בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל חריש חדשות

מאחז חריש, פונה – רמי: לא נסבול פלישה לאדמות מדינה משום סיבה

ישראל סקופ, ראש אגף הפיקוח במינהל מקרקעי ישראל, אמר בעקבות הפינוי; "יש זכות לכל אזרח להביע דעה ולמחות, בגבולות החוק. לא נרשה פלישה לאדמות מדינה, שהן העתודות להקמת יחידות דיור ופרויקטים תשתיתיים, בשום תירוץ – פוליטי או כלכלי".
מאחז חריש, פונה – מינהל מקרקעי ישראל: לא נסבול פלישה לאדמות מדינה משום סיבה
מאחז חריש, פונה – מינהל מקרקעי ישראל(רמי): לא נסבול פלישה לאדמות מדינה משום סיבה

"מאחז חריש", שהוקם בתקופת מחאת הדיור על אדמות מדינה ליד חריש, פונה אמש (א') בעקבות פעילות של מינהל מקרקעי ישראל ושל משטרת ישראל.

פקחי מינהל מקרקעי ישראל, הגישו תלונה במשטרה נגד מציבי הקונטיינרים והציוד מהם הורכב "מאחז חריש", שהוצבו על אדמות מדינה. בעקבות התלונה, הובהר ל"פולשי הקרקע", כי מדובר בפלישה בלתי חוקית שתפונה ללא פשרות.

לאחר שהוזהרו על ידי קח המינהל והמשטרה, וקיבלו התראה לפינוי, התחייבו הפולשים לפינוי עצמי בתוך כמה ימים, ואכן אלה ביצעו את הפינוי בכוחות עצמם במועד שהובטח, כדי להימנע מפינוי על ידי הרשויות, והחרמת הציוד.

ישראל סקופ, ראש אגף הפיקוח ב'מינהל מקרקעי ישראל', אמר בעקבות הפינוי; "יש זכות לכל אזרח להביע דעה ולמחות, בגבולות החוק. לא נרשה פלישה לאדמות מדינה, שהן העתודות להקמת יחידות דיור, ופרויקטים תשתיתיים, בשום תירוץ – פוליטי או כלכלי".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן