מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גינון

משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים

מומחי משתלות חישתיל, העלו ל”יוטיוב” (YouTube), סדרת הדרכות לקראת עונת הסתיו ◄ מני שדמי, מנהל השיווק של “חישתיל”, כי; הערוץ ב-YouTube, ישמש ככלי להעברת מסרים מהירה במקרים של עדכונים ואירועים שמחייבים תגובה מהירה של חקלאים, כמו למשל בהתמודדות עם מחלות צמחים”.
משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים
משתלות חישתיל, פתחו ערוץ ב-YouTube לתוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים

תאגיד משתלות חישתיל, יצרן השתילים לחקלאות הגדול בישראל, פתח ערוץ מיוחד ב-YouTube, המיועד להעברת תוכניות הדרכה ומידע מקצועי לחקלאים.

ערוץ חישתיל, ב”יוטיוב”, כולל סדרת הרצאות העוסקות בהכנות לקראת עונת השתילות בסתיו. הרצאות אלו, הועברו גם בכנסים אזוריים שערכה חישתיל כמו; ערבה, בקעה, וב-חוף הכרמל. הכנסים, עסקו ברענון נהלי שתילה, ועדכונים ממסקנות של מחקרים וניסויים שבוצעו בשנה האחרונה.

ההדרכות, מפי אמנון קורן ו-הלל מנור, מקנות דגשים וטיפים לחקלאים בסוגיות גידולים שונים, וכמו כן, מניעה וטיפול בגורמי מחלה. ההדרכות עוסקות בהכנת השטח לקראת גידול מלון, שתילי “טיסן”, כיצד להתגונן מפני חיידק ה’קלביבקטר מישיגנסיס’, וכן, עצות כיצד להוריד את טמפרטורת הקרקע.

מני שדמי, מנהל השיווק של חישתיל, מסר, כי; “הכוונה היא להרחיב את השימוש בערוץ בתאגיד משתלות חישתיל ב-YouTube, ולהפוך אותו למאגר מידע רחב בהדרכת חקלאים.

הערוץ, ישמש ככלי להעברת מסרים מהירה במקרים של עדכונים ואירועים שמחייבים תגובה מהירה של חקלאים, כמו למשל בהתמודדות עם מחלות צמחים”.

ניתן לצפות בסרטים ולהירשם לקבלת עדכון בכל פעם שעולה סרט חדש בכתובת; חישתיל – יוטיוב
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן