"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה – פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013

פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013, על שם בוריס סמולר ז"ל, ניתן מדי שנה לעידוד סיקור תקשורתי בנושא קשרי ישראל והתפוצות. ועדת השיפוט של הפרס השנה קבעה, כי; "עשייתו רבת השנים של מר נהרי בתחום ראויה ביותר להערכה והוקרה" ◄ נהרי, מכהן כראש דסק חוץ ועורך חדשות החוץ ב’ערוץ 1’, הטלוויזיה הישראלית רשות השידור, כמו כן, מנחה את הדיון המרכזי בוועידת הנשיא מדי שנה, מנחה דיונים בנושאי יהדות, מדינת ישראל, ועוד.
העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה - פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013
העיתונאי אורן נהרי, הוכרז כזוכה – פרס סמולר ג’וינט לשנת 2013

הזוכה השנה ב"פרס סמולר ג’וינט" לשנת 2013, הוא עורך ומגיש תוכניות טלוויזיה ורדיו ישראלי העיתונאי אורן נהרי, המכהן כראש דסק חוץ ועורך חדשות החוץ ב’ערוץ 1’, הטלוויזיה הישראלית ’רשות השידור’. העיתונאי נהרי, יליד חיפה, ובוגר ביה"ס הריאלי העברי, למד מדע המדינה ויחסים בין לאומיים באוניברסיטה העברית, התחיל דרכו במחלקת הספורט ומ-1986 בחדשות חוץ של הערוץ הראשון. משנת 2006 נהרי מגיש תכניות רדיו ברשת ב’ של ’קול ישראל’.

במהלך עבודתו יזם, ערך והגיש אורן נהרי, תכניות מיוחדות העוסקות בעם היהודי לגווניו; ההיסטוריה של יהדות פולין, האנטישמיות החדשה, ייחודיות השואה מול רציחות עם אחרות במאה העשרים, קולנוע יהודי, חוש ההומור היהודי, ומדוע כבש את העולם, היחסים בין הדת היהודית לדתות אחרות במישור האידיאולוגי והמעשי, ועוד.

כמו כן, ראיין נהרי, אישים בולטים בעם היהודי ובנושאים רלוונטיים למדינת ישראל ולעם היהודי, למשל הפילוסופים היהודים-צרפתים; אלן פינקלקראוט ו-ברנר אנרי לוי, הסופרים היהודים אמריקניים; נתן אנגלנדר, גארי שטיינגרט, הסופר היהודי בריטי ניל גיימן, המזרחן היהודי בריטי ברנרד לואיס, ורבים אחרים. נהרי, מנחה את הדיון המרכזי ב’וועידת הנשיא’ מדי שנה, מנחה דיונים בנושאי; יהדות, מדינת ישראל, ועוד.

ארגון הג’וינט, מעניק אחת לשנה פרס בסך של 2,500 $ לעידוד החשיפה התקשורתית בנושאים הקשורים בישראל והתפוצות, בפני הציבור הישראלי. הפרס, מוענק על שמו של בוריס סמולר ז"ל ידיד ישראל, ואיש תקשורת ידוע, שהיה העורך הראשי של סוכנות הידיעות הטלגרפית היהודית, והקדיש את כתיבתו המקצועית לסיקור נושאי ישראל-תפוצות.

עוד בחייו ייסד סמולר, קרן פרסים במסגרת ארגון הג’וינט העולמי, לעידוד כתיבה עיתונאית בנושא ישראל והתפוצות. לאחר פטירתו, רואה עצמו ארגון הג’וינט, מחויב למורשת שהנחיל בוריס סמולר, וממשיך בחלוקת הפרס על שמו על מנת לקדם היכרות בין קהילות יהודיות בעולם לבין הציבור הישראלי.

ועדת השיפוט השנה, כללה את פרופ’ פאניה עוז-זלצברגר מאוניברסיטת חיפה, ד"ר אורי דרומי מנהל המרכז לעיתונות בינלאומית במשכנות שאננים, מר רלף גולדמן סגן נשיא לשם כבוד של הג’וינט העולמי, מר אמיר שביב נציג הג’וינט העולמי, והגב’ אורלי דורון נציגת ’ג’וינט ישראל’.

מנכ"ל רשות השידור מר יוני בן-מנחם, אמר כי; "אנו שמחים על החלטת ועדת השיפוט של פרס סמולר-ג’וינט, להעניק את הפרס לעיתונאי אורן נהרי, עיתונאי מוֹערך ב’רשות השידור’. העיתונאי נהרי, בעל תובנות מבריקות, כשמו כן הוא – בעל יכולת להביא את הידע השופע שלו בצורה נהירה לִקְהל הצופים והמאזינים, בחן וברהיטות האופייניים לו. אני גאה באורן נהרי על זכייתו, ומאחל לו עוד הרבה שנים של עשייה יד ביד עם רשות השידור".

ארנון מנטבר, מנכ"ל ג’וינט ישראל, אמר, כי; "אורן נהרי הוא איש תקשורת ראוי ומנוסה אשר התפתחותו המקצועית ככתב חדשות חוץ שזורה בסיקור העולם היהודי, ישראל והתפוצות.

נהרי, בסיקורו ועבודתו רבת השנים הצליח לקרב ולהנגיש את תחום ’יהדות התפוצות’ עבור הציבור הישראלי, ועל כן, מגיעה לו מלוא ההערכה וזכייתו בפרס".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן