלה מעין עיר וירטואלית ובה מוזיאון, רכבת תחתית ואולם הקרנה. כמו כן, מכיל חדשות ואפשרות לרכוש דיסקים – לחצו כאן.

עוד באתר זה על מייקל ג’קסון:

האם מייקל ג’קסון התחרפן?
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן