פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: המועצה האזורית, פתחה קבוצת תמיכה לדור שני של ניצולי השואה

לראשונה, בחוף הכרמל, קבוצת תמיכה לדור שני של ניצולי השואה בתחנה לטיפול משפחתי “קשרים”, כרם מהר”ל, אותה, ינחה מטפל משפחתי מוסמך בהתאמה לצרכי הקבוצה ◄ עו”ס לירון קפלן-פירנקו; “כיום קיימת מודעות להשפעת טראומת השואה לא רק על הניצולים עצמם אלא גם על ילדיהם ואף על בני הדור השלישי”.
חוף הכרמל: המועצה האזורית, פתחה קבוצת תמיכה לדור שני של ניצולי השואה
חוף הכרמל: המועצה האזורית, פתחה קבוצת תמיכה לדור שני של ניצולי השואה

המועצה האזורית חוף הכרמל, המחלקה לשירותים חברתיים וקהילתיים מארגנת קבוצת תמיכה לדור שני של ניצולי השואה. מדובר בסדרת מפגשים קבוצתיים במטרה לאפשר מקום בו ניתן לשתף ולעבד את החוויות והזיכרונות השונים החל מגיל ילדות ועד היום.

הקבוצה עתידה להיפתח לאחר חג הפסח, ובה יטופלו סוגיות הקשורות לחיים בבית בו הורה (או הורים) ניצולי שואה, כגון, חוויית הילדות, כיצד השפיעה השואה על החיים של הבן או הבת, נוכחות השואה בחיי היום ובחיי המשפחה. כל זאת תוך התמקדות וניתוב הקושי לאפיקים מסתגלים במטרה לבנות סיפור חיים אופטימי.

את הקבוצה, ינחה מטפל משפחתי מוסמך בהתאמה לצרכי הקבוצה. המפגשים יתקיימו אחת לשבוע, ביום שני בין השעות; 19:00-21:00, בתחנה לטיפול משפחתי “קשרים”, ליד בי”ס העמר, כרם מהר”ל.

לדברי עו”ס לירון קפלן-פירנקו; “כיום קיימת מודעות להשפעת טראומת השואה לא רק על הניצולים עצמם אלא גם על ילדיהם ואף על בני הדור השלישי. הילדות בצל הורים ניצולי שואה, צבעה את ילדותם ובגרותם ומלווה אותם בחייהם היומיומיים כבוגרים.

הבנה זו, מכוונת את המחלקה לשירותים חברתיים להתמקד בבני הדור השני, ולפתח עבורם מענה לצורכיהם”.




אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן