בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן אשקלון תחבורה ציבורית

שר התחבורה, כץ: מהפכת התחבורה הציבורית ב-אשקלון מהיום ה-1 ביולי

הפעימה השנייה של אשכול צפון הנגב, יוצאת לדרך הצפי: גידול של כ-40% בשירותי התחבורה הציבורית בעיר אשקלון ◄ השר כץ: חברת "דן בדרום" תפעיל באשקלון 80 אוטובוסים חדשים, המותאמים ל’בעלי מוגבלויות’ שילוט אלקטרוני, כרטוס חכם ושיפורים נוספים. שר התחבורה מר ישראל כץ, יבקר היום (שישי) בחדר המצב שהוקם בעיריית אשקלון וייסע בלוויית ראש עיריית אשקלון באחד מקווי דן בדרום.
שר התחבורה, ישראל כץ: מהפכת התחבורה הציבורית בעיר אשקלון מהיום ה-1 ביולי
ישראל כץ

במסגרת הרפורמה שמנהיג שר התחבורה והמודיעין, מר ישראל כץ ב’תחבורה הציבורית’ הפעימה השנייה של ’אשכול צפון הנגב’ יוצאת לדרך, החל מהיום (שישי, כ"ה בסיון התשע"ו, ה-1 ביולי 2016) ובמהלכה, יחול גידול של כ-40% במספר הנסיעות היומי של התחבורה הציבורית העירונית בעיר אשקלון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

השר כץ, יבקר (שישי) בחדר המצב שהוקם בעיריית אשקלון והוא יעקוב מקרוב אחר היערכות חברת ’דן בדרום’ – Dan BaDarom להפעלת מערך התחבורה הציבורית החדש בעיר. במהלך הביקור, יערוך השר כץ, נסיעה בלוויית ראש עיריית אשקלון באחד מקווי דן בדרום.

שר התחבורה והמודיעין, מר כץ, ציין, כי; חברת ’דן בדרום’ תפעיל 80 אוטובוסים חדשים, נמוכי ריצפה המותאמים ל-בעלי מוגבלויות.

האוטובוסים יצוידו ב-מסכי מידע אלקטרונים שיציגו לנוסעים את התחנה הבאה ומסלול הנסיעה של האוטובוס. כמו כן, תופעל בכל אוטובוס ומחוצה לו ’מערכת כריזה’ שתכריז על שמות התחנות.

מנהל ’הרשות הארצית לתחבורה ציבורית’ במשרד התחבורה מר מאיר חן, אמר, כי; "הפעלת האשכול, במתכונתו החדשה, מהווה בשורה משמעותית לתושבי האזור שתביא ללא ספק לגידול עתידי במשתמשי התחבורה הציבורית".

במסגרת מהפכת התחבורה הציבורית באשקלון, יופעל מערך התחבורה הציבורית החדש בקווי האוטובוסים העירוניים בעיר ’חברת דן בדרום’ שזכתה במכרז של משרד התחבורה, תפעיל קווי תחבורה ציבורית ב’אשכול צפון הנגב’, שהם; 1060 נסיעות יומיות, לעומת 765 נסיעות כיום.

בשנים האחרונות הופעל מערך התחבורה הציבורית באשקלון על ידי חברת ’אגד תעבורה’.

שלושת קווי ההזנה לתחנת רכבת (קווים; 12,13,14), יתוגברו ויופעלו ממחר במתכונת מורחבת. מתחנת הרכבת למרכז העיר, יופעלו קווים אלה עד לשעה; 21:45. כיום קווים אלה פועלים עד לשעה 19:00 בלבד. בנוסף לכך, קווים; 12 ו-13 יופעלו לאורך כל שעות היום. קווים אלה, פועלים כיום בשעות השיא בלבד.

ב’קו 2’ יוכפל מספר הנסיעות היומיות מ-15 ל-32 נסיעות לכל כיוון. ב-קו 3, יוגדל מספר הנסיעות היומיות מ-45 ל-56 נסיעות לכל כיוון. קו 10, יפוצל לשני קווים ותדירות הנסיעות בהם תגדל ל-50 נסיעות לכל כיוון וב-קו 18, יגדל מספר הנסיעות היומיות מ-23 נסיעות ל-33 נסיעות לכל כיוון.

עם הפעלת קווי התחבורה הציבורית על ידי חברת ’דן בדרום’ יופעלו שלושה קווי שירות חדשים. ’קו 7’ משכונת אגמים אל שכונת ברנע. קו זה, יספק קשר מהיר בין השכונות למרכז העיר זאת בתדירות של 3 נסיעות בשעות השיא. הקו, נמסר, יופעל מהשעה; 06:00, עד השעה; 22:00.

לראשונה, יוכלו תושבי אשקלון, ליהנות מכרטוס חכם, באמצעות כרטיס רב-קו

’קו 15 החדש’, ישמש קו הזנה ל תחנת הרכבת ויפעל מ-שכונות אגמים ו-גבעת ציון לתחנת הרכבת בעיר. הקו מותאם לזמני ההגעה והיציאה של הרכבת ויפעל במפוצל מן השעה; 05:15, עד ל-08:40.

בצהריים מהשעה 15:00, עד השעה 21:45. קו חדש שלישי נוסף (קו 9), יפעל בחודשי הקיץ ויקשר את שכונות גבעת ציון ושפירא אל חוף הים.

חברת דן בדרום, התקינה בתחנות האוטובוסים מסכים אלקטרונים המציגים מידע על קווי האוטובוסים העוצרים בתחנה ועל זמני ההגעה של האוטובוסים וכן מידע על תדירויות ותחנות העצירה לאורך מסלולי הקווים.

לראשונה, יוכלו תושבי אשקלון, ליהנות מ-כרטוס חכם, באמצעות ’כרטיס רב-קו’. עם תחילת פעילותה של חברת דן בדרום, יופעל בעיר "ערך צבור" בהתאם לרפורמת התעריפים הארצית.

מטעינים סכום כסף בכרטיס ומקבלים הנחה של 20% או יותר ממחיר הנסיעה המלא. בנוסף לכך, יוכלו הנוסעים לרכוש כרטיס חופשי יומי, כרטיס שבועי וכרטיס חודשי.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן