איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

אמבולנס חוף הכרמל חילץ מטיילת שהחליקה ממצוק בנחל ספונים שבכרמל המערבי

כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “חשיבות קיצור זמן ההגעה מהווה לעיתים את ההבדל שבין הצלת חיים לבין אובדנם. לצורך הפעלה שוטפת של האמבולנס אנו נדרשים למספר מתנדבים רב ככל הניתן”.
אמבולנס חוף הכרמל חילץ מטיילת שהחליקה ממצוק בנחל ספונים שבכרמל המערבי
אמבולנס חוף הכרמל חילץ מטיילת שהחליקה ממצוק בנחל ספונים שבכרמל המערבי

מטיילת שהגיע השבוע לטייל באזור הכרמל המערבי בנחל ספונים החליקה ממצוק, המטיילת חולצה בשלום על ידי אמבולנס חוף הכרמל ויחידת החילוץ המיוחדת של שירותי הכיבוי של חדרה.

המטיילת בת 55 הגיעה לטיול באזור במסגרת טיול מאורגן מאזור הדרום, החליקה ממצוק שבמסלול הנחל. תוך 20 דקות הגיע אמבולנס מתחנת מד”א חוף הכרמל לחלצה למרות תנאי השטח והמיקום המורכב. המטיילת נפגעה ברגלה ומוגדרת במצב קל.

נחל ספונים, הינו נחל אכזב בכרמל המערבי, אחד מהנחלים המנקזים את רכס הכרמל על כן, החילוץ דרש מענה מיידי בתנאי שטח קשים.

צוות אמבולנס מד”א חוף הכרמל, פועל בעיקרו על בסיס מתנדבים מהמועצה האזורית חוף הכרמל והחל לפעול לפני כשלושה חודשים. עד היום טיפל הצוות בעשרות קריאות מהאזור וכלל טיפול חירום בחולים מבוגרים, תאונות דרכים ופגיעות אחרות. האמבולנס המשרת את הצוות נתרם למועצה האזורית חוף הכרמל על ידי קהילת ניו-המפשיר, ארה”ב.

יובל שריר מתנדב מד”א, מקיבוץ עין כרמל; “בסביבות השעה שלוש בצהריים קיבלתי קריאה לעזרה, מיד התייצבתי בשטח בנחל ספונים, הגענו עם האמבולנס עד לכניסה לנחל ומשם התחלנו לעלות בנחל לכיוון המטיילת הפגועה במרחק של 20 דקות בהליכה מהירה. חילצנו את המטיילת בעזרת חילוץ ו-כיבוי אש חדרה. אני שמח שזה נגמר בפציעה קלה ומקווה שתבריא במהרה”.

כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “חשיבות קיצור זמן ההגעה מהווה לעיתים את ההבדל שבין הצלת חיים לבין אובדנם. לצורך הפעלה שוטפת של האמבולנס אנו נדרשים למספר מתנדבים רב ככל הניתן. אני קורא לכל תושבי המועצה אשר מעוניינים ורוצים לקחת חלק בעשייה התנדבותית לפנות אלינו ולתרום למען הקהילה”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן