איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

סאט אינטראקטיב המספקת שרותי תרגום תתרום 4% מרווחיה לעמותת “גדולים מהחיים”

אילת קרסו מנכ”ל סאט אינטראקטיב המספקת שרותי תרגום בין ל-HOT, ענני תקשורת, MTV, הופ ועוד: אנו רואים חשיבות בנתינה למטרה חשובה וזו במקביל לעבודתנו המקצועית ותרגמנו צורך זה הלכה למעשה בתרומת חלק מהכנסותיהם למטרת קודש – פעילות למען ילדים חולי סרטן
סאט אינטראקטיב המספקת שרותי תרגום תתרום 4% מרווחיה לעמותת
סאט אינטראקטיב המספקת שרותי תרגום תתרום 4% מרווחיה לעמותת “גדולים מהחיים”

חברת התרגום סאט אינטראקטיב, אשר מתרגמת בין היתר תכניות רבות עבור; HOT, ענני תקשורת, MTV, נשיונל ג’אוגרפיק, 360 ערוצים, הופ, ארד תקשורת ועוד, הודיעה אתמול (ד’), כי למרות המיתון, החל מחודש ינואר 2009, היא תעביר בכל רבעון, 4 אחוזים מרווחי החברה לעמותת “גדולים מהחיים”.

אילת קרסו מנכ”ל סאט אינטראקטיב; “אנו רואים חשיבות גדולה בנתינה למטרה חשובה וזו במקביל לעבודתנו המקצועית”. חברת סאט אינטראקטיב תרגמה צורך זה הלכה למעשה על ידי תרומת חלק מהכנסותיהם למטרת קודש – פעילות למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם”.

חברת סאט אינטראקטיב הינה חברת בוטיק לתרגומים ו-כתוביות הפועלת בשוק הישראלי ובחו”ל. החברה פועלת בתחום התרגום והכתוביות למעלה מ- 6 שנים, ועובדת עם גורמי שידור ולקוחות שונים בארץ ובחול.

גדולים מהחיים

עמותת “גדולים מהחיים” הוקמה בשנת 2000 על ידי הורים לילדים חולים במחלת סרטן. מאז, הפכה העמותה לנושאת הדגל בישראל בכל הקשור לשיפור איכות חייהם של ילדים שלקו במחלת סרטן – ולסייע לבני משפחותיהם בכל רחבי הארץ. כל חברי העמותה והנהלתה הם הורים לילדים חולי סרטן – ופעילותם במסגרת העמותה מתבצעת בהתנדבות מלאה.

בין פעילויותיה: סיוע במימון תרופות, פרויקט “טיסות החלומות” לעיר לוס אנג’לס, מחנה קיץ ב-נחשולים ועוד.

■ על פעילותה זו של חברת “סאט אינטראקטיב” מוענק צל”ש עיתון האינטרנט של כל המדינה כאן נעים – Kan-Naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן