"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חתומים בלב ישראל

סרן יהונתן נתנאל ז"ל, נפל במבצע "עופרת יצוקה"

בן 27, תושב קדומים, נפל במבצע "עופרת יצוקה" ב-06/01/2009, יום שלישי, י’ טבת תשס"ט ■ עמוס, אביו: "כולנו מבינים שמלחמה זה מלחמה ובין אם הוא נהרג מאש אויב ובין אם הוא נהרג מאש כוחותינו הוא קדוש".
סרן יהונתן נתנאל ז"ל, נפל במבצע "עופרת יצוקה"
סרן יהונתן נתנאל ז"ל, נפל במבצע "עופרת יצוקה"

יהונתן נתנאל, נולד בעיר ירושלים ולמד בישיבה לצעירים. לאחר מכן הוא למד שלוש שנים במכינה הקדם צבאית הראשונה ב-עֶלי, משם התגייס לצנחנים והתחתן לפני כשנה עם ציונה מהעיר קרית מלאכי. סרן יהונתן נתנאל ז"ל, חלל צה"ל האחרון שנטמן בבית העלמין, אשר נפל במהלך מבצע "עופרת יצוקה" ברצועת עזה.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' בפייסבוק’ או בטוויטר.

אביו של יהונתן, הרב עמוס נתנאל, סיפר, כי בנו היה חדור אידיאלים ומוטיבציה לעשות ולתרום הכי טוב; "הוא התגייס למגלן, סיים מסלול ואחרי שלוש שנים החליט שהוא רוצה לצאת לקורס קצינים", הוא סיפר.

"אחרי הקורס הוא רצה לשרת בגדודים, כי הוא הבין ששם הוא יוכל לתרום יותר. לפני שבוע וחצי הוא היה אצלנו בשבת, הוא אמר שהוא מצפה למבצע בעזה.

הוא אמר שהוא מקווה שלצה"ל, יהיה מספיק עוז, גבורה ואומץ להיכנס למהלך. הוא דיבר עם המ"פ שלו, תושב אשקלון, ואמר לו; ’אנחנו נכנסים כדי לפתור לכם את הבעיה’". מאוחר יותר כאשר נודע על נפילת בנו התפרסמה פנייתו של האב השכול ללוחמים; "לא הרגתם את יוני, אנחנו מחבקים אתכם"

האב, הוסיף ואמר; "אנחנו נותנים את כל הגיבוי לצבא ומתפללים שצה"ל ימשיך באותה גבורה וימשיך במה שהוא התחיל. לפני 24 שעות הוא שלח לאשתו מסרון שהכל בסדר. ידענו שהוא בתוך עזה. לפני שנה וחצי הוא קיבל מצטיין של חטיבת הצנחנים".

עמוס אביו של יונתן, סיפר על ילד מדהים אשר "בתום, ביושר ובמוסריות שלו הקרין שמחה, ביטחון וגבורה". לדבריו; "כולנו מבינים שמלחמה זה מלחמה, ובין אם הוא נהרג מאש אויב ובין אם הוא נהרג מאש כוחותינו הוא קדוש. אין לנו שום כעס חס וחלילה על הצבא. להיפך, אמרנו למח"ט תמשיכו בפעילות באותה עוצמה".

סרן יהונתן נתנאל, סגן מפקד פלוגה בצנחנים, התחתן לפני כשנה עם ציונה. לפני שלושה חודשים נולדה בתם מעיין והם התגוררו בקדומים. מפקדיו ניבאו לו עתיד גדול בצה"ל.

ציונה, אשתו של יהונתן, סיפרה: "ביום חמישי פגשתי אותו במשמרת הנגב, שאלתי את יוני אם זו הפגישה האחרונה שלנו, הוא רקד, שמח. אמרתי לו – תהיה רציני. הוא אמר – יהיה בסדר. שאלתי אותו אם הוא פוחד, הוא אמר לי – ’לא יקרה לי שום דבר’.

סרן יהונתן נתנאל הותיר אחריו הורים, אישה, תינוקת בת שלושה חודשים, הורים וארבעה אחים.

הוא הובא למנוחת עולם בבית העלמין הר הרצל בירושלים.

יהי זכרו ברוך.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן