חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

גיל הזהב | זקנה | גרונטולוגיה

משרד הבריאות, דורש מ-“קופת חולים לאומית”, להשיב כספי הנחה שיועדו לקשישים

0
0

יצוינו לטובה, הקופות; “קופת חולים כללית” ו-קופת חולים “מאוחדת” אשר דאגו לניצול של 100% ההנחה ע”י הקשישים, הזכאים לה ◄ משרד הבריאות, מעביר כל שנה לקופות החולים סכום של 36 מליון שקלים, עבור מתן הנחה של 10% לתרופות
משרד הבריאות, דורש מ-
משרד הבריאות, דורש מ-“קופת חולים לאומית”, להשיב כספי הנחה שיועדו לקשישים

משרד הבריאות, דרש מ-“קופת חולים לאומית”, לאתר את המבוטחים הקשישים אשר לא קיבלו את ההנחה, ולוודא, כי יוחזרו להם כספי ההנחה רטרואקטיבית. בשלב זה, הודיע משרד הבריאות, כי הוא מקפיא את העברת כספי התמיכה לקופה לשנת 2009 עד להסדרת ההחזרים.

משרד הבריאות, מעביר כל שנה לקופות החולים סכום של 36 מליון שקלים, עבור מתן הנחה של 10% לתרופות שנצרכות ע”י מבוטחים קשישים מעל גיל 75.

דוברת משרד הבריאות, הגב’ עינב שימרון – גרינבוים, מסרה אתמול (ראשון), כי מתוצאות בדיקה לביצועי הקופות לשנת 2008, אשר נערכו ע”י סמנכ”ל לפיקוח על קופות חולים, עולים הפרטים הבאים בטבלה;

<!–HealthMaintenanceOrganizationInsured_14-09-09_01.htm–>מסך 348,568, מבוטחים קשישים הזכאים לקבל את ההנחה מקופות החולים 330,836 אלף קיבלו את ההנחה (95%).

יצוינו לטובה, הקופות; “קופת חולים כללית” ו-קופת חולים “מאוחדת” אשר דאגו לניצול של 100% ההנחה ע”י הקשישים, הזכאים לה.

לעומתם, רק 45% מהקשישים הזכאים ב-“קופת חולים לאומית” (11,350 אלף מתוך 25 אלף זכאים) זכו לקבל את ההנחה.

משרד הבריאות, דרש מ-“קופת חולים לאומית”, לאתר את המבוטחים הקשישים, אשר לא קיבלו את ההנחה, ולוודא, כי יוחזרו להם כספי ההנחה רטרואקטיבית.

בשלב זה, הודיע משרד הבריאות, כי הוא מקפיא את העברת כספי התמיכה לקופה לשנת 2009 עד להסדרת ההחזרים.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן