מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גינון

משתלות וונדי, מציגים, בחודש החגים: תערוכת טופיארי, אמנות עיצוב צמחים

טופיארי, יכול לשמש כמחיצה בין חלקי הגינה, פסל טבעי, וכן כגורם שובר אחידות. צמחים שמתאימים לטופיארי, מתאפיינים בגידול איטי ובעלווה ירוקת-עד רעננה, ושופעת ◄ תערוכת טופיארי, תערך במקביל בתאריכים; 25.9-22.10, במשתלות וונדי בעין ורד בשרון, שילת – ליד מודיעין ו”עד הלום” ליד אשדוד.
משתלות וונדי, מציגים, בחודש החגים: תערוכת טופיארי, אמנות עיצוב צמחים
משתלות וונדי, מציגים, בחודש החגים: תערוכת טופיארי, אמנות עיצוב צמחים

טופיארי (Topiary), היא אמנות עיצוב צמחים בצורות של דמויות שונות, בעלי חיים או מבנים גיאומטרים כמו עיגול, חרוט, בורג ושלל דגמים. הצמחים המעוצבים הם אלמנט מיוחד ששובר את השגרה בגינה, מושך את העין וזאת בצורה עדינה ובלי להכביד יתר על המידה.

משתלות וונדי, עורכים בתקופת החגים תערוכת טופיארי – עיצוב צמחים. התערוכה, תיערך בחודש החגים, משבוע ראש השנה ועד לאחר שמחת תורה (תאריכים; 25 בספטמבר עד 22 באוקטובר). היא תתקיים במקביל במשתלות וונדי ב”עין ורד” בשרון, ב”שילת” – ליד מודיעין, וב”עד הלום” סמוך למחלף הדרומי של אשדוד.

במהלך ימי התערוכה, יוצג מבחר של צמחים שעברו עיצוב מדויק וחלקם הגדול יוצע למכירה. לדברי האגרונום וואן וונדי; “עיצוב הטופיארי, נעשה במשתלה על ידי בעלי מקצוע שמומחים לנושא, ולכן מי שקונה את הצמחים לא צריך לדאוג ולעמול על עיצוב הצמחים, אלא לדאוג לגזום, ולקטום אותם מדי פעם בכדי לשמור על צורתם המקורית”.

ה’טופיארי’, מעורר עניין רב אצל גננים ובעלי גינות משום יכולתו לבנות מופע חדש, מפתיע ומעניין בגן. הצמח המעוצב משמש אלמנט מרכזי ומסביבו ניתן לפתח צמחיה פורחת נמוכה, פינת כדים, או אלמנטים דוממים ושילוב ביניהם. הטופיארי, יכול לשמש כמחיצה בין חלקי הגינה, פסל טבעי, וכן כגורם שובר אחידות.

הצמחים אשר מתאימים לטופיארי מתאפיינים בגידול איטי ובעלווה ירוקת-עד רעננה, ושופעת כמו; סיזיגיום, הדס ננסי, מלליקה, אוג, טוטם צהוב, ונוספים.

הכניסה לתערוכה ללא תשלום.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן