מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים

איגוד העיתונאים הארצי בסקטור האקדמי, שם לו כמטרה לשמור על תקשורת מקצועית ואתית במישור החברתי, הכלכלי, הפוליטי, המשפטי ובכל תחומי החיים ◄ אביבה שורץ, יועצת תקשורת, היא בעלת תואר BA במדעי החברה עם התמחות במקצועות התקשורת, בעבר איישה עמדות מפתח במגזר העסקי בחברות הפועלות בתחום התקשורת והמדיה. הגב’ שורץ, היא כיום בעלים של משרד “אביבה שורץ יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי”.
אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים
אביבה שורץ, מונתה לראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור של איגוד העיתונאים

איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ הודיע על מינויה של הגב’ אביבה שורץ לתפקיד ראש חטיבת קשרי עיתונות ויחסי ציבור. החטיבה, תהייה אמונה על הוצאתם לפועל של המסרים התקשורתיים של האיגוד, על שותפויות אסטרטגיות עם גופים וארגונים ועל כנסים ואירועים של עמותת האיגוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יועצת התקשורת הגב’ אביבה שורץ, תהייה במסגרת הגדרות תפקידה אחראית על משימות ההסברה ועיצוב המסרים התקשורתיים של איגוד העיתונאים בסקטור האקדמי, הוצאת הודעות לעיתונות לערוצי המדיה המגוונים והזרמת מידע על פעילות שוטפת של האיגוד, כגון; כנסים, אירועים, סדנאות מקצועיות וכד’.

הגב’ שורץ, יועצת תקשורת, היא בעלת תואר BA במדעי החברה עם התמחות במקצועות התקשורת, בעבר איישה עמדות מפתח במגזר העסקי בחברות הפועלות בתחום התקשורת והמדיה. שוורץ, שימשה כסמנכ”ל בחברת מ.ג.מ פרסומים בינלאומיים במסגרתה ייצגה את חברת Business Wire ומערכת מידע למשקיעים של Standard & Poor’s. וכסמנכ”ל בחברת D.C. Finance כמנהלת כנסים וועידות במגזר העסקי והפיננסי. הגב’ שורץ, היא כיום בעלים של משרד “אביבה שורץ יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי”.

כמו כן, תהייה הגברת שורץ, אחראית על תיאום חסויות ושיתופי פעולה של האיגוד עם חברות, גופים וארגונים שונים בכנסים וועידות ובפאנלים מקצועיים שאיגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ מקיים מעת לעת.

◄ אודות איגוד העיתונאים הארצי בסקטור האקדמי

איגוד העיתונאים הארצי, הוקם כעמותה בנובמבר 2014. האיגוד, הוקם במטרה לחזק את מעמדם של העיתונאים בישראל וכן לשמור על מפת התקשורת הישראלית כתקשורת מאוזנת, שקופה ואיכותית. האיגוד, שם לו כמטרה לשמור על תקשורת מקצועית ואתית במישור החברתי, הכלכלי, הפוליטי, המשפטי ובכל תחומי החיים.

האיגוד, מקיים פאנלים סדנאות וכנסים מקצועיים בנושאי; עיתונות ותקשורת, מפיק דיאלוגים ורב-שיח מתועדים בין מגזרים שונים ומעניק פרסי מפעל חיים לאישי ציבור ראויים בתחומם בהתאם להחלטות ועד ההנהלה של האיגוד.

האיגוד דואג לשמר את זכויותיהם ורווחתם האישית והמקצועית של העיתונאים ואנשי התקשורת בסקטור האקדמי ומרגע הקמתו מצרף לשורותיו בוגרי מגמות תקשורת מהאקדמיה, עיתונאים מכל תחומי העניין וענפי התקשורת (כתבים, צלמים, עורכים, גרפיקאים, מפיקים, תחקירנים, שדרנים, מגישי תכניות רדיו/טלוויזיה וכד’).

חברי האיגוד העומדים בקריטריונים שנקבעו בתקנון, רשאים לשאת תעודת עיתונאי (PRESS CARD), מטעם האיגוד.

את תפקיד יו״ר איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’ מאייש פרופ’ נח הלפרין, כנשיא האיגוד משמש ד”ר דן שמיר, עו״ד. כיועץ משפטי משמש ד”ר אסף שמר, עו”ד. בנוסף, מכהנים באיגוד שבעה חברי הנהלה המתכנסים אחת לחודש ומתווים את דרך פעולתו של האיגוד, הן במישור הציבורי והן כלפי חבריו.

איגוד העיתונאים הארצי, מצרף לשורותיו אנשי תקשורת ואקדמיה מתחום התקשורת וכן וסטודנטים בוגרי שנה שנייה ב-לימודי תקשורת. רישום לאיגוד מתבצע באמצעות טופס בקשה אשר ניתן להוריד מאתר איגוד העיתונאים הארצי ב’סקטור האקדמי’.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן