"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, יקיים את הכנס השנתי השני של אתיקה בתקשורת

במסגרת הכנס, יוצגו ממצאי "ברומטר אריאל 2012", סקר חדש הבוחן את עמדות הסטודנטים לתקשורת ממוסדות אקדמיים שונים, בנושא שמירת התקשורת על האתיקה העיתונאית. זהו מחקר ראשון בנושא, שנערך בארץ בקרב מי שצפויים לתפוס עמדות ותפקידים שונים בכלי התקשורת ◄ הכנס בביה"ס לתקשורת במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, יתקיים ביום שלישי 15/5/12, החל מהשעה 9:00, ינחה; ד"ר רפי מן.
המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, יקיים את הכנס השנתי השני של אתיקה בתקשורת
המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, יקיים את הכנס השנתי השני של אתיקה בתקשורת

מדי תקופה אנו נתקלים בסוגיות המעלות בכל פעם מחדש את שאלת האתיקה העיתונאית. כך היה, למשל, בפרשת "האח הגדול", ובשאלת התחקיר לפני פרסום הידיעה אודות "ניסיון חטיפת הילדה ב-דיסני-וורלד". לנושא זה של ’אתיקה בתקשורת’, בהקשריה השונים, יעסוק הכנס השנתי השני של אתיקה בתקשורת.

המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, יקיים את הכנס השנתי השני של אתיקה בתקשורת, ביום שלישי 15/5/12, החל מהשעה 9:00, בביה"ס לתקשורת במקום, בו יתארחו אנשי תקשורת בכירים, נציגי הרגולטור, בוגרי ריאליטי ואנשי אקדמיה.

את הכנס, ינחה; ד"ר רפי מן, חוקר תקשורת והיסטוריון ישראלי, מרצה לעיתונאות באוניברסיטה העברית בירושלים, במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, בבית הספר כותרת, ובאוניברסיטת תל אביב, ומחברם של מספר ספרים, בנושאי; תקשורת והיסטוריה.

בין משתתפי הכנס ניתן למצוא את איש חדשות ערוץ 2, ודובר צה"ל לשעבר העיתונאי עודד בן-עמי; יו"ר חברת ’רהב תקשורת’ מר רני רהב; נציב קבילות הציבור ברשות השידור מר אלישע שפיגלמן; מקבילו ברשות השנייה מר דוד רגב; מזכ"ל מועצת העיתונות מר אריק בכר; מ"מ מנכ"ל הרשות השנייה הגב’ אילת מצגר; ד"ר אזי לב און, ראש ביה"ס לתקשורת ומנהל "המכון לחקר ניו-מדיה, פוליטיקה וחברה" במרכז האוניברסיטאי; ראש המסלול לתקשורת אסטרטגית בביה"ס לתקשורת, ד"ר תמר להב; ראש מסלול הרדיו בביה"ס לתקשורת מר עמוס נבו; פרופ’ אמיר חצרוני, חוקר בתחום הריאליטי מביה"ס לתקשורת; עו"ד דן מנו ממשתתפי וכוכב "הישרדות"; וכן שי רגב, ממשתתפי "האח הגדול", ואחרים.

במסגרת הכנס, יוצגו ממצאי "ברומטר אריאל 2012", סקר חדש הבוחן את עמדות הסטודנטים לתקשורת ממוסדות אקדמיים שונים, בנושא שמירת התקשורת על האתיקה העיתונאית. זהו מחקר ראשון בנושא, שנערך בארץ בקרב מי שצפויים לתפוס עמדות ותפקידים שונים בכלי התקשורת.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן