חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

גיל הזהב | זקנה | גרונטולוגיה

נתניה: 28 גמלאים בעיר הוכשרו כמגשרים

0
0

בעיר נתניה מתגוררים כ- 34,000 גמלאים ◄ פנינה זינגר, מנהלת שירותים קהילתיים לזקן בעיריית נתניה: הקורס נועדה ליצור פלטפורמה נוספת לפעילות של גמלאים, שיכולים, מוכשרים ונכונים לתרום למען קהילתם.
נתניה: 28 גמלאים בעיר הוכשרו כמגשרים
גמלאים, בוגרי קורס גישור ייחודי, ראשון מסוגו בעיר נתניה ושני בארץ

במסגרת קורס ייחודי, ראשון מסוגו בעיר נתניה ושני בארץ – הוכשרו בימים אלה 28 גמלאים כמגשרים. הגישור מוגדר כדרך התערבות קצרת מועד לפתרון קונפליקטים. הצלחה בגישור מבוססת על משא ומתן ורצון להבין ולספק את הצרכים של כל צד. ערכי הגישור הינם בבחינת “אורח חיים” המבטא סובלנות ופלורליזם, המנוגדים להתלהמות ואלימות המצויים ביומיום בחברתנו.

לדברי פנינה זינגר, מנהלת שירותים קהילתיים לזקן ב-עיריית נתניה; “ההחלטה לפתוח את הקורס נועדה ליצור פלטפורמה נוספת לפעילות של גמלאים, שיכולים, מוכשרים ונכונים לתרום למען קהילתם.

זינגר, מוסיפה; “בעיר נתניה מתגוררים כ- 34,000 גמלאים, מרביתם עצמאים עם כישורים, ניסיון חיים וידע מצטבר המהווים הון אנושי משמעותי, מעורב ומתנדב בתחומים מגוונים ורבים והיה חשוב לאפשר להם אפיק נוסף לפעילות”.

פנינה קלייטמן, מרכזת הפרויקט מוסיפה; “הפעלת קורס הגישור מבטא את התפיסה של הנהלת עירית נתניה להגברת השותפות בין עובדים, לקוחות ותושבים פעילים, שכן הגמלאים המגשרים יפעלו בקרב גמלאים אחרים ויסייעו להם להגיע להסכמות בנושאים שונים”.

לדבריה של קלייטמן; “קהילות וארגונים, מעצם מורכבותם, הם יצרני מצבים של קונפליקטים. קונפליקטים מתרחשים בכל שטחי החיים האנושיים; בבית, ברחוב, במועדון, במפגש עם המגזר הציבורי העסקי ואפילו השלישי. כיוון שהקונפליקטים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו וכדי שלא יתפסו כדבר שלילי, ניתן להשתמש בהם לצמיחה אישית, פיתוח היצירתיות, שליטה עצמית וחיזוק יחסים בין הצדדים”.

הקורס הוא פרי יוזמה של הנהלת משרד הרווחה בשיתוף ביה”ס המרכזי להכשרת עובדים לשירותי הרווחה.

המעוניינים ב”גישור” מוזמנים לפנות ל מרכזת הפרויקט פנינה קלייטמן בטל. 09-8603383/6

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן