מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

לימודים | קורסים עסקים נעים

רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך

0
0

הקורס במהלך חודשים יולי – אוגוסט, מפגש עם מומחים של רשות הטבע והגנים ◄ לבוגרי הקורס, תוענק תעודת ’תו תקן’, תעודת היתר להדרכת טיולים דרך משרד החינוך בכל מערכות החינוך ובכל אזורי הטיולים בארץ ◄ עלות הקורס 1750 ₪, העלות אינה כוללת כלכלה וקורס עזרה ראשונה.
רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך
רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך

מתכוננים לחזרה לבית הספר? יש לך רישיון “מורה דרך” של משרד התיירות? מעוניין/ת להדריך גם קבוצות תלמידי משרד החינוך? רשות הטבע והגנים, הודיעה כי היא פותחת קורס נוסף המקנה תעודת היתר הדרכה של משרד החינוך. הקורס, יתקיים במהלך חודשים יולי – אוגוסט, יתקיים בימי שני ב’שמורת הטבע נחל מערות’ ויכלול 110 שעות לימוד אקדמיות. במסגרת חובות הניווטים תתבצע לינת שטח בחניון לילה.

הקורס המתקדם המתבסס על ידע מקצועי קיים וניסיון, מיועד למורי דרך, אשר השלימו את חובותיהם ובעלי רישיון בתוקף. תינתן עדיפות לבעלי ניסיון בהדרכה.

הקורס, מבוסס על תכני הלימוד הנדרשים ע”י משרד החינוך בהם הפוטנציאל החינוכי של הטיול, דרכי הדרכה, תפיסת תפקיד המדריך, המדריך והקבוצה. תפיסה מערכתית של מודל נופאדם, מיומנויות השדה וניווטים, בטחון ובטיחות בטיולים.

במהלך הקורס, יישמו את הנלמד תוך שימוש בתכנים מקצועיים בהם עוסקת רשות הטבע והגנים; עיסוק במגוון המינים, נושא שהוכרז ע”י משרד החינוך, כנושא השנתי לבתי הספר.

הקורס, יכלול בונוס; מפגש עם מומחים של רשות הטבע והגנים. לבוגרי הקורס, תוענק תעודת ’תו תקן’, תעודת היתר להדרכת טיולים דרך משרד החינוך בכל מערכות החינוך ובכל אזורי הטיולים בארץ.

התנאים לקבלה ל’קורס השלמה למורי דרך’, כוללים משלוח צילומים של המסמכים הבאים; רישיון מורה דרך, תעודת בגרות מלאה, תעודת זהות, תעודת יושר מהמשטרה, תעודת מגיש ע”ר בתוקף (במידה ויש). עמידה בימי מיון שיתקיימו טרם תחילת הקורס.

עלות הקורס; 1750 ₪, העלות אינה כוללת כלכלה וקורס עזרה ראשונה. תינתן 10% הנחה למדריכי רשות הטבע והגנים שאושרו ע”י אגף חינוך.

להרשמה, יש לשלוח קורות חיים לכתובת המייל: u.hadracha@npa.org.il מספר המקומות מוגבל. פתיחה מותנית במינימום נרשמים.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן