ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

לימודים | קורסים עסקים נעים

קורס ייחודי: אלימות מינית בהקשר חברתי – תרבותי: מניעה והתערבות חינוכית

במסגרת הקורס מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, יעשו הסטודנטים הכרות עם הטרדה מינית ופגיעות מיניות, רגשיות ופיזיות במשפחה ומחוצה לה. פרופ’ שפרה שגיא; “נתמקד בילדים ובבני נוער בהקשר חברתי- תרבותי רחב. נבחן מהם הביטויים השונים של צורות אלימות אלו במשפחה ובקהילה, מהם שורשיהן ונדון בהשלכותיהן.
קורס ייחודי: אלימות מינית בהקשר חברתי - תרבותי: מניעה והתערבות חינוכית
קורס ייחודי: אלימות מינית בהקשר חברתי – תרבותי: מניעה והתערבות חינוכית

בסמסטר הקרוב, ייפתח באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, קורס ייחודי וראשון מסוגו לתלמידי תואר שני; אלימות מינית בהקשר חברתי- תרבותי. הקורס, הוא פרי יוזמתה של הממונה למניעת הטרדה מינית, באוניברסיטה פרופסור שפרה שגיא, העומדת בראש התכנית ליישוב וחקר סכסוכים ובחסותה ותמיכתה של הנשיאה, פרופסור רבקה כרמי.

במסגרת הקורס יעשו הסטודנטים הכרות עם הטרדה מינית ופגיעות מיניות, רגשיות ופיזיות במשפחה ומחוצה לה. פרופ’ שגיא; “נתמקד בילדים ובבני נוער בהקשר חברתי- תרבותי רחב. נבחן מהם הביטויים השונים של צורות אלימות אלו במשפחה ובקהילה, מהם שורשיהן ונדון בהשלכותיהן. נכיר תוכניות לקידום התנהגות שוויונית למניעת אלימות. נתנסה בבניית תוכניות התערבות, יישומן והערכתן”.

במפגשים הראשונים יתקיימו הרצאות על יד המנחים ועל ידי מרצים אורחים. במהלך הקורס, יתנסו הסטודנטים בבניית תכניות מניעה, ויעבירו אותן באחת המסגרות החינוכיות/חברתיות באזור. במסגרת של סדנא, יתנסו הסטודנטים בהעלאת החוויות שלהם בכתב וישתפו את שאר העמיתים/ות בחוויות הפעלת התכנית.

הקורס מיועד לתלמידי תואר שני בפקולטה למדעי הבריאות, בפקולטה למדעי הרוח והחברה ובבית הספר לניהול, בעלי עניין גבוה ונכונות לפעילות קהילתית בנושא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן