איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

תעודות לע”מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; “בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (סטלה קורין ליבר), ולעיתונאי (יעקב אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת”.
תעודות לע
תעודות לע”מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נחשפו לקראת סוף השבוע האחרון, במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין, מנכ”ל המשרד מר רונן פלוט, וראש לע”מ מר אורן הלמן.

במעמד חשיפת תעודות לע”מ החדשות, הוענקו תעודות לעיתונאי הערוץ הראשון ו’רשות השידור’, מר יעקוב אחימאיר, ועיתונאית “גלובס”, הגב’ סטלה קורין ליבר, שנבחרו בשל פועלם כראשונים לקבל את התעודות החדשות.

על תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נבחר הרקע של; ’ים המלח’, ולא במקרה. השר אדלשטיין, התייחס לבחירה, ואמר; “משרדי, בעצה אחת עם מנהל לע”מ, מצא לנכון, להציג ברקע התעודות החדשות את ים המלח, במטרה להעלות את קרנו לרגל מועמדותו כבר בשנת 2009, אל השלב האחרון כ”אחד משבעת פלאי עולם הטבע” – כולנו מקווים, כי אכן, יזכה בתואר”.

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; “בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (קורין ליבר) ולעיתונאי (אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת”.

לשכת העיתונות הממשלתית (לע”מ) בעיר ירושלים, אחראית מטעם משרד ראש הממשלה, על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל, ובין קהילת העיתונאים הזרים בישראל.

מתוקף אחריותה, מנפיקים בלשכה תעודות עיתונאי, ופועלים, כדי לאפשר כיסוי תקשורתי נאות של גורמי מפתח בישראל, של ביקורים ממלכתיים ושל אישים זרים המבקרים בארץ.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן