"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עיתונות | תקשורת המונים

נשיאת מועצת העיתונות, דליה דורנר לביטאון מכללת נתניה: יותר עיתונים, יותר חופש עיתונות

בראיון לביטאון "קומון סנס", של ’המרכז לדיאלוג אסטרטגי ב-מכללה האקדמית נתניה’, אמרה השופטת (בדימוס) דליה דורנר; "אני אומרת שאלף פרחים יפרחו. ככל שיהיו יותר עיתונים, שמקדמים, לכאורה, יותר אינטרסים, זה יאפשר עיתונות יותר חופשית"
נשיאת מועצת העיתונות, דליה דורנר לביטאון מכללת נתניה: יותר עיתונים, יותר חופש עיתונות
נשיאת מועצת העיתונות, דליה דורנר לביטאון מכללת נתניה: יותר עיתונים, יותר חופש עיתונות

אם בעיתון "ישראל היום", מתכננים קמפיין נגדי מול מה שהיה פעם העיתון של המדינה ("ידיעות אחרונות"), הרי שעזרה בלתי צפוייה, מגיעה אליהם דווקא מטעם נשיאת מועצת העיתונות וזאת בלי כל קשר לתוצאות שפורסמו אתמול (ד’), וערערו לראשונה, מזה שנים רבות את ההגמוניה של "ידיעות אחרונות", ומהם עלה, כי כיום עומד העיתון החינמי "ישראל היום" על שיעור חשיפה של 35.2% ביום חול לעומת 34.9% של "ידיעות אחרונות".

נשיאת מועצת העיתונות, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר, אמרה לפני ימים אחדים, בראיון מיוחד לביטאון "קומון סנס", של ’המרכז לדיאלוג אסטרטגי ב-מכללה האקדמית נתניה’, כי "אחד הדברים שמגבילים את חופש הביטוי היום הוא כמובן, כוח כלכלי. אמצעי התקשורת, נתונים בידיהם של בעלי אינטרסים כלכליים כאלה ואחרים. יחד עם זאת אני אומרת שאלף פרחים יפרחו. ככל שיהיו יותר עיתונים, שמקדמים, לכאורה, יותר אינטרסים, זה יאפשר עיתונות יותר חופשית.

נשיאת ’מועצת העיתונות’ הגב’ דורנר, הוסיפה, בראיון לביטאון "קומון סנס", אשר בעריכת יצחק מאיר, לשעבר שגריר ישראל בשוויץ ובבלגיה, כי; "העניין השני שמגביל את חופש העיתונות, זוהי דווקא דעת קהל. צריך להיות אומץ לב אזרחי לבטא דעה שאינה מקובלת על רוב העם.

אני מקבלת תלונות, כנשיאת מועצת העיתונות, על עיתונאים הכותבים דברים שמאוד מרגיזים את רוב העם, והמתלוננים מבקשים שאנחנו נעמיד אותם לדין משום שכתיבה מרגיזה כזאת היא בלתי אתית.

ואני עונה להם, שאנחנו באים להגן על חופש העיתונות ואם דעה מסוימת מאוד מרגיזה ואולי העיתון מרגיז אותך, תקרא עיתון אחר שמרגיע אותך. אבל זה לא פשוט, מכיוון שעיתונים רוצים להימכר… אל תשכח, דעת קהל, יכולה לפגוע ב’חופש העיתונות’. אומר עוד משהו.

לנו לא רק שאין חוקה, אלא גם אין לנו חוק-יסוד שמעגן במפורש את חופש הביטוי. הכנסת שלנו לא חוקקה חוק-יסוד, כזה. בחוק-יסוד; כבוד האדם וחירותו, נקבע כבוד האדם, אבל לא מוזכר חופש הביטוי".

נשיאת מועצת העיתונות הגב’ דורנר, הוסיפה בראיון לביטאון "קומון סנס", כי; "אני אומרת שהביטחון הוא ערך שאני שומרת עליו, אבל הוא ערך שאני שומרת עליו נכון.

לפי הבנתי, המדינה שלי היא מדינה יהודית-דמוקרטית. אם היא לא תהיה דמוקרטית, היא גם לא תהיה יהודית, והיא לא תהיה המדינה שלי. זאת לא תהיה מדינת ישראל, שעליה הוכרז בהכרזת העצמאות.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן