"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים

איגוד העיתונאים הארצי בסקטור האקדמי, שם לו כמטרה לשמור על תקשורת מקצועית ואתית במישור החברתי, הכלכלי, הפוליטי, המשפטי ובכל תחומי החיים ◄ אביבה שורץ, יועצת תקשורת, היא בעלת תואר BA במדעי החברה עם התמחות במקצועות התקשורת, בעבר איישה עמדות מפתח במגזר העסקי בחברות הפועלות בתחום התקשורת והמדיה. הגב’ שורץ, היא כיום בעלים של משרד "אביבה שורץ יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי".
אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים
אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים

איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ הודיע על מינויה של הגב’ אביבה שורץ לתפקיד ראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור. החטיבה, תהייה אמונה על הוצאתם לפועל של המסרים התקשורתיים של האיגוד, על שותפויות אסטרטגיות עם גופים וארגונים ועל כנסים ואירועים של עמותת האיגוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יועצת התקשורת הגב’ אביבה שורץ, תהייה במסגרת הגדרות תפקידה אחראית על משימות ההסברה ועיצוב המסרים התקשורתיים של איגוד העיתונאים בסקטור האקדמי, הוצאת הודעות לעיתונות לערוצי המדיה המגוונים והזרמת מידע על פעילות שוטפת של האיגוד, כגון; כנסים, אירועים, סדנאות מקצועיות וכד’.

הגב’ שורץ, יועצת תקשורת, היא בעלת תואר BA במדעי החברה עם התמחות במקצועות התקשורת, בעבר איישה עמדות מפתח במגזר העסקי בחברות הפועלות בתחום התקשורת והמדיה. שוורץ, שימשה כסמנכ"ל בחברת מ.ג.מ פרסומים בינלאומיים במסגרתה ייצגה את חברת Business Wire ומערכת מידע למשקיעים של Standard & Poor’s. וכסמנכ"ל בחברת D.C. Finance כמנהלת כנסים וועידות במגזר העסקי והפיננסי. הגב’ שורץ, היא כיום בעלים של משרד "אביבה שורץ יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי".

כמו כן, תהייה הגברת שורץ, אחראית על תיאום חסויות ושיתופי פעולה של האיגוד עם חברות, גופים וארגונים שונים בכנסים וועידות ובפאנלים מקצועיים שאיגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ מקיים מעת לעת.

◄ אודות איגוד העיתונאים הארצי בסקטור האקדמי

איגוד העיתונאים הארצי, הוקם כעמותה בנובמבר 2014. האיגוד, הוקם במטרה לחזק את מעמדם של העיתונאים בישראל וכן לשמור על מפת התקשורת הישראלית כתקשורת מאוזנת, שקופה ואיכותית. האיגוד, שם לו כמטרה לשמור על תקשורת מקצועית ואתית במישור החברתי, הכלכלי, הפוליטי, המשפטי ובכל תחומי החיים.

האיגוד, מקיים פאנלים סדנאות וכנסים מקצועיים בנושאי; עיתונות ותקשורת, מפיק דיאלוגים ורב-שיח מתועדים בין מגזרים שונים ומעניק פרסי מפעל חיים לאישי ציבור ראויים בתחומם בהתאם להחלטות ועד ההנהלה של האיגוד.

האיגוד דואג לשמר את זכויותיהם ורווחתם האישית והמקצועית של העיתונאים ואנשי התקשורת בסקטור האקדמי ומרגע הקמתו מצרף לשורותיו בוגרי מגמות תקשורת מהאקדמיה, עיתונאים מכל תחומי העניין וענפי התקשורת (כתבים, צלמים, עורכים, גרפיקאים, מפיקים, תחקירנים, שדרנים, מגישי תכניות רדיו/טלוויזיה וכד’).

חברי האיגוד העומדים בקריטריונים שנקבעו בתקנון, רשאים לשאת תעודת עיתונאי (PRESS CARD), מטעם האיגוד.

את תפקיד יו״ר איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ מאייש פרופ’ נח הלפרין, כנשיא האיגוד משמש ד"ר דן שמיר, עו״ד. כיועץ משפטי משמש ד"ר אסף שמר, עו"ד. בנוסף, מכהנים באיגוד שבעה חברי הנהלה המתכנסים אחת לחודש ומתווים את דרך פעולתו של האיגוד, הן במישור הציבורי והן כלפי חבריו.

איגוד העיתונאים הארצי, מצרף לשורותיו אנשי תקשורת ואקדמיה מתחום התקשורת וכן וסטודנטים בוגרי שנה שנייה ב-לימודי תקשורת. רישום לאיגוד מתבצע באמצעות טופס בקשה אשר ניתן להוריד מאתר איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן