מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה מזל החודש

מזל אריה – התאמה לבני מזלות אחרים

0
0

בימים אלה בהם חוגג מזל אריה, את יום ההולדת, מומלץ לכם לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים/ או שלא…לשאר המזלות. אלו מכם שנולדו בשאר מזלות האש: טלה וקשת, מוזמנים לקרוא גם אתם את הכתוב, ולהקיש את הנאמר, ביחס לעצמכם.
מזל אריה - התאמה לבני מזלות אחרים
מזל אריה – התאמה לבני מזלות אחרים

לכל אדם כוכב יש בשמים… לשם בחירת בן זוג מתאים, וקיום זוגיות טובה ולהצלחה בדרך החיים, האסטרולוגיה מנסה ליצור התאמה המבוססת לא רק על המזל שלנו, אל על התאמה לבין הזוג בהסתמך על ניתוח כל מפה אסטרולוגית, של כל אחד מבני הזוג בנפרד ובהצלבת הנתונים המתקבלים מתוך המפות לברור טיב התכונות והיחסים בין שני בני הזוג, כדי שיהיו משלימים אחד את השני להיות לגוף אחד ולנשמה תואמת ומשלימה. כאן תינתן לכם ההזדמנות להתאמה בבחירת בן הזוג, על ידי האסטרולוגית צילה שיר אל.

מזל אריה מזל אריה הוא אחד משלושת מזלות יסוד האש, הוא משתייך לקבוצת המזלות הקבועים, יחד מזל שור, מזל עקרב ומזל דלי. הכוכב השליט של מזל אריה הוא השמש.

יסוד האש באסטרולוגיה, מייצג את כוח החיים, כוח הבריאה. זהו הכוח המניע לחפש, להתפתח, לגלות ולחקור, לחוות חוויות חדשות, לראות עולם, להתנסות ולהנות.

בני מזל אריה ניחנו ברצון לנתינה, המתבטא בכושר למנהיגות מתוך רצון להוביל ולהאיר את הדרך לאחרים, התמורה הנדרשת היא שהם יהיו במרכז העניינים כושר המנהיגות שלהם נובע ביטחון עצמי גבוה, הם בעלי כריזמה הנתמכת באנרגיה אדירה וביכולת להבחין בצרכי הזולת.

תכונותיו השלילות של בן מזל אריה אינן נופלות מתכונותיו החיוביות בעוצמתן: הנטייה למנהיגות מתחלפת ברדיפת כבוד, שתלטנות, בזבזנות, גאוותנות, שחצנות, חוסר רגישות לצרכי הזולת. לפעמים הוא אף מרגיש צורך לנהל לאחרים את החיים בהתחשבות בצרכיו בלבד. הוא לוקה בתחושת עליונות בהרגשה כי העולם סובב סביבו, וכתוצאה מכך, הוא הופך להיות שחצן יהיר ובעל רצון עז להשיג מטרות אישיות ולצבור כוח. וכך הופכת האנרגיה העצומה שלהם, להם לרועץ.

בן מזל אריה מאוהב באהבה, הוא אינו יכול להתקיים ללא אהבה גדולה. האישה שאיתו צריכה להעריץ אותו לתת לו כעבוד והערכה כפי שראוי לכל מלך גם אריות שנראים בישנים או מופנמים אינם אלא מסתתרים מתחת למסיכה. האריה הו טיפוס קנאי מאוד ודורש צייתנות, לעתים המשתווה לרמה של עבדות. כל המשפחה סובבת סביבו כמו הכוכבים סביב לשמש. באהבתו הוא נדיב ואפילו בזבזן, והוא דואג להפגין את נדיבותו בתיאטרליות רבה.

האישה הלביאה היא אם למופת הראויה להערצה של מלכה. היא נתברכה בחיוניות בלתי נדלית כמו הלביאה היוצאת להביא טרף לעולליה, ובאותה המידה היא שומרת על האצילות שבה. האישה אריה בלתי ניתנת לשליטה, היא דורשת שיכבדו אותה ומחזירה כבוד בהתאם.

המזלות השייכים ליסוד האש הם: מזל טלה ומזל קשת.

מזל אריה עם אריה- Leo & Leo ; זיווג מעניין ואטרקטיבי. לא תהיה לכם דקה שקט. כל הזמן תהיו עסוקים בארגון אירועים שונים ובעיקר כאלו שיבליטו את אישיותכם. הסכנה בזוגיות זו שמרוב ששניכם תהיו עסוקים בקריירה, לא יהיה לכם זמן האחד בשביל השני, התסכול לא יאחר להגיע!

מזל אריה עם בתולה – Leo & virgo; בעיקרון, זהו זיווג מצוין לאריה. ובעיקר אם הוא הגבר שבמערכת וזאת מכיוון שהבתולה תדאג ללכת אחריו לכל מקום, לארגן, לסדר ולמיין את כל ה”בלגן” שעושה האריה. ולכן, כל מזל אריה צריך שתהיה לידו בתולה. השאלה רק אם הבתולה תהיה מרוצה בתפקיד שקיבלה ואת זה ניתן יהיה לגלות בתוך 7 שנים

מזל אריה עם מאזניים – Leo & Libra; שני מזלות אלה יכולים לחיות יחדיו בהתאמה רבה, כיוון ששניהם מזינים זה את זו ויכולים להשלים האחד את צורכי השנייה. המאזניים יכין לאריה את כל הבמה והמרחב שהוא צריך, והוא אכן ייהנה מכך בכל רגע. שני המזלות יצאו מסופקים!!

מזל אריה עם עקרב – Leo & Scorpio; זהו זיווג שיש בו הרבה עוצמה ומשיכה מינית. כל אחד יימשך לכוח של השני מכיוון ששניהם יודעים לזהות ולהעריך עוצמה, הבעיה היא שבהמשך החיים עלולים להיווצר מלחמת כוחות, כיוון ששני המזלות נלחמים על אותה המשבצת. מומלץ לחברות ולא לזוגיות!

מזל אריה עם קשת – Leo & Sagittarius; זוהי מערכת שעשויה מאוד להצליח מכיוון ששניהם יודעים להעריך זה את מקומו של זה. הקשת יתחמם בשמשו של האריה מבלי לאבד את עצמאותו ובכך שהאריה ייתן לקשת מרחב מחיה, הרי שקנה אותו לנצח. מומלץ ויכול להחזיק מעמד!!

מזל אריה עם גדי – Leo & Capricorn; – זוהי זוגיות שלא תמצאו הרבה כיוון שאין לה הרבה סיכויים לשרוד גם אם הזוגיות יכולה להתחיל עם אהבה גדולה. הגדי במשך הזמן ידכא את החיוניות של האריה בכך שינסה למסדו ולהכניסו למסגרת רשמית, עובדה שהאריה יתנגד לה בכל הכוח. מומלץ לאלו האוהבים לסבול ולהתלונן!

מזל אריה עם דלי – Leo & Aquarius; שני מזלות אלה נקראים המזלות המשלימים באסטרולוגיה ולכן יש להם יכולת לחיות יחד ולהזין האחד את השני. שניהם ביחד יחברו לכוח אחד שבו ירצו ויוכלו לממש את חלומותיהם ושאיפותיהם, כדי ליישם אותם במציאות. מומלץ בהחלט, קשר טוב ומפרה!!!

מזל אריה עם דגים – Leo & Pisces; זוגיות בין שני מזלות אלה כמעט ולא תמצאו כיוון שהצרכים הרגשיים של שני המזלות, כל כך שונים האחד מהשנייה, כך שכמעט אין סיכוי שמראש הם יתחברו להם ביחד. הדגים מהר מאוד ירגיש קורבן מול שליטתו של האריה. טוב למי שאוהב ונהנה להיות קורבן!

מזל אריה עם – טלה Leo & Aries ; שילוב שני מזלות אלה יכול מאוד להצליח והתחושה של כל מי שיסתובב סביבם היא של אנרגיה מתפרצת. זיווג זה עשוי מאוד להצליח במיוחד אם אתם מנסים לבנות עסק חדש כלשהו. אלו מכם שמחפשים זוגיות לא נראה שתצליחו לקיים אותה בתנאים הללו.

מזל אריה עם שור – Leo & Taurus; זהו זיווג שבו האריה ירגיש חנוק על ידי מזל השור. האריה ירצה לקום לנסוע ולהתנועע כדי לממש עצמו ושכולם יראו אותו ואילו השור ירצה לכבול אותו בשלשלאות לבית ולפינה הבטוחה, כך שעד מהרה יעופו ניצוצות. נהדר למי שאוהב לריב!!!

מזל אריה עם תאומים – Leo & Gemini; זהו זיווג מצוין לשני הצדדים. אף אחד מכם לא יבוא בדרישות ובקשות שאינן יכולות להתממש על ידי הצד שכנגד, כך שתוכלו להסתפק במה שאתם מקבלים מבלי להתלונן גם אם לא יוצרו ביניכם יחסים מעמיקים. אתם מתאימים ומפרגנים זה לזו, כך שזוגיות טובה יכולה לצמח ולהתקיים כאן!!!

מזל אריה עם סרטן- Leo & Cancer; למרות הקשיים להיות בזוגיות בין שני מזלות אלו, הרעיון הוא ששניכם למעשה די זקוקים זה לזו על מנת להתקדם. הסרטן הביישן והנחבא אל הכלים זקוק להחצנה של האריה ואילו האריה זקוק לרגש וליכולת להיות בקשר זוגי ארוך טווח של הסרטן. מומלץ לכם לנסות ולאחוז בקשר, גם אם הוא קשה ודורש השקעה.

בברכת התאמה זוגית מוצלחת

__________________

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. כדי לבדוק התאמה זוגית, ולתחזית אישית ומפורטת מומלץ להכין מפה אסטרולוגית אישית . אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן