"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הרשות הפלסטינית

אבו מאזן, ל’קול ישראל’: הפיגוע באיתמר בזוי, לא מוסרי ולא אנושי

בראיון בלעדי ומיוחד לכתב "קול ישראל", גל ברגר, אמר בין השאר, אבו מאזן; "המראות האלה – רצח פעוט, ילדים, ואישה, שנשחטה – גורמים לכל אדם, שניחן באנושיות לכאוב ולבכות" ◄ אבו מאזן, העריך, כי לא צפוי גל פיגועים, בתקופה הקרובה
אבו מאזן, ל’קול ישראל’: הפיגוע באיתמר בזוי, לא מוסרי ולא אנושי
אבו מאזן, ל’קול ישראל’: הפיגוע באיתמר בזוי, לא מוסרי ולא אנושי

בראיון בלעדי ומיוחד שקיים גל ברגר, כתב רשת ב’ לענייני פלסטינים של "קול ישראל", עם מחמוד עבאס (בערבית: محمود عباس), הידוע בשם אבו מאזן (أبو مازن), ויו"ר הרשות הפלסטינית ונשיאהּ, אמש (א’) בלשכתו במוקטעה שבעיר רמאללה, התייחס יו"ר הרשות הפלסטינית, בחריפות לפיגוע בישוב איתמר.

אבו מאזן, המנהיג פלסטיני, יורשו של יאסר ערפאת, כראש הארגון לשחרור פלסטין (אש"ף), אמר, כי; "הפיגוע באיתמר הוא בזוי, לא מוסרי ולא אנושי, וכי בן אנוש, אינו מסוגל לדבר כזה".

עוד הוסיף, ואמר יו"ר הרשות הפלסטינית, כי; "המראות האלה – רצח פעוט וילדים ואישה שנשחטת גורמים לכל אדם שניחן באנושיות לכאוב ולבכות".

עוד אמר, המנהיג פלסטיני, כי; "הרשות הפלסטינית, הייתה מונעת את ה’פיגוע’, אילו היה בידיה מידע מוקדם", וציין, כי סיכם עם ראש הממשלה מר נתניהו, על חקירה משותפת בנושא. "אנו רוצים לדעת כעת מי עומד מאחורי הפיגוע, בתקווה שהחקירה תוביל אל המבצע, כדי להביאו לדין צדק".

אבו מאזן, העריך, כי לא צפוי גל פיגועים, בתקופה הקרובה, והדגיש, כי לא יאפשר זאת. על הטענות בישראל, להסתה במסגדים, אמר אבו מאזן, כי; "אין כיום הסתה כזו, מאז שהוחלט על נוסח דרשה אחיד בכל המסגדים ברשות במהלך תפילות יום השישי, נוסח שמגבש שר ההקדשים הפלסטיני".

אבו מאזן, קרא לכנס ועדה ישראלית-פלסטינית-אמריקנית משותפת, כדי לבדוק את הטענות להסתה גם בספרי הלימוד הפלסטיניים; "נגדיר יחד מהי הסתה ובכל מקום שיש כזו – הדבר יופסק", אמר אבו מאזן.

את הראיון עם אבו מאזן בלשכתו במוקטעה בעיר רמאללה, קיים גל ברגר כתב "קול ישראל" לענייני פלסטינים.

בראיון הזהיר, יו"ר הרשות הפלסטינית, כי; "תחושת האכזבה, הייאוש והתסכול ברחוב הפלסטיני, עלולה להתגבר בעוד חצי שנה, אם לא יושג עד אז הסכם עם ישראל, או אם התקווה שהביע הנשיא אובאמה, בדבר צירופה של המדינה הפלסטינית, לאו"ם תתברר, כתקוות שווא.

בהמשך הראיון הבלעדי לגל ברגר, הכתב לענייני פלסטינים, אמר המנהיג פלסטיני אבו מאזן, כי כל עוד הוא בשלטון, לא יאפשר אנרכיה ביטחונית או אינתיפאדה שלישית, וימנע אותה בכוח.

"לא אפסיק את התיאום הביטחוני עם ישראל כל עוד אני יושב על הכיסא הזה. מה יקרה אחריי, איני יודע. אני יכול למות מחר, ויבוא במקומי אחד אחר" – דברי אבו מאזן.

יושב ראש הרשות, הדגיש עוד, כי ידו מושטת לשלום, ואם תהיה פריצת דרך מדינית, ינצל אותה, גם בשעה שמדינות ערב, עסוקות בענייניהם הפנימיים.

● הידיעה הובאה באדיבות רשת ב’ של ’קול ישראל’, מתוך ראיון בלעדי שקיים אמש העיתונאי גל ברגר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן