"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן מדע | טכנולוגיה

גל דאי, פורש מתפקידו כמנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט

דאי, מפנה כעת עיניו לעבר השוק הפרטי, מסכם תקופה מיוחדת ומרתקת עתירת פעילות והישגים וכן הובלה בגאון תוך שיתוף פעולה מלא והערכה רבה בקרב עובדי המשרד, מנכ"לי משרדי ממשלה נוספים ומנהלי מוסדות תרבות, מדע וספורט בישראל.
גל דאי, פורש מתפקידו כמנכ
גל דאי, פורש מתפקידו כמנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט

גל דאי, הודיע, היום (שני), כי הוא פורש מתפקידו כמנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט. גל דאי, בן ה 29, אשר נולד וגדל בעיר אשדוד, כיהן כמנכ"ל משרד ממשלתי הצעיר ביותר בממשלות ישראל בעשורים האחרונים, מלבדו היה שמעון פרס שכיהן כמנכ"ל משרד הביטחון בגיל 30. דאי, המוערך בקרב קולגות בממשלה וכן בתחומי המדע התרבות והספורט, כיהן כמנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט בתקופה האחרונה.

במהלך כהונתנו הספיק להוביל לחתימת הסכם התרבות מול משרד האוצר המעלה את תקציב התרבות ב 5 מיליון שחקלים כל שנה ויעמיד בתום שלוש השנים את תקציב התרבות על 466 מיליון שקלים. בנוסף, הוביל דאי לחתימת הסכם הקולנוע ל-5 שנים נוספות תקציב הקולנוע מוחרג ללא איום הקיצוצים ועם תוספת של 9 מיליון שקלים לכל שנה ועומד על 67 מיליון שקלים.

במדע הוביל לחתימת שיתוף פעולה היסטורי של מדינת ישראל עם יפן על מחקרים בתחומים שונים. הוביל תכנון רפורמה כללית בערוצי המימון הממשלתי למו"פ בישראל וכן איחוד רשויות בתחום המדע.

כמו כן, הכין דאי, את הקרקע להקמתה של "הסוכנות לחיזוי מגמות" במשרד אשר מטרתה להוביל תכנון ביצוע ממשלתי עתידי לתקופה של למעלה מ 10 שנים, בהתחשב ביתרונות יחסיים של המדינה ובשינויים צפויים במדע, בטכנולוגיה ובסביבה.

בספורט, יישם את הקמתה על פי חוק של המועצה למניעת אלימות בספורט, הוביל תכנון רפורמה בספורט אשר בבסיסה שיתוף פעולה מלא בין כלל הגורמים העוסקים בחלוקת תקציבים ובניית מתקני ספורט באמצעות "מועצת הספורט" שעתידה לקום עם אישור חוק ההסדרים.

גל דאי, שקד על תכנון מדיניות לטווח ארוך וכן הטמעת שיטות עבודה המבוססת על תכניות עבודה פרטניות של כלל היחידות במשרד כתנאי לביצוע וקבלת תקציבים לפרויקטים חדשים. בכך הוביל את המשרד שינוי תפיסתי ממשרד מגיב למשרד יוזם ומוביל בתחומיו.

דאי, שכעת מפנה עיניו לעבר השוק הפרטי, מסכם תקופה מיוחדת ומרתקת עתירת פעילות והישגים וכן הובלה בגאון תוך שיתוף פעולה מלא והערכה רבה בקרב עובדי המשרד, מנכ"לי משרדי ממשלה נוספים ומנהלי מוסדות תרבות, מדע וספורט בישראל.

דאי, בפעילותו במעמד מנכ"ל, הינו אחד הצעירים המשפעים ביותר שפעלו בישראל בשנים האחרונות וכל עתידו עוד לפניו.

למעשה, דאי הוא המנכ"ל האחרון של משרד המדע, התרבות והספורט במתכונתו הנוכחית זאת בעקבות החלטת הממשלה לפצל את המשרדים ל- "מדע וטכנולוגיה" ול- "תרבות וספורט".

גל דאי בעברו כיהן כיו"ר ארגון הסטודנטים בישראל וכן מחזיק בבעלותו חברת יזמות למוצרים אידיאולוגיה בשם פטריוט – פרויקטים כחול לבן.

כיום משלים, דאי, תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ובידו תואר ראשון מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל במדע המדינה ותקשורת.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן