איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה – פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013

פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013, על שם בוריס סמולר ז”ל, ניתן מדי שנה לעידוד סיקור תקשורתי בנושא קשרי ישראל והתפוצות. ועדת השיפוט של הפרס השנה קבעה, כי; “עשייתו רבת השנים של מר נהרי בתחום ראויה ביותר להערכה והוקרה” ◄ נהרי, מכהן כראש דסק חוץ ועורך חדשות החוץ ב’ערוץ 1’, הטלוויזיה הישראלית רשות השידור, כמו כן, מנחה את הדיון המרכזי בוועידת הנשיא מדי שנה, מנחה דיונים בנושאי יהדות, מדינת ישראל, ועוד.
העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה - פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013
העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה – פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013

הזוכה השנה ב”פרס סמולר ג’וינט” לשנת 2013, הוא עורך ומגיש תוכניות טלוויזיה ורדיו ישראלי העיתונאי אורן נהרי, המכהן כראש דסק חוץ ועורך חדשות החוץ ב’ערוץ 1’, הטלוויזיה הישראלית ’רשות השידור’. העיתונאי נהרי, יליד חיפה, ובוגר ביה”ס הריאלי העברי, למד מדע המדינה ויחסים בין לאומיים באוניברסיטה העברית, התחיל דרכו במחלקת הספורט ומ-1986 בחדשות חוץ של הערוץ הראשון. משנת 2006 נהרי מגיש תכניות רדיו ברשת ב’ של ’קול ישראל’.

במהלך עבודתו יזם, ערך והגיש אורן נהרי, תכניות מיוחדות העוסקות בעם היהודי לגווניו; ההיסטוריה של יהדות פולין, האנטישמיות החדשה, ייחודיות השואה מול רציחות עם אחרות במאה העשרים, קולנוע יהודי, חוש ההומור היהודי, ומדוע כבש את העולם, היחסים בין הדת היהודית לדתות אחרות במישור האידיאולוגי והמעשי, ועוד.

כמו כן, ראיין נהרי, אישים בולטים בעם היהודי ובנושאים רלוונטיים למדינת ישראל ולעם היהודי, למשל הפילוסופים היהודים-צרפתים; אלן פינקלקראוט ו-ברנר אנרי לוי, הסופרים היהודים אמריקניים; נתן אנגלנדר, גארי שטיינגרט, הסופר היהודי בריטי ניל גיימן, המזרחן היהודי בריטי ברנרד לואיס, ורבים אחרים. נהרי, מנחה את הדיון המרכזי ב’וועידת הנשיא’ מדי שנה, מנחה דיונים בנושאי; יהדות, מדינת ישראל, ועוד.

ארגון הג’וינט, מעניק אחת לשנה פרס בסך של 2,500 $ לעידוד החשיפה התקשורתית בנושאים הקשורים בישראל והתפוצות, בפני הציבור הישראלי. הפרס, מוענק על שמו של בוריס סמולר ז”ל ידיד ישראל, ואיש תקשורת ידוע, שהיה העורך הראשי של סוכנות הידיעות הטלגרפית היהודית, והקדיש את כתיבתו המקצועית לסיקור נושאי ישראל-תפוצות.

עוד בחייו ייסד סמולר, קרן פרסים במסגרת ארגון הג’וינט העולמי, לעידוד כתיבה עיתונאית בנושא ישראל והתפוצות. לאחר פטירתו, רואה עצמו ארגון הג’וינט, מחויב למורשת שהנחיל בוריס סמולר, וממשיך בחלוקת הפרס על שמו על מנת לקדם היכרות בין קהילות יהודיות בעולם לבין הציבור הישראלי.

ועדת השיפוט השנה, כללה את פרופ’ פאניה עוז-זלצברגר מאוניברסיטת חיפה, ד”ר אורי דרומי מנהל המרכז לעיתונות בינלאומית במשכנות שאננים, מר רלף גולדמן סגן נשיא לשם כבוד של הג’וינט העולמי, מר אמיר שביב נציג הג’וינט העולמי, והגב’ אורלי דורון נציגת ’ג’וינט ישראל’.

מנכ”ל רשות השידור מר יוני בן-מנחם, אמר כי; “אנו שמחים על החלטת ועדת השיפוט של פרס סמולר-ג’וינט, להעניק את הפרס לעיתונאי אורן נהרי, עיתונאי מוֹערך ב’רשות השידור’. העיתונאי נהרי, בעל תובנות מבריקות, כשמו כן הוא – בעל יכולת להביא את הידע השופע שלו בצורה נהירה לִקְהל הצופים והמאזינים, בחן וברהיטות האופייניים לו. אני גאה באורן נהרי על זכייתו, ומאחל לו עוד הרבה שנים של עשייה יד ביד עם רשות השידור”.

ארנון מנטבר, מנכ”ל ג’וינט ישראל, אמר, כי; “אורן נהרי הוא איש תקשורת ראוי ומנוסה אשר התפתחותו המקצועית ככתב חדשות חוץ שזורה בסיקור העולם היהודי, ישראל והתפוצות.

נהרי, בסיקורו ועבודתו רבת השנים הצליח לקרב ולהנגיש את תחום ’יהדות התפוצות’ עבור הציבור הישראלי, ועל כן, מגיעה לו מלוא ההערכה וזכייתו בפרס”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן