מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

תעודות לע”מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; “בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (סטלה קורין ליבר), ולעיתונאי (יעקב אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת”.
תעודות לע
תעודות לע”מ החדשות, הושקו במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין

תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נחשפו לקראת סוף השבוע האחרון, במעמד שר ההסברה והתפוצות מר יולי אדלשטיין, מנכ”ל המשרד מר רונן פלוט, וראש לע”מ מר אורן הלמן.

במעמד חשיפת תעודות לע”מ החדשות, הוענקו תעודות לעיתונאי הערוץ הראשון ו’רשות השידור’, מר יעקוב אחימאיר, ועיתונאית “גלובס”, הגב’ סטלה קורין ליבר, שנבחרו בשל פועלם כראשונים לקבל את התעודות החדשות.

על תעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות, נבחר הרקע של; ’ים המלח’, ולא במקרה. השר אדלשטיין, התייחס לבחירה, ואמר; “משרדי, בעצה אחת עם מנהל לע”מ, מצא לנכון, להציג ברקע התעודות החדשות את ים המלח, במטרה להעלות את קרנו לרגל מועמדותו כבר בשנת 2009, אל השלב האחרון כ”אחד משבעת פלאי עולם הטבע” – כולנו מקווים, כי אכן, יזכה בתואר”.

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, מר אורן הלמן, ברך את העיתונאים אשר נבחרו לקבל את התעודות לשכת העיתונות הממשלתית, החדשות; “בחרנו להעניק את התעודות הראשונות לעיתונאית (קורין ליבר) ולעיתונאי (אחימאיר), המשמשים דוגמה לעיתונות מקצועית, אובייקטיבית, הגונה ומוערכת”.

לשכת העיתונות הממשלתית (לע”מ) בעיר ירושלים, אחראית מטעם משרד ראש הממשלה, על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל, ובין קהילת העיתונאים הזרים בישראל.

מתוקף אחריותה, מנפיקים בלשכה תעודות עיתונאי, ופועלים, כדי לאפשר כיסוי תקשורתי נאות של גורמי מפתח בישראל, של ביקורים ממלכתיים ושל אישים זרים המבקרים בארץ.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן