מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מוזיקה רדיו | טלוויזיה

האירוויזיון הערב בשטוקהולם: האם חובי סטאר יהיה – WORLD STAR

הזמר חובב סקולץ, הידוע בכינוי הבמה; "חובי סטאר", ייצג הערב מוצ"ש (14.5 בשעה 22:00) את ישראל באירוויזיון 2016 עם השיר "Made of Stars" ◄ הזמר חובי סטאר, אינו נכלל לפי שעה, באתרי ההימורים כבעל הסיכויים הטובים ביותר, צופים, כי רוסיה היא זו שתזכה בתחרות ומעניקים סיכוי מה גם לשיר של אוקראינה.
0
0
האירוויזיון הערב בשטוקהולם: האם חובי סטאר יהיה – WORLD STAR
האירוויזיון הערב בשטוקהולם: האם חובי סטאר יהיה – WORLD STAR

גמר אירוויזיון, (Eurovision Song Contest, בעיר שטוקהולם אשר בשבדיה, יערך הערב, מוצ”ש (14.5 בשעה 22:00), את ישראל ייצג בתחרות הגמר הזמר חובב סקולץ בעל שם ההבמה; “חובי סטאר” עם השיר; “Made of Stars”, שנכתב והולחן על ידי דורון מדלי. השיר שזכה בגמר ’הכוכב הבא לאירוויזיון’. זו השנה השנייה ברציפות שישראל, תשתתף בתחרות הגמר של האירוויזיון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הזמר, מלחין, כותב, מדבב ומנחה ישראלי, חובי סטאר, שייצג הערב את ישראל ב-גמר אירוויזיון 2016 עם השיר; “Made of Stars”, אינו נכלל לפי שעה, באתרי ההימורים כבעל הסיכויים הטובים ביותר. צופים, כי רוסיה היא זו שתזכה בתחרות ומעניקים סיכוי מה גם לשיר של אוקראינה.

◄ אל סרטון הווידיאו-הטריילר לקראת האירוויזיון.

יצוין, כי תחרות הזמר, תשודר בפעם הראשונה בשידור ישיר גם ב-ארצות הברית באמצעות “ערוץ לוגו”. אצלנו, בישראל, תשודר התחרות הערב, מוצ”ש (14.5 בשעה 22:00) ב’ערוץ הראשון’ ובאיכות HD ובתחנת הרדיו ’88FM’ של קול ישראל.

תחרות הזמר השנתית של האירוויזיון, מאורגנת על ידי איגוד השידור האירופי (EBU/UER) ומשתתפות בה תחנות שידור ממלכתיות שחברות באיגוד וגם גם במדינות שונות ברחבי העולם שאינן חברות מלאות בארגון (כמו; אוסטרליה).

התחרות משודרת בטלוויזיה וברדיו ברחבי אירופה בערוצי התחנות המשתתפות, החל משנת 1956. מאז שנות ה-2,000, מועבר שידור התחרות גם באינטרנט.

מאז שנת 1975, נרשם השינוי המשמעותי ביותר בחוקי ההצבעה, כאשר לראשונה בתולדות תחרות הזמר של האירוויזיון, כשההצבעה של חבר השופטים ושל הצופים המצביעים מהבית בכל מדינה, מפוצלים וכך כל אחד, יעניק בנפרד ניקוד לפי שיטת הניקוד המסורתית מ-1 עד 8, 10 ו-12 ועשויה כך מקוים להסיר עננה לגבי התוצאות שנקבעות בתחרות.

צוות השופטים הישראלי, שנבחר, כדי לייצג חתך של מגוון אנשים, בגילאים שונים, העוסקים ב-מוסיקה, על שלל גווניה אשת הרדיו הותיקה חיה זל, המוסיקאי נתן סלור, הזמרת שחקנית ויוצרת בטי פבלו, סמנכ”ל תפעול בחברת הפרסום דייס מרקטינג מר רון רבין וה- DJ ומפיק מסיבות הידוע צח זמרוני. הם צפו בחצי הגמר ויצפו בגמר בשידור מיוחד באולפני הערוץ הראשון.

כל אחד מחברי צוות השיפוט נדרש לדרג את כל אחד מהשירים המשתתפים במופע, למעט השיר שמייצג את מדינתו, על פי התרשמותו מהביצוע, מההופעה על הבמה, מהלחן, מהמקוריות ומההתרשמות הכללית מההעמדה. לא ניתן להימנע בדירוג.

השיר שידורג הכי גבוה בקרב חמשת השופטים, הוא זה שיקבל את מירב הנקודות של צוות השיפוט הלאומי, ויוענקו לו 12 נקודות (דוז-פואה) מטעם צוות השופטים. השיר שידורג במקום השני, יקבל 10 נקודות, וכך הלאה, עד נקודה אחת. את תוצאות השופטים מישראל בגמר האירוויזיון הלילה, יגיש השדרן הותיק עופר נחשון מבירת ישראל העיר ירושלים.

הקהל מכל 42 המדינות המשתתפות, שישב בבית ישתתף בהצבעה על פי אותם חוקים, באמצעות הצבעות SMS ודרך האפליקציה הרשמית של התחרות. תוצאות כל המצביעים בבית, יאוחדו ויוקראו על ידי מנחי התחרות בסדר עולה, מהנמוך עד לגבוה (המקסימום ששיר יכול לקבל מהצבעת הקהל הוא 12 כפול 42, או 504 נקודות), כדי להעצים את המתח בתחרות.

ביוגרפיה

חובב סקולץ (הידוע בכינוי הבמה; “חובי סטאר”, נולד ב-9 בנובמבר 1986), נולד בעיר קריית אתא. הוריו התגרשו בילדותו. כשהיה בן 4, אימו נישאה לשחקן הכדורסל ג’ון מקינטייר ובשל עבודתו של האחרון, נאלצה המשפחה לעבור דירות רבות ברחבי הארץ.

הוא למד בכפר הנוער הדתי, הסמוך לכפר חסידים, עד גיל 14. בכיתה י’ החליט לפרוש מהלימודים על מנת להוציא אלבום, מהלך שלא צלח וכך, כעבור שנה, חזר ללימודים. חובי סטאר הוא הומוסקסואל.‏

את שירותו הצבאי עשה בלהקות צבאיות; כשנתיים בלהקת פיקוד העורף ושנה ב”להקת חיל המשטרה הצבאית”.

כחצי שנה לפני שחרורו מצה”ל ניגש לאודישן לעונה השביעית של התוכנית “כוכב נולד” והתקבל. לאחר שהודח מהתוכנית במקום העשירי, חזר לתוכנית באמצעות מנגנון “גלגל ההצלה”, ולבסוף סיים את התוכנית במקום השביעי.

חובי סטאר מבצע את השיר “Made of Stars” אירוויזיון 2016 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מיד לאחר “כוכב נולד”, השתתף ב”פסטיבל שירי הילדים 2009″ עם השיר; “ילד קטן ילד גדול”, אותו כתב והלחין יחד עם אסף אברבוך.

ב-29 בינואר 2010, הופיע ב’ערב התרמה למען נפגעי רעידת האדמה בהאיטי’ ושר את; “בשנה הבאה” שירה של הזמרת אילנית בעיבוד משלו.‏

בשנת 2010, הנחה את התוכנית “כוכב לייב”, שעקבה אחר המתמודדים מאחורי הקלעים של “כוכב נולד 8”, ובמקביל הגיש פינה על “כוכב נולד” בתוכנית הבוקר של “קשת”. ביוני, אותה שנה הוא הופיע באירוע הפתיחה של שבוע הגאווה בעיר תל אביב, ב’מרכז הגאה’.

בשנת 2016, השתתף בתוכנית המציאות “הכוכב הבא לאירוויזיון” במסגרת “שידורי קשת”, אשר ב-ערוץ 2. במסגרת שיתוף פעולה עם רשות השידור, התוכנית נועדה לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון 2016.

בתוכנית הגמר, שנערכה ב-3 במרץ, זכה חובי סטאר, על-פי בחירת הקהל.‏ נקבע, כי ייצג את ישראל באירוויזיון 2016 בשירו של דורון מדלי; “Made of Stars”. ב-12 במאי 2016 ביצע את השיר בחצי הגמר השני של האירוויזיון ונבחר להעפיל לשלב הגמר.

יצירה

▼ סינגלים

★ “משחק באש”, 2009 – מילים ולחן: אסף אברבוך (גרסה אנגלית ועברית)
★ “בויפרנד”, 2010 – מילים ולחן: חובי סטאר ואסף אברבוך (גרסה אנגלית ועברית)
★ w.s.i.l – מילים ולחן: חובי סטאר
★ Something That I Want – מילים ולחן: חובי סטאר ואלון שר
★ Made of Stars‏, 2016 – מילים ולחן: דורון מדלי

▼ כתיבה לאומנים

★ קווים אדומים, 2009 – לליאל קולט
★ סליחה, 2009 – לאור בר
★ בובה בזכוכית, 2010 – לאור בר
★ ערב בנות, 2016 – למגיאור ביטון
★ לחיות – לברק תמם

דיבובים לעברית

★ ג’רונימו סטילטון – בערוץ לוגי
★ באטמן – בערוץ הילדים
★ סיג’יי הדיג’יי – בערוץ הילדים
★ בסרט; “לגו”
★ בסרט “הקול בראש”
★ בסרט; “ברווזון בר מזל”
★ בסרט; “שודדי הפיצוחים”
★ קדחת הקרח
★ בסרט; “הדרקון הראשון שלי 2”
★ בסרט; “הדוב פדינגטון”
★ סברינה – סודות של מכשפה בתיכון
★ ערי הזהב הנסתרות
★ כח מילולית
★ בסרט; “הדבורה מאיה”.

לצורך כתבה זו, נעזרנו בויקיפדיה, דוברות רשות השידור וכן באתר האירוויזיון.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן