"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן כפר יונה

כפר יונה, הוכרזה כעיר בישראל על ידי שר הפנים גדעון סער

על סמך המידע שהוצג בפני ועדת החקירה, החליטה הוועדה להמליץ על שינוי מעמדה של כפר יונה ממועצה מקומית לעיר. כְּפַר יוֹנָה, עברה בשנים האחרונות תהליכי עיור, בשל הקרבה לעיר נתניה, כפר יונה, מהווה חלק מהמרקם העירוני של העיר הסמוכה ◄ משרד הפנים, מציין, כי כבר הוחל בהכנת ’תכנית מתאר חדשה לעיר כפר יונה’, אשר יקבע את המרקם העירוני של היישוב.
כפר יונה, הוכרזה כעיר בישראל על ידי שר הפנים גדעון סער
כפר יונה, הוכרזה כעיר בישראל על ידי שר הפנים גדעון סער

שר הפנים, גדעון סער, החליט אתמול (שלישי | י"א אדר התשע"ד, 11.2.14), לאמץ את המלצות ועדת החקירה אשר מונתה לבחינת מעמדה של המועצה המקומית כפר יונה ולשנות את מעמדה ממועצה מקומית שהוכרזה בשנת 1940. כ’עיר בישראל’ בראשית שנת 2014.

לבקשתה של המועצה המקומית כְּפַר יוֹנָה, והעומד בראשה כראש המועצה זה 35 שנה, מר אפרים (אפי) דרעי, הוקמה ועדת חקירה לבחינת מעמדה המוניציפאלי.

הוועדה, בחנה את מכלול ההיבטים הרלוונטיים למעמד הרשות המקומית, ביניהם; תהליכי גידול וצמיחה של הישוב המונה כעת כ- 20,000 תושבים, תפקוד כספי, מפרט השירותים העירוניים והפיזיים תוך הדגשת מאפייניה העירוניים של המועצה המקומית כפר יונה.

הוועדה, קיימה ישיבות וסיורים במקום ושמעה את בעלי התפקידים במועצה המקומית, גורמי המקצוע במשרד הפנים, ראשי מועצות סמוכות ואת ההתנגדויות של התושבים וחברי מועצה.

כפר יונה, עברה בשנים האחרונות תהליכי עיור, הכוללים; ציפוף המרקם העירוני, בנייה רוויה ותוספת של מבנים רבי קומות, כמו כן בשל הקרבה לעיר נתניה, מהווה כפר יונה חלק מהמרקם העירוני של העיר הסמוכה.

על סמך המידע שהוצג בפני ועדת חקירה לבחינת מעמדה המוניציפאלי, החליטה זו להמליץ על שינוי מעמדה של כפר יונה ממעמד של מועצה מקומית לעיר ואם בארץ ישראל.

משרד הפנים, מציין, כי כבר הוחל בהכנת ’תכנית מתאר חדשה לעיר כפר יונה’, אשר יקבע את המרקם העירוני של היישוב.

ראש מועצת כפר יונה, מר אפי דרעי, אמר היום לאחר ההודעה שיצאה מטעם משרד הפנים, כי; "זהו יום היסטורי עבור היישוב של כולנו, זהו יום שאני גאה לעמוד בו בראש כפר יונה ולהיות עד לצמיחה המדהימה שקורית ביישוב שלנו, המהווה בהחלט פנינה בשרון.

ראשית, אני מודה לכבוד שר הפנים מר גדעון סער ולוועדה מטעמו שהמליצה להפוך אותנו לעיר.

אני תמיד דגלתי בכך שכל חלום – עתידו להתגשם. העזנו, עשינו, צמחנו אתכם ובזכותכם והגשמנו את החלום. מלבד שינוי ’הסטטוס’ שלנו, ברמה הפרקטית, שינוי מעמדנו לעיר יביא ליכולת לצמוח ולהשתפר ולהגשים יותר את החלום והחזון של כולנו עבור היישוב שלנו, עבור מערכת החינוך, התרבות והשירותים ביישוב.

להיות עיר משמעות הדבר לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהעניק את השירותים האיכותיים ביותר.

זהו יום חג שלכם ושלי, זהו יום חשוב, מרגש ויום בו כולנו בעלי מניה שווה בהישג הגדול הזה!". סיכם ראש מועצת כפר יונה לשעבר ומהיום ראש העיר מר אפי דרעי.

מזל טוב לעיר כפר יונה ולכל תושביה!
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן