מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

עמק חפר: אלדד שלם נבחר לסגן ראש המועצה האזורית

אלדד שלם, שימש בתפקידו האחרון, במשך 6 שנים, כמנהל הכספים של קיבוץ מעברות. כן מילא שורת תפקידים בקיבוץ ובתנועה הקיבוצית, בתוכם, ניהל במשך שנתיים את בית חינוך רמות חפר.
עמק חפר: אלדד שלם נבחר לסגן ראש המועצה האזורית
עמק חפר: אלדד שלם נבחר לסגן ראש המועצה האזורית

חברי מליאת המועצה האזורית עמק חפר, קיבלו את המלצת ראש המועצה, רני אידן, ובחרו פה אחד במהלך ישיבת המליאה החגיגית הראשונה בקדנציה הנוכחית בסגן ראש המועצה וממלא מקומו את אלדד שלם, חבר קיבוץ מעברות.

בדבריו, מיד לאחר בחירתו אמר, שלם; “כבן העמק, הקשור בכל נימיו לנופים, לקולות ולריחות אני רואה בתפקיד זכות גדולה”.

עוד אמר, כי במסגרת תפקידו יפעל לקיום תרבות של דיאלוג אמיתי ופתוח בין המועצה ליישובים ולתושבים ובין הרכיבים השונים של המרקם האזורי.

אלדד שלם, שימש בתפקידו האחרון, במשך 6 שנים, כמנהל הכספים של קיבוץ מעברות. כן, מילא שורת תפקידים בקיבוץ ובתנועה הקיבוצית, בתוכם, ניהל במשך שנתיים את בית חינוך רמות חפר.

שלם, בעל תואר M.A בלימודי עבודה ותואר B.A בכלכלה ופילוסופיה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

בין הנושאים שיהיו בתחום אחריותו; המינהל הכספי, החינוך הבלתי פורמאלי, בטחון ומשאבי אנוש.

בטקס החגיגי הושבעו חברי המליאה הנבחרים והתחייבו לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותם במועצה. כן, נפרדו מסגן ראש המועצה היוצא, דוד עין דר, שכיהן בתפקידו במשך 15 שנים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן