ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

לימודים | קורסים עסקים נעים

רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך

הקורס במהלך חודשים יולי – אוגוסט, מפגש עם מומחים של רשות הטבע והגנים ◄ לבוגרי הקורס, תוענק תעודת ’תו תקן’, תעודת היתר להדרכת טיולים דרך משרד החינוך בכל מערכות החינוך ובכל אזורי הטיולים בארץ ◄ עלות הקורס 1750 ₪, העלות אינה כוללת כלכלה וקורס עזרה ראשונה.
רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך
רשות הטבע והגנים, פותחת קורס השלמה של מורי דרך

מתכוננים לחזרה לבית הספר? יש לך רישיון “מורה דרך” של משרד התיירות? מעוניין/ת להדריך גם קבוצות תלמידי משרד החינוך? רשות הטבע והגנים, הודיעה כי היא פותחת קורס נוסף המקנה תעודת היתר הדרכה של משרד החינוך. הקורס, יתקיים במהלך חודשים יולי – אוגוסט, יתקיים בימי שני ב’שמורת הטבע נחל מערות’ ויכלול 110 שעות לימוד אקדמיות. במסגרת חובות הניווטים תתבצע לינת שטח בחניון לילה.

הקורס המתקדם המתבסס על ידע מקצועי קיים וניסיון, מיועד למורי דרך, אשר השלימו את חובותיהם ובעלי רישיון בתוקף. תינתן עדיפות לבעלי ניסיון בהדרכה.

הקורס, מבוסס על תכני הלימוד הנדרשים ע”י משרד החינוך בהם הפוטנציאל החינוכי של הטיול, דרכי הדרכה, תפיסת תפקיד המדריך, המדריך והקבוצה. תפיסה מערכתית של מודל נופאדם, מיומנויות השדה וניווטים, בטחון ובטיחות בטיולים.

במהלך הקורס, יישמו את הנלמד תוך שימוש בתכנים מקצועיים בהם עוסקת רשות הטבע והגנים; עיסוק במגוון המינים, נושא שהוכרז ע”י משרד החינוך, כנושא השנתי לבתי הספר.

הקורס, יכלול בונוס; מפגש עם מומחים של רשות הטבע והגנים. לבוגרי הקורס, תוענק תעודת ’תו תקן’, תעודת היתר להדרכת טיולים דרך משרד החינוך בכל מערכות החינוך ובכל אזורי הטיולים בארץ.

התנאים לקבלה ל’קורס השלמה למורי דרך’, כוללים משלוח צילומים של המסמכים הבאים; רישיון מורה דרך, תעודת בגרות מלאה, תעודת זהות, תעודת יושר מהמשטרה, תעודת מגיש ע”ר בתוקף (במידה ויש). עמידה בימי מיון שיתקיימו טרם תחילת הקורס.

עלות הקורס; 1750 ₪, העלות אינה כוללת כלכלה וקורס עזרה ראשונה. תינתן 10% הנחה למדריכי רשות הטבע והגנים שאושרו ע”י אגף חינוך.

להרשמה, יש לשלוח קורות חיים לכתובת המייל: u.hadracha@npa.org.il מספר המקומות מוגבל. פתיחה מותנית במינימום נרשמים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן