איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מוזיקה

רשות השידור: ועדה מקצועית תבחר הזמר הישראלי לתחרות אירוויזיון 2012

הועדה המקצועית תהיה בראשות חבר הוועד המנהל יעקב נווה, והיא תבחר מבין האמנים הישראליים את הזמר/ת שייצג את ישראל בתחרות אירוויזיון 2012. המתווה לבחירת השיר, ייקבע בימים הקרובים ◄ עוד הוחלט לחדש במהלך 2012 את “פסטיבל הזמר והפזמון” במטרה לעודד את היצירה הישראלית על פי הצעת יו”ר הרשות ד”ר אמיר גילת.
רשות השידור: ועדה מקצועית תבחר הזמר הישראלי לתחרות אירוויזיון 2012
רשות השידור: ועדה מקצועית תבחר הזמר הישראלי לתחרות אירוויזיון 2012

לאור מצבה הכספי של רשות השידור, ולוח הזמנים הצפוף שנוצר בעקבות הודעתה של החברה שנבחרה להפיק את ה’קדם האירוויזיון’* (Eurovision Song Contest 2012), כי אין בכוונתה להפיק את האירוע, החליטה ועדת התוכן של מליאת רשות השידור, בראשותו של ד”ר אמיר גילת, לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון במתכונת אחרת.

בישיבה מיוחדת שנערכה הערב (ד’) לאור ההתפתחויות האחרונות הוחלט, כי ועדה מקצועית בראשותו של חבר הוועד המנהל יעקב נווה, תבחר מבין האמנים הישראליים את הזמר/ת שייצג את מדינת ישראל בתחרות. המתווה לבחירת השיר, ייקבע בימים הקרובים.

עוד הוחלט, כי רשות השידור, תלווה את תהליך הפקת השיר בשורה של משדרים אשר יתעדו את הליך בחירת השירים, כתיבתם והפקתם, אשר ישודרו מספר שבועות לפני תחרות האירוויזיון.

כמו כן, אימצה הוועדה את המלצת יו”ר רשות השידור, ד”ר אמיר גילת, לחדש במהלך 2012 את ’פסטיבל הזמר והפזמון הישראלי’, על מנת לעודד את היצירה הישראלית במסגרת תחרותית.

*תחרות אירוויזיון (Eurovision Song Contest 2012) תהיה ההפקה ה-57 של תחרות הזמר השנתית של רשת השידור “אירוויזיון” מטעם איגוד השידור האירופי.

התחרות תיערך באזרבייג’ן בעקבות זכייתה באירוויזיון 2011 עם השיר; “Running Scared” (“בורח בבהלה”) שבוצע על ידי הצמד אל וניקי.‏

חצי הגמר הראשון יתקיים ב-22 במאי, חצי הגמר השני ב-24 במאי והגמר ב-26 במאי 2012.‏
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן