איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל נגישות כאן ישראל

נכי ישראל עצרת מחאה עקב פטירת דיוויד סיל מפעילי ארגון הנכים

ארגון הפעולה של הנכים, יקיים עצרת מחאה בסימן; "קיום צוואתו בחיים של דיוויד סיל ז"ל שהתמוטט במהלך הפגנה בה השתתף בסוף מאי בת"א, בדרישה להעלות קצבת הנכות לגובה שכר המינימום... רק בישראל, נכה הוא חצי אזרח, החי מקצבת נכות כללית של – 2342 ₪ ◄ אתמול (שבת), הלך דיוויד סיל, לעולמו ◄ ההלוויה היום (ראשון, 5.6.16 בבית העלמין תל רגב, בשעה 17:30).
 דיוויד סיל מפעילי ארגון הנכים, נכי ישראל זועמים ומתכננים עצרת מחאה עקב פטירת דיוויד סיל מפעילי ארגון הנכים
דיוויד סיל, זיכרו לברכה

ארגון הפעולה של הנכים (ע.ר) הודיע, כי אתמול (שבת, כ”ז באייר התשע”ו) הלך לעולמו בטרם עת, חברם, דיויד סיל ז”ל, ממובילי המאבק להעלאת קצבת הנכות לגובה שכר המינימום. ההלוויה תתקיים היום (יום ראשון, כ”ח באייר התשע”ו, 5.6.16) בצפון הארץ ב’בית העלמין תל רגב’ הנמצא דרומית מזרחית ל’כביש 70’ צפונית מזרחית ליישוב איבטין וממערב ל’אל-חוואלד’, השוכן ליד כפר חסידים בשעה 17:30. המשפחה, תשב שבעה ברחוב יחיעם 25 בקרית ביאליק. בבית המשפחה, ישנן 4 מדרגות, ניתן יהיה להגיע ולשבת בחצר הבית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

דיויד, בן 51, מהנדס מחשבים, מאמן רפואי ומנחה סדנאות; “בראש בריא” לאנשים המתמודדים עם אתגרים רפואיים, ממובילי ’מאבק הנכים להעלאת קצבת הנכות לגובה שכר המינימום’, אשר פקד בין היתר את משמרות המחאה אל מול ביתו של שר האוצר בעיר חיפה וברחבי הארץ.

דיויד סיל, אשר סבל מ’יתר לחץ דם ריאתי’ ומכאן שהיה מחובר למכשיר הנשמה BPAP ומחולל חמצן, השתתף בסוף מאי 2016 (24.5.16) בהפגנה בה השתתפו כ-300 נכים ב’צומת הקריה’ רחובות קפלן-דרך בגין בעיר תל אביב בדרישה להעלות את ’קצבת הנכות לגובה שכר המינימום’ במהלכה התמוטט דיויד סיל והובהל בניידת טיפול נמרץ אל בית החולים איכלוב, שם הורדם והונשם. בשבת הלך לעולמו, כתוצאה מסיבוכים.

ארגון הפעולה של הנכים (ע.ר), מאשים וטוען; “דיויד סיל, הוא קורבן של המאבק, של מדיניות פושעת וכושלת של מדינת ישראל, נשפך פה דם, יש כאן פשעים נגד האנושות, יש פה מאבק צודק למען קצבאות הנכות בגובה שכר המינימום”.

דוברת ארגון הפעולה של הנכים הגב’ כנרת הראל, מסרה ל’פורטל נגישות-נט | אתר הנגישות של ישראל’ כי; ארגון הפעולה של הנכים, מתכנן, לקיים עצרת מחאה בסימן; “קיום צוואתו בחיים של דיוויד סיל ז”ל” ביום שלישי, ה-14.06.16, בשעה; 16:00 בקרית הממשלה בעיר תל אביב.

█ במדינת ישראל, ידוע על כ-600 נכים מתאבדים מדי שנה

“לצערנו, מדי יום ביומו נשפך פה דם של אזרחים אנשים עם מוגבלות שכל חטאם הוא נכותם! ביום ההפגנה נכה, שהיה בדרכו להפגנה בעיר תל אביב, נכנע לייאוש וקפץ אל מותו במסילת הרכבת ליד שפיים.

דיוויד סיל, זיכרו לברכה בהפגנה, בסוף מאי בתל אביב, התמוטט ומאז לא שב להכרתו אתמול, נפטר | צילום: כנרת הראל | עיבוד: שולי סונגו ©
דיויד סיל בהפגנה

במדינת ישראל, ידוע על כ-600 נכים מתאבדים מדי שנה, כתוצאה ממדיניות פושעת וכושלת! מדינה אשר בוחרת ביודעין, במדיניות ובמשנה סדורה של הרעבה, דיכוי ואמלול נכי ישראל עד לאבדון!

דוברת ארגון הפעולה הגב’ כנרת הראל, מסרה ל’פורטל כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “לא ניתן שימשיך להישפך פה דם! לא ניתן שבמדינת ישראל יהיו 234,000 איש ובני משפחתם שימותו מרעב ומחוסר טיפול תרופתי!

אנו נצא לרחובות ונלחם על זכותנו הבסיסית, לקיום בסיסי שוויוני כשאר האזרחים, את המינימום הנדרש כבסיס למחיה לאדם במדינת-ישראל”.

“רק בישראל, נכה הוא חצי אזרח, החי מ-קצבת נכות כללית של 2342 ₪. לא נרפא את ידינו, עד אשר שממשלת ישראל תתקן את העוולה!

אנחנו דורשים צדק חברתי! ויוצאים בקריאה לכל הציבור להגיע, לתמוך ולהשפיע. היום זה אני, מחר זה אתה!” – סיכמו אנשי ארגון הפעולה של הנכים”.

מערכת ’פורטל כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ משתתפת בצער המשפחה, שלא תדעו יותר צער.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן