איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

השופטת (בדימוס) קפלן- הגלר, מותחת ביקורת קשה על הצעת יוסי ביילין לחון את משה קצב

– “העליון, ביקר בעבר נשיא שחנן אדם לאחר 3 חודשים בכלא” – אומרת השופטת (בדימוס) קפלן- הגלר, ב’מכללה האקדמית נתניה’ על הצעתו של חה”כ לשעבר ד”ר ביילין; כיצד יכול היה ביילין להעלות הצעתו עוד לפני מתן גזר הדין? ◄ דיקן ביה”ס לתקשורת פרופ’ דב שנער; “התקשורת, מאבדת פרופורציות, היא הפכה את ד”ר אינס לדבורה הנביאה את הכדורגלן אבי כהן לטרומפלדור, ואת טייקוני הגז לחיילי הישע”.
השופטת (בדימוס) קפלן- הגלר, מותחת ביקורת קשה על הצעת יוסי ביילין לחון את משה קצב
השופטת (בדימוס) קפלן- הגלר, מותחת ביקורת קשה על הצעת יוסי ביילין לחון את משה קצב

סגנית נשיאת בית המשפט המחוזי בתל אביב, (בדימוס) ד”ר עדנה קפלן הגלר, ביקרה קשות, היום (רביעי) ב’מכללה האקדמית נתניה’ את הצעתו של שר המשפטים לשעבר הד”ר יוסי ביילין, לחון את הנשיא לשעבר משה קצב, מייד לאחר שייכנס אל בית הסוהר.

בדיון שקיים ביה”ס לתקשורת ב’מכללה האקדמית נתניה’, על טיפול התקשורת במשפט הנשיא לשעבר משה קצב, שאלה השופטת לשעבר ד”ר עדנה קפלן הגלר; “כיצד יכול היה יוסי ביילין להעלות את הצעתו עוד לפני מתן גזר הדין?…”.

לדבריה, של כב’ השופטת קפלן- הגלר, ד”ר ביילין, כשר משפטים לשעבר, צריך היה לזכור, כי בית המשפט העליון, כבר מתח כבר לפני שנים רבות ביקורת על נשיא המדינה, אשר חנן אדם שלושה חודשים בלבד לאחר שנשלח למאסר.

ד”ר הגלר-קפלן, טענה, עוד, כי; “ה’תקשורת’, פרצה הרבה גדרות, ומנהלת לפעמים משפט משלה במקביל להליך המשפטי, וכשחוזרים על הדברים אנשים מקבלים אמירות תקשורתיות, כאמת.

התקשורת, לא יכולה לשפוט אדם תוך כדי משפט. היא הזהירה גם מפני הפערים שיכולים להיווצר בין הציפיות שמטפחת התקשורת לבין פסה”ד, הניתן ע”פ הראיות שבפני השופטים”. סיכמה כב’ השופטת (בדימוס) קפלן- הגלר.

העיתונאית ד”ר ענת פלג, גילתה, כי ערב ההתמודדות על משרת הנשיאות בשנת 2000 בין שמעון פרס למשה קצב, פנה אליה ככתבת משפטית של “קול ישראל”, עו”ד המקורב אל פרס, בטענה, כי קצב, הוא; “מטרידן סדרתי” ואף מעבר לכך. הוא הציע לה להביא את סיפורה של אחת מקורבנותיו של קצב, אשר לימים, התברר, כי היא א’ מ-משרד התיירות.

“קול ישראל”, ביקש תצהיר מ-א’, שתאשר, כי אמרה את הדברים – אך היא סירבה והיועץ המשפטי של הרדיו, סירב לפרסם את הדברים מחשש לתביעת לשון הרע.

לדבריה, של העיתונאית ד”ר פלג, מאז 1992, הפסיקו לאכוף את חוק ה”סוב-יודיצה”, האוסר פרסום מידע על משפטים; “סיקור משפט קצב בתקשורת, נובע בין היתר מהאקטיביזים המשפטי ומתהליך המשפטיזציה. הביקורת החליפה את האובייקטיביות העיתונאית וכיום אין הפרדה בין פרשנות לעובדות”.

העיתונאי יובל יועז, אישר גם הוא, כי לעיתונאים שונים היה מידע על טענות של נשים כלפי הנשיא קצב, אך בשל סירוב המתלוננות לשתף פעולה, לא ניתן היה לפרסם את הדברים מהעדר הוכחות.

נשיא המכללה פרופ’ צבי ארד, אמר בדיון, כי; “רק דור שיצמיח מנהיגים בעלי ביקורת עצמית ובעלי עוז להודות בשגיאותיהם – יכול להיות דור מאושר”.

דיקן ביה”ס לתקשורת ב’במכללה האקדמית נתניה’, פרופ’ דב שנער, טען, כי; “התקשורת, מאבדת פרופורציות, היא הפכה את ד”ר אינס ל’דבורה הנביאה’, את הכדורגלן אבי כהן ל’טרומפלדור’, ואת טייקוני הגז, ל’חיילי הישע’”.

ד”ר דליה גבריאל-נורי מביה”ס לתקשורת, טענה, כי; “ביהמ”ש, הרשיע בפסק דינו את התקשורת בעשיית משפט שדה לנשיא לשעבר משה קצב”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן