ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

רשלנות רפואית

ביה”ח קפלן גרם ברשלנותו לכריתת המעי של תינוק, ויפצה ב- 1,689,339 שקלים

השופט יחזקאל הראל, קבע, כי הצוות הרפואי התרשל הן עובר לניתוח והן במהלכו, וכי היה אסור לו לכרות את המעי טרם מיצוי הבירור אודות מצבו ומחלתו של התובע, הן לפני הניתוח והן במהלכו.
ביה
ביה”ח קפלן גרם ברשלנותו לכריתת המעי של תינוק, ויפצה ב- 1,689,339 שקלים

בימ”ש השלום בעיר תל אביב, קיבל תביעה שהוגשה ע”י קטין והוריו כנגד ביה”ח קפלן, בבעלות של קופ”ח כללית במסגרתה נקבע, כי הצוות הרפואי גרם ברשלנותו לכך שכל המעי הגס וחלק מהמעי הדק של הקטין נכרתו בניתוח שבוצע מספר שבועות לאחר לידתו, וכי בגין כך נותרה לו נכות ניכרת, הבאה לידי ביטוי בהעדר שליטה על הסוגרים; שימוש בטיטולים במהלך הלילה; יציאות ושלשולים מרובים; תפיחות בבטן; דלקות ועוד.

השופט יחזקאל הראל, קבע, כי הצוות הרפואי במרכז רפואי “קפלן” בעיר רחובות, התרשל הן עובר לניתוח והן במהלכו, וכי היה אסור לו לכרות את המעי טרם מיצוי הבירור אודות מצבו ומחלתו של התובע, הן לפני הניתוח והן במהלכו.

לפיכך נקבע, כי קופ”ח כללית, הבעלים של ביה”ח קפלן, תשלם לקטין ולהוריו פיצויים בסך של 1,689,339 שקלים.

• ב”כ התובעים: עו”ד שמואל יקירביץ ו/או ד”ר אברהם רובינשטיין ו/או ריטה שולמן
• ב”כ הנתבעים: עו”ד איצקוביץ ו/או עו”ד אלוני דוידוב

________

▼ לפסק הדין בעניין פלוני (קטין) נ’ מרכז רפואי “קפלן” רחובות

*הידיעה הועברה באדיבות אתר המשפט הישראלי “פסקדין”
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן