תביעות | בית הדין לעבודה

משגיח כשרות שהועסק ב… שבתות, תובע את המועצה הדתית בעיר אילת

0
0

לדברי, משגיח כשרות, לאחר שההבטחות לפצותו על השעות הנוספות הרבות שנגזרו עליו, התגלו כריקות, הוא סירב לעבוד בשבתות וחגים, אך אז, כעבור זמן לא רב, הופסקה העסקתו ◄ כתב התביעה אותו הגיש משגיח הכשרות באמצעות עו”ד ליאור כספי, מצטרף לדברי עו”ד כספי לשורת תביעות של עובדים נגד המועצה הדתית.
משגיח כשרות שהועסק ב... שבתות, תובע את המועצה הדתית בעיר אילת
משגיח כשרות שהועסק ב… שבתות, תובע את המועצה הדתית בעיר אילת

כידוע משגיח כשרות, עוסק בפיקוח על שמירת הכשרות בגופים שונים בענף המזון, בחדרי אוכל ובמטבחים שבצה”ל, בבתי מלון, בבתי חולים, במסעדות, בבתי מטבחיים, במפעלים המייצרים מזון ובמפעלים נוספים, כגון אלה המייצרים כלי אוכל. משגיחי כשרות, מופעלים על ידי איגודי השגחה, שונים, כגון; הרבנות הראשית, בד”צ, OU, ואחרים – אבל על משגיח כשרות, שהועסק בשבתות, על ידי מועצה הדתית, זה כבר בהחלט סיפור בהחלט תמוה. קבלו;

משגיח כשרות שהועסק בשבתות, תובע את המועצה הדתית בעיר אילת על הלנת שכר פרשה מוזרה זן, הגיעה לאחרונה אל פתחו של בית הדין האזורי לעבודה בעיר באר שבע.

משגיח כשרות ותיק, בכיר ומוערך שהועסק על ידי המועצה הדתית באילת במשך שנים רבות, הגיש באמצעות עו”ד ליאור כספי, תביעה לתשלום מלוא הפיצויים ותגמולי עובד על סך מאות אלפי שקלים, שלטענתו קופחו ממנו במהלך עבודתו, שכללה, בין השאר עבודה בשבתות וחגים!

לדבריו, לאחר שההבטחות לפצותו על השעות הנוספות הרבות שנגזרו עליו, התגלו חריקות, הוא סירב לעבוד בשבתות וחגים, אך אז, כעבור זמן לא רב, הופסקה העסקתו.

מעבר לכך, מאשים העובד את מעסיקיו במועצה בשורה ארוכה של הפרות זכויות עובדים, ושיבוש, לכאורה, של רישומי העבודה שלו.

כתב התביעה אותו הגיש משגיח הכשרות באמצעות עו”ד ליאור כספי, מצטרף לדברי עו”ד כספי לשורת תביעות של עובדים נגד המועצה הדתית.

0
0About the author

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן