איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

גינון

משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים

מומחי משתלות חישתיל, העלו ל”יוטיוב” (YouTube), סדרת הדרכות לקראת עונת הסתיו ◄ מני שדמי, מנהל השיווק של “חישתיל”, כי; הערוץ ב-YouTube, ישמש ככלי להעברת מסרים מהירה במקרים של עדכונים ואירועים שמחייבים תגובה מהירה של חקלאים, כמו למשל בהתמודדות עם מחלות צמחים”.
משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים
משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים

תאגיד משתלות חישתיל, יצרן השתילים לחקלאות הגדול בישראל, פתח ערוץ מיוחד ב-YouTube, המיועד להעברת תוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים.

ערוץ חישתיל, ב”יוטיוב”, כולל סדרת הרצאות העוסקות בהכנות לקראת עונת השתילות בסתיו. הרצאות אלו, הועברו גם בכנסים אזוריים שערכה חישתיל כמו; ערבה, בקעה, וב-חוף הכרמל. הכנסים, עסקו ברענון נהלי שתילה, ועדכונים ממסקנות של מחקרים וניסויים שבוצעו בשנה האחרונה.

ההדרכות, מפי אמנון קורן ו-הלל מנור, מקנות דגשים וטיפים לחקלאים בסוגיות גידולים שונים, וכמו כן, מניעה וטיפול בגורמי מחלה. ההדרכות עוסקות בהכנת השטח לקראת גידול מלון, שתילי “טיסן”, כיצד להתגונן מפני חיידק ה’קלביבקטר מישיגנסיס’, וכן, עצות כיצד להוריד את טמפרטורת הקרקע.

מני שדמי, מנהל השיווק של חישתיל, מסר, כי; “הכוונה היא להרחיב את השימוש בערוץ בתאגיד משתלות חישתיל ב-YouTube, ולהפוך אותו למאגר מידע רחב בהדרכת חקלאים.

הערוץ, ישמש ככלי להעברת מסרים מהירה במקרים של עדכונים ואירועים שמחייבים תגובה מהירה של חקלאים, כמו למשל בהתמודדות עם מחלות צמחים”.

ניתן לצפות בסרטים ולהירשם לקבלת עדכון בכל פעם שעולה סרט חדש בכתובת; חישתיל – יוטיוב
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן