"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

תעודות לע"מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; "בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (סטלה קורין ליבר), ולעיתונאי (יעקב אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת".
תעודות לע
תעודות לע"מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נחשפו לקראת סוף השבוע האחרון, במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין, מנכ"ל המשרד מר רונן פלוט, וראש לע"מ מר אורן הלמן.

במעמד חשיפת תעודות לע"מ החדשות, הוענקו תעודות לעיתונאי הערוץ הראשון ו’רשות השידור’, מר יעקוב אחימאיר, ועיתונאית "גלובס", הגב’ סטלה קורין ליבר, שנבחרו בשל פועלם כראשונים לקבל את התעודות החדשות.

על תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נבחר הרקע של; ’ים המלח’, ולא במקרה. השר אדלשטיין, התייחס לבחירה, ואמר; "משרדי, בעצה אחת עם מנהל לע"מ, מצא לנכון, להציג ברקע התעודות החדשות את ים המלח, במטרה להעלות את קרנו לרגל מועמדותו כבר בשנת 2009, אל השלב האחרון כ"אחד משבעת פלאי עולם הטבע" – כולנו מקווים, כי אכן, יזכה בתואר".

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; "בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (קורין ליבר) ולעיתונאי (אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת".

לשכת העיתונות הממשלתית (לע"מ) בעיר ירושלים, אחראית מטעם משרד ראש הממשלה, על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל, ובין קהילת העיתונאים הזרים בישראל.

מתוקף אחריותה, מנפיקים בלשכה תעודות עיתונאי, ופועלים, כדי לאפשר כיסוי תקשורתי נאות של גורמי מפתח בישראל, של ביקורים ממלכתיים ושל אישים זרים המבקרים בארץ.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן