איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מימונה-Mimouna

נשיא המדינה מר שמעון פרס, ברך לרגל המימונה, חג יוצאי יהדות מרוקו

נשיא המדינה מר פרס; “חג המימונה הנפלא שהיה חגה של יהדות מרוקו, הצליח לאחד את העם כולו וכיום הוא כבר לא פחות מחג לאומי כלל ישראלי” ◄ העדה המרוקאית מעשירה לאין שיעור את מקורות התרבות הלאומית שלנו, אשר יונקת מעל ערוצי הקיום היהודי לדורותיו גם יחד. היו ברוכים! תרבחו ותסעדו!” סיכם הנשיא פרס את ברכתו.
נשיא המדינה מר שמעון פרס, ברך לרגל המימונה, חג יוצאי יהדות מרוקו
נשיא המדינה מר שמעון פרס, ברך לרגל המימונה, חג יוצאי יהדות מרוקו

נשיאהּ התשיעי של מדינת ישראל מר שמעון פרס, שלח את ברכתו לרגל ’המימונה’, חג יוצאי יהדות מרוקו אל יו״ר הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, מר סם בן-שטרית, שהודיע, כי השתא חגיגות המימונה, שייפתחו מחר בערב (שני | כ”א ניסן התשע”ד), ברחבי הארץ, יעמדו בסימן; ״והדרת פני זקן״, עפ”י הפסוק; “מפני שיבה תקום, והדרת פני זקן (ספר ויקרא יט, לב)..

נשיא המדינה מר פרס, כתב אל יו״ר הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, מר בן-שטרית, כי; “חוגגים וחוגגות יקרים, חג המימונה הנפלא שהיה חגה של יהדות מרוקו, הצליח לאחד את העם כולו וכיום הוא כבר לא פחות מחג לאומי כלל ישראלי.

האירוח מאיר הפנים, הכיבוד המתוק ובמרכזו המופלטות הנהדרות, האווירה הביתית החמה, הססגוניות והשמחה, חוברים יחדיו לחג שהוא חוויה יחידה במינה בלוח השנה היהודי.

העדה המרוקאית מעשירה לאין שיעור את מקורות התרבות הלאומית שלנו, אשר יונקת מעל ערוצי הקיום היהודי לדורותיו גם יחד.

היו ברוכים! תרבחו ותסעדו!” סיכם נשיא המדינה מר שמעון פרס את ברכתו לחוגגים מכל העדות.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן