מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עיצוב גרפי | מיתוג

לוגו שעיצב דני גולדברג עבור שחל טלרפואה זכה בתחרות היוקרתית Wolda

דפי ויטלה-בן בסט, סמנכ”ל השיווק בשחל טלרפואה: זה תמיד משמח לקבל הכרה בינלאומית, הזכייה של הלוגו מוכיחה שהצלחנו לייצר אייקון בעל משמעות בינלאומית רחבה. אנחנו גאים בזכייה ומודים לדני גולדברג על עיצוב הלוגו המבטא את ליבת הפעילות של שחל
לוגו שעיצב דני גולדברג עבור שחל טלרפואה זכה בתחרות היוקרתית Wolda
לוגו שעיצב דני גולדברג עבור שחל טלרפואה זכה בתחרות היוקרתית Wolda

בתחרות העיצוב הבינלאומית היוקרתית Wolda, לסימני מסחר, הנערכת מדי שנה בהשתתפות אלפי מעצבים מכל רחבי העולם, זכה לוגו שעיצב דני גולדברג (Danny Goldberg Design) עבור שחל טלרפואה. הבחירה בלוגו של שחל נעשתה על ידי צוות השיפוט של התחרות, המורכב ממעצבים, מנהלי שיווק ואנשי ציבור מרחבי העולם, בזכות החדשנות והחיבור המפתיע, ובהעברת המסר של הלב, איכות חיים והלבלוב לאלפי לקוחות בארץ ובעולם.

הלוגו של שחל נבחר בקטגוריית Best Award. הלוגו הזוכה מורכב משני הסימנים המיתיים, ה-לב ו-עץ החיים, ועוצב עבור שחל כחלק מתהליך המיתוג מחדש שנערך בחברת שחל בשנת 1996, אשר כללה בין היתר עיצוב שפה וזהות חדשים לחברה. תחרות העיצוב Wolda, נערכת מדי שנה במטרה לעודד מצוינות בתחום העיצוב הגרפי ולעקוב אחר מגמות עיצוב גלובליות.

המעצב דני גולדברג מתמחה בעיצוב תדמית, מיתוג ועיצוב ספרים ללקוחות שונים בארץ ובעולם. דני גולדברג דיזיין אחראים על עיצוב התדמית ומיתוגה של שחל, ועובדים בימים אלו על מיתוג החברה הבינלאומית. דני גולדברג זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ועבודותיו התפרסמו בספרים וכתבי עת רבים בעולם.

דפי ויטלה – בן בסט, סמנכ”ל השיווק ב=”שחל טלרפואה” אמרה היום; “זה תמיד משמח לקבל הכרה בינלאומית, הזכייה של הלוגו מוכיחה שהצלחנו לייצר אייקון בעל משמעות בינלאומית רחבה. אנחנו גאים בזכייה ומודים לדני גולדברג על עיצוב הלוגו המבטא את ליבת הפעילות של שחל”

על חברת שחל טלרפואה

חברת שחל הוקמה בשנת 1987 על ידי יורם אלראי ואלון שליו, כחברת טלרפואה, המנהלת עבור מנוייה רשומה רפואית אישית, ממוחשבת המתעדכנת באופן שוטף. החברה מפעילה מוקד רפואי למענה מיידי של 24 שעות ביממה הקולט שידור נתונים רפואיים באמצעות הטלפון ומאפשר נקיטת פעולות מיידיות יעילות בהתאם לנהלים הרפואיים.

לוגו שחל טלרפואה החדש. עיצוב: דני גולדברג

לאחר אבחון קליני (אנמנזה) וניתוח הנתונים המועברים למוקד באמצעות מכשירים רפואיים שבבית הלקוח, מנחה הצוות הרפואי את המנוי. במקרה וצוות המוקד הרפואי מגיע למסקנה שיש צורך בהזנקת ניידת שחל לטיפול נמרץ, עובר המידע הרפואי הנדרש לצוות שבניידת.

הצוות הרפואי המטפל מצויד בנתונים רפואיים כמו: לחץ דם, אק”ג, היסטוריה רפואית ואירועים קודמים. מידע זה מאפשר טיפול מהיר ויעיל ביותר. המידע הרפואי הרלוונטי מלווה את המנוי בעת הפינוי וההעברה לבית החולים, מבטיח את קיצור משך האבחון ומהירות הקליטה והטיפול. המוקד הרפואי וניידות שחל לטיפול נמרץ מאוישים בצוותים מקצועיים ומנוסים, אשר הוכשרו במוסדות הרפואה בישראל ועברו השתלמויות טלרפואה מיוחדות בשחל.

ממחקר שנערך לאחרונה, עלה, כי מעקב הטלרפואה של שחל מגדיל משמעותית את סיכויי ההישרדות לאחר התקף לב. אחוזי התמותה, בתום שנה של אנשים שעברו אירוע לב ושוחררו לבתיהם צומצמו מ- 9.7% בקרב כלל האוכלוסייה ל- 4.4% בקרב מנויי שחל. המחקר התבסס על השוואת נתונים בין מנויי שחל שחוו התקף לב לבין חולים שנכללו בסקר של האיגוד הקרדיולוגי הישראלי, ה- Acute Coronary Syndrome Israel Survey) ACSIS) במהלך השנה הראשונה לאחר ההתקף.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן