"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן כפר יונה

כפר יונה: הסתיימה פעילות של קבוצת "סקייטרים בכפר" בישוב

אלברט מור מנהל האגף לשירותים חברתיים במועצת כפר יונה, ציין, כי פרויקט "סקייטרים בכפר" הצליח בשל ההתמדה וההתלהבות של הנערים לנושא מחד והיכולת של המועצה להתאים ולתת מענים הולמים ויצירתיים לנוער בפיקוח ובליווי מקצועי מאידך.
כפר יונה: הסתיימה פעילות של קבוצת
כפר יונה: הסתיימה פעילות של קבוצת "סקייטרים בכפר" בישוב

בשבוע שעבר, הסתיימה פעילות של קבוצת "סקייטרים בכפר" בישוב כפר יונה. הקבוצה מורכבת מ-13 תלמידי כיתות ו’-י’ שהתאמנו במהלך חצי השנה האחרונה בנסיעה על סקייטבורד, בהנחיית המדריכים שי גיטרמן ובן פרחי.

הקבוצה התאמנה אחת לשבוע בכפר יונה ובנוסף התאמנה בפארקים אתגריים ברחבי הארץ. הנערים, רכשו במהלך הפעילות ביטחון ולמדו ביצועים מדהימים עם הסקייטבורד (גַּלְגֶּשֶׁת), כמו כן, למדו הנערים להכין רמפות ולפתח תנאים לפעילות בשטחים פתוחים.

את הקבוצה ליוו גיל לוין, ומיאדה עבדאלקאדר, סטודנטים לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב, בהנחייתה של לימור באומן עובדת סוציאלית נוער וצעירים במועצה המקומית כפר יונה. הפרויקט מומן על ידי השירות לנוער וצעירים במשרד הרווחה.

במפגש הסיום השתתפו הנערים, הוריהם נציגי המועצה והמתנ"ס. הנערים קיבלו תעודות ומתנות. אלברט מור מנהל האגף לשירותים חברתיים במועצת כפר יונה, ציין, כי פרויקט "סקייטרים בכפר" הצליח בשל ההתמדה וההתלהבות של הנערים לנושא מחד והיכולת של המועצה להתאים ולתת מענים הולמים ויצירתיים לנוער בפיקוח ובליווי מקצועי מאידך.

מה זה סקייטבורד?

סקייטבורד (בעברית: גַּלְגֶּשֶׁת) הוא לוח עץ צר רב שכבתי המחובר לשני זוגות של צירים וגלגלים. הסקייטבורד, פותח במאה העשרים על ידי גולשי גלים, אשר רצו לגלוש מחוץ למים ובכך להימנע מהתלות במזג האוויר ובתנאי הים. כמו כן, שימש הסקייטבורד ככלי תחבורה.

כיום, תחום הגלישה בסקייטבורד שונה מאוד מגלישת הגלים ועבורו התפתחו תרגילים הייחודיים לו. סקייטבורד נמצא בשימוש בעיקר אצל צעירים העוסקים בספורט האתגרי ("אקסטרים").

הסקייטבורד משמש להחלקה ולביצוע פעלולים. אדם המשתמש בסקייטבורד מכונה "סקייטר" (מלשון סקייטבורד), או "גולש". לעתים, משתמשים הסקייטרים באמצעי בטיחות כגון קסדות, מגיני ברכיים, מגני מרפקים ופרקי כף יד. עוד על סקייטבורד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן