איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן כפר יונה

כפר יונה: ראש המועצה אפי דרעי נבחר לקדנציה שמינית

אפי דרעי; “התושבים, בחרו בי בזכות העשייה, וזאת למרות מסע הכפשות שנוהל נגדי לאורך כל תקופת הבחירות. הבטחתי שבקדנציה הקרובה נתמקד בהעצמת תחום החינוך וכך אעשה. אני מודה לתושבים על אמונם. יחד נמשיך בתנופת הפיתוח של כפר יונה”.
כפר יונה: ראש המועצה אפי דרעי נבחר לקדנציה שמינית
כפר יונה: ראש המועצה אפי דרעי, נבחר לקדנציה שמינית

בבחירות לראשות מועצת כפר יונה נבחר ראש המועצה אפי דרעי לקדנציה שמינית בהפרש ניכר, של כעשרים אחוז בינו לבין אבישי ברעם המתמודד שהגיע למקום השני. מנתוני ועדת הבחירות, עולה, כי לראשות המועצה הצביעו 6,410 תושבים, מתוך 11,018 בעלי זכות בחירה. מבין המצביעים נספרו 6,204 קולות כשרים.

דרעי, קיבל 2,540 קולות שמהווים 40.94 אחוז. למקום השני עם 1337 קולות הגיע אבישי ברעם עם 21.55 אחוז, במקום השלישי ישראלה רוזן עם 1178 קולות שהם 18.99 אחוז, במקום הרביעי עופר שלום עם 1149 קולות שהם 18.52 אחוזים.

לבחירות לחברי המועצה הצביעו; 6415 תושבים מתוכם 6229 קולות כשרים, וזאת מתוך 11,018 בעלי זכות בחירה.

חלוקת המנדטים למועצה הינה; רשימת “כפר יונה אחת” עם 3 נציגים במועצה, רשימת “רמ” 2, “יש” 2, “תפנית” 1, ש”ס 2, “דרך חדשה” 1.

ראש המועצה אפי דרעי, מסר לעיתון Kan-Naim; “התושבים, בחרו בי בזכות העשייה, וזאת למרות מסע הכפשות שנוהל נגדי לאורך כל תקופת הבחירות. הבטחתי שבקדנציה הקרובה נתמקד בהעצמת תחום החינוך וכך אעשה. אני מודה לתושבים על אמונם. יחד נמשיך בתנופת הפיתוח של כפר יונה”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן