ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: הממונה על המחוז, נענה בחיוב לקיים דיון חוזר לתוכנית רכס הכורכר, עתלית

כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “על רקע התקדמות תוכנית המתאר שנותנת מענה רחב בראיה כלל יישובית, ניתן להבחין בשינוי משמעותי בנכונות ובכנות של הגורמים השונים להגיע להסכמות על מנת לשמר ככל האפשר את מתחם הרכס. בשבועיים הקרובים, תעשה בחינה ע”י ועד מקומי עתלית, ובשיתוף המועצה האזורית על מנת לסכם את הנושא ולהעבירו לוועדה המחוזית”.
חוף הכרמל: הממונה על המחוז, נענה בחיוב לקיים דיון חוזר לתוכנית רכס הכורכר, עתלית
חוף הכרמל: הממונה על המחוז, נענה בחיוב לקיים דיון חוזר לתוכנית רכס הכורכר, עתלית

בעקבות פנייה השבוע של ראש המועצה האזורית חוף הכרמל מר כרמל סלע אל הממונה מחוז חיפה, מר יוסף משלב, התקיים דיון מחודש בתוכנית מתחם רכס – עתלית, במסגרת תוכנית המתאר החדשה.

לדברי ראש המועצה סלע, ישנה חשיבות אדירה לשמירה על ההיסטוריה ואוצרות הטבע הייחודיים שברכס הכורכר, ועלינו לעשות הכול על מנת להתאים את תוכנית הרכס לתוכנית המתאר החדשה של עתלית, ובכך לצמצם ככל האפשר את הפגיעה ברכס.

ממונה המחוז, מר יוסף משלב, נענה בחיוב לבקשה, לאחר התערבותו בנושא חזרה תוכנית הרכס מכ/ 362 א’, לדיון מחודש במסגרת דיון בוועדה המחוזית, בתאריך 28.6.11.

במהלך הדיון, לצורך בדיקת התאמה לתוכנית המתאר החדשה של הישוב עתלית, הוצגו מספר שינויים משמעותיים, ביניהם; יצירת רצועה ירוקה, ורציפה של כ-80 דונמים, וכן הפחתה של כ-200 יחידות דיור, נוסף לזאת צפויה גם הרחבה משמעותית של ’טיילת הרכס’ שעתידה להיבנות לאורכו של מתחם הרכס ובה שרידים היסטוריים המיועדים ל’שימור’.

כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אמר, כי; “על רקע התקדמות תוכנית המתאר שנותנת מענה רחב בראיה כלל יישובית, ניתן להבחין בשינוי משמעותי בנכונות ובכנות של הגורמים השונים להגיע להסכמות על מנת לשמר ככל האפשר את מתחם הרכס.

בשבועיים הקרובים, תעשה בחינה ע”י ’ועד מקומי עתלית’, ובשיתוף המועצה האזורית על מנת לסכם את הנושא ולהעבירו לוועדה המחוזית”. סיכם ראש המועצה האזורית חוף הכרמל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן